16 تست مثبت برای COVID-19 در شهر فینیکس مرکز کمک زندگی می کنند; 3 ساکنان درگذشت

شانزده ساکنان و کارکنان در یک ققنوس زندگی کمک و مراقبت از حافظه تسهیلات باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و سه تن از ساکنان آن کشته شده اند.

رز دادگاه زندگی کمک و حافظه مراقبت از گزارش خود اولین مورد از بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید در آوریل 7 — یک کارمند که قرنطینه شد.

از آن پس دوره ای اطلاعیه در مرکز وب سایت نشان می دهد 12 ساکنان و همچنین سه بیشتر اعضای هیات آزمایش مثبت است.

سه ساکنان یک حافظه واحد مراقبت فوت کرده است که از مارس 27. دو نفر از سه نفر از ساکنان شد در آسایشگاه مراقبت های قبل از تست مثبت برای این ویروس و معلوم نیست چه نقشی در صورت وجود COVID-19 بازی در مرگ خود نوشت: تسهیلات, مدیر اجرایی, کارولین لینچ.

لینچ گفت: در اطلاع رسانی است که ساکنان تحت نظر قرار گرفتند علائم و کارکنان را پس از عفونت-روش های کنترل. کارکنان نیز در حال اختصاص داده شده به کار در محدود مناطق از ساختمان به حداقل رساندن خطر گسترش عفونت است.

لینچ کاهش یافته است به نظر جزئیات به آریزونا جمهوری روز سه شنبه گفت: “تیم حقوقی ما توصیه کرده است ما را به صحبت با رسانه ها در همه. ما برای مراقبت از ما ساکنان و در حال انجام همه چیز ما می توانیم به آنها را امن نگه دارید.”

رز دادگاه به روز رسانی های اخیر در مارس 4, گفت: وجود دارد هیچ مورد جدید در ساکنان و یا کارمندان در هفته گذشته. ساکنان که تست مثبت باقی می ماند و در مرکز مراقبت ندارد “نشان داده شده است هر گونه منفی مرتبط با سلامت علائم و نشانه های این ویروس است.”

رز دادگاه نزدیکی 18th Street و توماس جاده گرفته شده مرحله غیر معمول از انتشار به روز رسانی دوره ای در مورد آن COVID-19 شیوع بیماری در وب سایت خود را.

در ضمن اکثر دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت در آریزونا را نشان داد و نه در وب سایت خود را که آیا آنها تا به حال COVID-19 موارد و یا به روز رسانی. به جای مدیران با استفاده از ایمیل و/یا تلفن خودکار تماس ها برای برقراری ارتباط با ساکنان و خود را نگهبان.

پراکنده و یا عدم ارتباط با برخی از مدیران باعث شده است تا به انتقادات توسط خانواده ها و آینده نگر که برخی از ساکنان آریزونا امکانات در حال تلاش برای مخفی کردن شیوع بیماری.

روز دوشنبه آریزونا دولتی mlb امضا فرمان اجرایی که نیاز به مراقبت طولانی مدت امکانات به اطلاع ساکنان و خود را نگهبان COVID-19 موارد و مرگ و میر ناشی از ظرف 24 ساعت پس از تایید.

Ducey منظور گفت: امکانات نیز باید ارائه “به طور منظم به روز رسانی” به ساکنان نزدیک ترین خویشاوندان و نگهبان در مورد آنچه انجام می دهند برای حفظ ساکنان امن هر چند منظور نیست مشخص کنید که چگونه اغلب. آنها همچنین باید به افشای اگر شده است هر گونه COVID-19 موارد به انتقال ساکنان در یکی دیگر از خانه سالمندان.

این ویروس شده است به خصوص مرگبار برای ساکنان در مراقبت از امکانات در سراسر کشور و در ایالت آریزونا. در ماریکوپا کانتی ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت تا کنون حدود دو سوم از مرگ و میر.

حدود 120 دراز مدت مراقبت از امکانات گزارش داده اند که حداقل یک یا بیشتر از موارد COVID-19 در دولت بزرگترین شهرستان.

بیش از 800 تایید موارد گزارش شده در میان مراقبت دراز مدت ساکنان در این ایالت در شهرستان است. از آن حدود 25 درصد در بیمارستان بستری شده است و 116 فوت کرده اند. حدود 350 کارکنان آلوده شده اند با یک مورد مرگ گزارش شده است.

اما کامل میزان شیوع بیماری — که امکانات باید موارد coronavirus و چگونه بسیاری از ناشناخته است به عنوان آریزونا گروه خدمات بهداشتی و Maricopa County حاضر به انتشار نام تسهیلات با استناد به حریم خصوصی بیمار.

در روز سه شنبه ائتلافی از سازمان های رسانه ها از جمله جمهوری واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آریزونا وزارت بهداشت خدمات به انتشار اطلاعات در مورد کوروناویروس موارد در خانه های سالمندان.

AARP آریزونا دولت بزرگترین گروه حمایت برای بازنشستگان نیز شده است هل دادن به انتشار این مرکز نام.

Dana Marie کندی دولت مدیر AARP آریزونا گفت: افشای نام تسهیلات کمک خواهد کرد که خانواده ها تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا برای حرکت به بستگان خود را اگر تسهیلات به حال COVID-19 شیوع. خانواده هایی که نگران COVID-19 همچنین می تواند احساس اطمینان اگر این تسهیلات که عزیزان خود زندگی می کنند نیست در این فهرست است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im