یک سوال بسیار ذهنی برای شما وجود دارد. نقطه سایت بدون ترافیک چیست؟ این مانند قدیمی در مورد “صدای کف زدن یک دست” است (به هر حال جواب هیچ چیز نیست).

کف زدن دست
بدون ترافیک ، سایت شما کاملاً بی معنی است.
به نظر می رسد خشن ، اما درست است اگر هیچ کس محتوای شما را نخواند ، چرا آن را بنویسید؟

صبر کنید ، دست نکشید و وبلاگ خود را با شرم سوزاند! اگر در حال حاضر ترافیک کافی ندارید لازم نیست احساس بدی کنید – در شرکت خوبی هستید.

هر روز ، تعداد متناوب نامهای دامنه جدید ثبت می شوند. اکثر این سایت ها طی یک یا دو سال دیگر از بین می روند و به دلیل شکست از بین می روند. و بزرگترین دلیل عدم موفقیت ، عدم ترافیک است.

ترافیک بزرگترین چالشی است که همه بلاگرها و صاحبان سایت با آن روبرو هستند. این تفاوت بین موفقیت و شکست را ایجاد می کند.

بنابراین ارزش این را دارد که یاد بگیرید چگونه در صورت نیاز ترافیک ایجاد کنید (که همیشه هست). به همین دلیل ما این راهنما را کنار هم قرار می دهیم. اگر هر بار که پست می کنید همه این مراحل را دنبال می کنید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد ترافیک نخواهید بود.

فهرست مطالب

  1. نحوه استفاده از این Article2. Rule3/80/20. Diversification Traffic4. 149 تاکتیک ترافیک قاتل
    نحوه استفاده از این مقاله
    بنابراین ، این ایده است. ما تعداد زیادی از مراحل برای دستیابی به ترافیک را ذکر کرده ایم. هر بار که می خواهید یک پست جدید منتشر کنید ، فقط مراحل زیر را انجام دهید و سایت شما توسط خوانندگان مشتاق پر شود.

برخی از تاکتیک ها دارای ظرافت های ظریف و خاص خود هستند ، بنابراین ما به پست های وبلاگ دیگری پیوند می دهیم که درباره آنها عمیق تر بحث می کنند – در غیر این صورت ، این پست برای همیشه ادامه خواهد یافت!

برخی از مراحل برای دستیابی به بهترین نتیجه بازدید گوگل کمی تنظیم می کنند. به عنوان مثال ، ممکن است ما به شما بگوییم که پخش را به لیست مشترکین ایمیل خود ارسال کنید. اگر یکی ندارید چه می کنید؟ شما باید یکی بسازید!

قانون 80/20
ما در اینجا لیست گسترده ای از روش های تولید ترافیک را برای شما داریم و بیشتر آنها در همه سوله ها موثر هستند.

به گفته این ، برخی از روشها برای شما (و مخاطبان شما) بهتر از سایرین مؤثر است. با گذشت زمان ، متوجه خواهید شد که 80٪ از ترافیک شما از 20٪ اقدامات شما ناشی می شود.

می توانید با استفاده از نرم افزار Analytics (مانند سرویس رایگان Google Analytics) بهترین روشها را ردیابی کنید.

این دانش گرانبها است. هنگامی که می دانید کدام منبع برای شما بهتر کار می کند ، می توانید تلاش های خود را در آن مناطق متمرکز کنید و 80 درصد دیگر را رها کنید.

اگر 100٪ از زمان تولید ترافیک خود را صرف آن فعالیتها کنید ، می توانید میزان ترافیک وب سایت را 500٪ افزایش دهید. این فقط ریاضی خوب است

متنوع سازی 3Traffic
یک طرف دیگر به سکه “80/20” وجود دارد. نمی توانید همه تخم مرغهای خود را در یک سبد قرار دهید!

اگر به یک یا دو منبع ترافیکی تکیه کنید ، هنگام خشک شدن دچار مشکل خواهید شد. این اتفاق بیشتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد.

روزگاری با ارسال سایت خود به دایرکتوری یاهو ، آسان رفت و آمد زیاد رفت و آمد داشت. امروز ، راه دایناسور گذشته است.

Digg یک منبع ترافیکی پدیده بود – اما امروز حتی در مرحله اجرا نیست.

وب سایت های محبوب می آیند و می روند. گاهی اوقات مردم از آنها کنار می مانند – مانند MySpace. بعضی اوقات آنها پول را تمام می کنند – آنها هرگز سودآور نبودند (این ممکن است برای توئیتر اتفاق بیفتد).

در هر صورت ، اگر چندین جریان ترافیکی داشته باشید ، می توانید طوفان را آب و هوایی کنید و ترافیک را نادیده بگیرید.

4149 راه برای رانندگی ترافیک به وب سایت شما
در این راهنمای مفصل ، ما روشهای مختلفی را پوشش داده ایم که با استفاده از آنها می توانید با صرف تنها چند دقیقه به طور معمول ، به وب سایت خود ترافیک ایجاد کنید.

95٪ این روشها رایگان هستند و حتی یک جیب از جیب شما نیز برای شما هزینه ندارند. این روش ها بسیار مؤثر هستند که می توانید تقریباً برای همه سوله ها و انواع وب سایت ها استفاده کنید.