مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 143 جدید تایید موارد COVID-19 در مینه سوتا در روز یکشنبه و 13 جدید مرگ و میر به عنوان توجه به نقل مکان کرد خوشه از موارد مانند است که باعث ده ها تن از ساکنان به نقل از یک Wayzata ارشد مرکز زندگی.

مینه سوتا در حال حاضر 2,356 فتح موارد COVID-19 که تایید شده است توسط تست از اوایل ماه مارس از جمله 1,160 افرادی که دیگر نیاز به ماندن در قرنطینه. در همه 134 نفر در مینه سوتا اند و پس از گرفتن COVID-19 و پنج شنبه کل مشخص شده دوم بالاترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک روز.

مقامات بهداشت عمومی می گویند تعداد واقعی موارد COVID-19 در دولت است و به احتمال زیاد بسیار بیشتر از کسانی که در مجموع منعکس کننده اما در عین حال ممکن است برای انجام آزمایشات به اندازه کافی برای رسیدن به آماری معتبر برآورد جمعیت.

در سراسر کشور تعداد آزمایشات مورد نیاز برای شناسایی COVID-19 موارد با دقت و با خیال راحت بازگشایی اقتصاد نیاز به سه تا اواسط ماه مه از 146,000 آزمایشات انجام شده در هر روز در سراسر کشور به حداقل 500,000 تا یک روز محققان در دانشگاه هاروارد گفته اند.

در مینه سوتا 76 دولت را 87 شهرستان در حال حاضر حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19.

در داخل و اطراف دولت موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 ظاهر می شود در خوشه به خصوص در دراز مدت جمع خانه ها زندگی می کنند مانند مراکز ارشد.

روز شنبه در این شرکت اجرا می شود که نصف النهار مانور ارشد مرکز زندگی در Wayzata تایید کرد که 18 مرکز را 55 ساکنان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و اقامت در گذشت روز جمعه پس از درد و رنج عوارض ناشی از بیماری است.

دولت در بخش بهداشت و درمان اضطراری COVID نیروی کار گفت: این شرکت به حرکت همه ساکنان را تحت تاثیر قرار نمی COVID-19 به ارائه دهندگان دیگر در حالی که کسانی که با این ویروس است که باعث بیماری در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند. این شرکت مشخص می شود این اقدامات به عنوان “شدید اقدامات احتیاطی برای محافظت از ساکنان و کارکنان از احتمال قرار گرفتن در معرض.”

“نصف النهار مانور به طور کامل همکاری با MDH و تیم فروتن با حمایت از همسایه ارائه دهندگان هستند که به لطف از در ما ساکنان در طول این زمان دشوار است. میان پرده و فشار خانه و Ebenezer همه کار با Meridian برای خدمت و حفاظت از ساکنان” بیانیه ای از نصف النهار مانور گفت.

در Duluth سنت ان محل اقامت مرکز کمک زندگی می کنند اخیرا شاهد موجی از COVID-19 مواردی که در سمت چپ 5 کشته و 20 دیگر بیمار پس از اولین مورد تشخیص داده شد در این تاسیسات در آوریل 3. حتی در حال حاضر هیچ کس می داند که چگونه برای اولین بار ویروس ساخته شده راه خود را به مرکز.

همه گفت: حدود 70 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در مینه سوتا شده است در افرادی که زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im