140 زندانیان زن به ماندن در Hickman خانواده مزارع در طول همه گیر

در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus آریزونا زندانها در حال کاهش در خارج از سایت کار خدمه است. اما اجازه دادن به یک گروه از زندانیان زن باقی می ماند در محل کار برای کمک به نگه داشتن تخم مرغ در مواد غذایی در قفسه های فروشگاه.

140 زندانی که مشغول به کار در Hickman خانواده مزارع خود را ادامه خواهد داد شغل پرورش جوجه های نوزاد و کمک به واکسیناسیون اما در حال حاضر آنها زندگی می کنند وجود دارد تمام وقت به جای بازگشت به زندان در هر شب.

آریزونا وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره گفت: مشارکت کمک می کند تا اطمینان آریزونا جوامع با ثبات عرضه تخم مرغ است. تخم مرغ شده اند در میان کمیاب تر موارد در مترو ققنوس فروشگاه مواد غذایی در قفسه ها به عنوان ساکنان مواجه نگردند و در خانه بمانند.

“این تصمیم به طور موقت در خانه زندانی در Hickman را لازم است برای اطمینان از ثبات عرضه مواد غذایی در حالی که همچنین حفاظت از بهداشت عمومی و سلامت کسانی که در بازداشت” دیوید Shinn در بیانیه ای گفت.

مقامات زندان گفت: سلامت زنان خواهد شد به طور مداوم تحت نظارت در حالی که آنها در مزرعه. آنها را به بازگشت به پریویل زندان پس از coronavirus اضطراری را تصویب کرده است.

این اداره روز دوشنبه اعلام کرد که شش زندانی شد آزمایش ویروس اما نتایج در حال بررسی است. آن را می گویند نیست که تسهیلات به زندانیان برگزار شد.

بالا بردن جوجه بچه

وزارت اصلاحات کار کرده با Hickman خانواده مزارع در غرب دره برای 25 سال است.

این شرکت کمک می کند تا زندانیان یادگیری مهارت های زندگی از طریق کار خود و هنگام ورود دوباره برنامه.

گلن Hickman رئیس مزرعه گفت: آریزونا جمهوری که زندانیان را به اقامت در یک جدید از 6000 فوت مربع ساختمان که دارای تهویه مطبوع. بخش ارائه تخت تختخواب سفری برای زنان است.

“ما همیشه نگران سلامت از ما گله و سلامت کارکنان” Hickman گفت.

وزارت اصلاحات ادامه خواهد داد برای رسیدگی به زنان مراقبت های بهداشتی و درجه حرارت خود را چک کنید به طور منظم.

با توجه به بخش زنان و طبقه بندی شده به عنوان حداقل بازداشت و در کم خطر برای کارکنان و عمومی است.

افکار در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی در آریزونا زندان? رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>