کتاب شما آماده است نوشته ، ویرایش ده بار ، نسخه برداری مجدد و قالب بندی شده. اکنون آماده است تا به وب سایت های خود نشر تسلیم شوید. به عنوان اولین بار ، که به عنوان نویسنده خود منتشر شده اید ، محتاط هستید که شرکت های انتشارات خود را دنبال کنند.

شما زمان ، تلاش و منابع دیگری را برای دیدن این اتفاق قرار داده اید ، بنابراین لازم است که کتاب شما در بازار کتاب کوتاه شود.

وقت آن است که کارهای خود را با خوانندگان خود در آنجا به اشتراک بگذارید. ملاقات با شرکتهای نشر اصلی برای مذاکرات بی پایان در مورد نسخه خطی شما می تواند روحیه شما را برای رسیدن به مخاطبان خارج از کشور بکشد.

اما همیشه راه بهتر دیگری وجود دارد ، درست است؟

آیا به دنبال شروع وب سایت نویسنده و وبلاگ خود هستید؟ در اینجا راهنمای ساده برای هضم نحوه شروع وبلاگ در سال 2020 آورده شده است . امروز شروع کنید

حق امتیازهای ناچیز از انتشارات اصلی را فراموش کنید و به مسیر خود نشر بروید . برخی از کتابهای پرفروش در آمازون خود منتشر شده اند و برخی از آنها تاکنون توسط انتشارات بزرگ خریداری شده اند.

نحوه فروش 100+ کتابهای الکترونیکی
در مورد راه اندازی کتاب خود در آمازون (برگه برنامه ریزی راه اندازی کتاب به علاوه)

آن را بارگیری کنید!

بهترین وب سایت های خود نشر در سال 2020
در زیر لیستی از بهترین وب سایت های خود نشر که شما نیاز به بررسی آن هستید ، آورده شده است.

1: انتشارات رسانه MindStir
این شرکت خود نشر در صدر این لیست قرار دارد زیرا یک شرکت کامل است که ارائه دهنده خدمات نشراتی از جمله ویرایش کتاب ، طراحی کتاب سفارشی ، چاپ ، تبدیل کتاب الکترونیکی ، توزیع ، بازاریابی و تبلیغات است.

بنابراین اگر به انتشار خود نیاز به کمک دارید ، پس از آن MindStir Media می تواند در خدمت شما بهتر باشد.

مالک JJ Hebert ، که همچنین نویسنده پرفروش آمازون است ، در زمینه هایی مانند بازاریابی و تبلیغات از کلیه مشتریان پشتیبانی می کند.

شما به عنوان یک نویسنده MindStir ، حق چاپ و حقوق انتشار و انحصاری را حفظ می کنید. این وب سایت ادعا می کند که آنها کتاب شما را به بیش از 30،000 خرده فروشان و فروشندگان کتاب فروشی در 100 کشور از طریق برنامه مشارکت خود با اینگرام توزیع می کنند.

می توانید با دانلود راهنمای خود نشر آنها در وب سایت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید

2. انتشار مستقیم روشن (KDP)
با ارائه غول آمازون ، Kindle Direct Publishing یک شرکت گسترده انتشاراتی است که یک بازار عالی برای کتاب شما ارائه می دهد … با توجه به گستردگی و حق امتیاز پرسود آنها ، میزان فروش کتابهای الکترونیکی در آمازون بالاتر از رقابت است.

شما همچنین می توانید نسخه های چاپی کتاب خود را مستقیماً از طریق Kindle با فعال کردن کاغذهای چاپی هنگام بارگذاری پرونده های کتاب خود بفروشید. به این ترتیب می توانید به مشتریانی که عاشق کیف های کاغذی هستند خدمت کنید داشتن نسخه شومیز از کتاب شما در آمازون نیز بسیار ارزشمند است زیرا به eBook شما ارزش درک شده بالایی می بخشد و این باعث افزایش فروش شما می شود.

برای شروع انتشار ، باید وارد حساب Amazon Kindle خود شوید . اگر یکی از آنها را ندارید ، به راحتی می توانید یکی را به صورت رایگان ایجاد کنید. سپس قبل از اضافه کردن عنوان ، باید اطلاعات مالیاتی خود را پر کنید.

KDP Select برنامه ای از آمازون کیندل است که می توانید کتاب خود را منحصراً در آمازون ارائه دهید. اگر کتاب خود را در بخش Kindle ثبت کنید ، به شما مجاز نخواهد بود که کتاب خود را در هر جای دیگر ارائه دهید.

با انتخاب KDP ، هر ماه باید 5 روز تبلیغ رایگان برای کتاب خود داشته باشید. کتاب شما همچنین در کیندل نامحدود در دسترس خواهد بود و بر اساس تعداد صفحات کتاب شما در طول دوره خوانده می شود وفاداری / کمیسیون کسب خواهید کرد.

دسترسی جهانی ، امکان تغییر و به روزرسانی کتاب شما در زمان آنلاین و امکانات چند زبان ، باعث می شود این وب سایت خود نشر در بین بهترین ها در صنعت ظاهر شود.

منابع اضافی برای انتشار مستقیم Kindle
چگونه می توانیم در یک نویسنده پرفروش در آیندلون کیندل بیابیم
eBook بهترین فروشنده Bootcamp
نحوه راه اندازی کتاب در آمازون
جوانب مثبت و منفی KDP را انتخاب کنید
برنامه راه اندازی کامل Kindle
3. کلمات کلیدی
این سایت فقط بزرگتر و بهتر می شود هدف اصلی Smashwords این است که به صورت مصنوعی “سر و صدا” انتشار سنتی را با “کلمات” سر و صدا کند. عضویت کاملاً رایگان است. به سادگی ثبت نام کنید و برای انتشار آماده خواهید شد.

این یکی از بزرگترین وب سایت های جمع آوری خود برای نویسندگان مستقل کتاب است.

در این سایت تعداد بیشتری پیشنهاد شده است که به شما در برندسازی ، بازاریابی و انتشار کمک می کند. شما بیش از 80٪ یا بیشتر از درآمد خالص فروش و ابزارهایی را برای تبلیغ خلاقیت خود دریافت می کنید.

علاوه بر این ، Smashwords دستورالعمل های نشر واضح و آسان را برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد و منابع خوبی را برای شما کمک می کند تا مانند یک حرفه ای شروع به کار کنید.

منابع اضافی برای انتشار Smashwords
رویکرد هدایت شده به انتشار در Smashwords
کتاب الکترونیکی بهترین فروشنده Bootcamp
4. انتشارات لولو
از بهترین وب سایت های خود نشر لولو و به دلایل خوبی است.

هر روز لولو بیش از 1000 عنوان جدید منتشر می کند. نه تنها آنها خود منتشر می کنند بلکه به جزئیات کوچک قالب بندی ، بسته بندی و هل دادن کتاب شما به آنجا برای حداکثر قرار گرفتن در معرض توجه قرار می دهند

بازاریابی ، سرمقاله ، تصحیح ، فقط به ذکر است ، اما برخی از بسته های اضافی این شرکت انتشارات خود ارائه می دهد.

به اندازه کافی شگفت انگیز ، این افراد در انتشارات لولو یک راهنمای بازاریابی عالی را ارائه داده اند که می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید.

5. انتشارات راکوتن کوبو
کوبو با قدم زدن در مراحل ساده خود نشر ، همه چیز را برای شما ساده می کند .

شما با توصیف کتاب الکترونیکی خود ، بارگذاری مطالب خود ، انتخاب حقوق مربوطه ، تعیین قیمت کار خود و در آخر کلیک کردن بر روی “انتشار” شروع می کنید.

کتاب الکترونیکی شما با فرمت ePub از طرف دیگر منتشر می شود. در عرض چند ثانیه ، کتاب شما در آنجا است تا جهان شما را بخواند.

بزرگترین مزیت گرفتن کتاب شما در انتشارات Kobo ، فروش کاناداست. Kobo 25٪ از فروش کتابهای الکترونیکی را که در کانادا فروخته می شود ، اختصاص داده است

منابع بیشتر برای انتشارات Kobo
چگونه مطمئن شوید که کتاب های شما در انتشارات Kobo پذیرفته شده اند
زندگی نویسندگی کوبو: حفظ صداقت به عنوان نویسنده
6. بارنز و نوبل
بارنز و نوبل ، که سابقاً معروف به بارنز و نوبل بود ، یک شرکت انتشارات خود است که تقریباً 3٪ فروش کتاب الکترونیکی را در ایالات متحده به خود اختصاص داده است. همچنین خدمات چاپی در صورت تقاضا (POD) را ارائه می دهد

حق امتیاز به قیمت کتاب بستگی دارد و معمولاً بین 40 تا 65 درصد است

منابع بیشتر برای انتشارات بارنز و نوبل
فروش کتاب های خود منتشر شده در بارنز و نوبل
ماشین حساب Barnes و Noble Royalty
مراحل انتشار در بارنز و نوبل (NookPress)
7. مبهم.
Blurb یک شرکت انتشارات بسیار محبوب است

روش های سفت و سخت تر سنتی برای چاپ کتاب وجود ندارد. رابط کاربری آنها اعتماد به نفس در بازاریابی و مهارت های طراحی را برای فرد ایجاد می کند ، در حالی که تنوع آنچه ارائه می شود بیشتر از آنچه تصور می کنید است.

قالب های کتاب آنها نیز خیره کننده است.

Blurb به خصوص برای کارهای تجسمی شما مانند مجلات و کتاب عکس نیز توصیه می شود

8. نوشتن
اگر به دنبال یک سایت خود نشر با بیش از “فقط انتشار” هستید ، Scribd را امتحان کنید . مطالب نوشتاری سرگرم کننده ، آموزنده و اصلی از هر نویسنده روی کره زمین وجود دارد.

اسناد و آثار نوشتاری را بخوانید ، منتشر و به اشتراک بگذارید.

شما باید از سایر نویسندگان خود منتشر شده چیزهای زیادی بیاموزید.

این سایت خود نشر جلد کتاب شما را طراحی می کند ، اطلاعات مربوط به مطالب شما را ارائه می دهد ، کارهای شما را منتشر و به فروش می رساند.

9. کتاب های اپل. کتابهای الکترونیکی
این دومین فروشگاه خرده فروشی کتاب در جهان است که سهم 10٪ در صنعت را به خود اختصاص داده است. محبوبیت آن با اصلی ترین مزیت آن در دسترسی مستقیم به کاربران Mac و کاربران آیفون همراه است. کاربران Mac وفاداری به برند دارند.

برای بارگذاری مستقیم کتابهای خود در کتابهای اپل ، شما باید یک کاربر مک باشید ، در غیر این صورت مجبور هستید از فایلهای اصلی کتاب برای ارسال فایلهای خود مانند BookBaby ، Draft2Digital ، Smashwords و غیره استفاده کنید.

10. انتشارات BookBaby
Bookbay هم یک شرکت نشر و هم وب سایت توزیع کتابهای الکترونیکی است که برای بسیاری از نویسندگان جذاب است. این یکی از بهترین شرکتهای چاپ و نشر برای نویسندگان جدید به دلیل استفاده آسان از رابط کاربری ، استفاده از روش هدایت شده است

انتشار کتابی در مورد Bookbaby شامل 7 مرحله است

تنظیم جزئیات پروژه: نوع (کتاب ، چاپ یا هر دو) ، تعداد صفحات ، کمیت را تایپ کنید
اندازه اندازه ، نوع کاغذ و نوع پوشش را تنظیم کنید
انتخاب کانال های توزیع
صرفه جویی در پروژه خود را
بارگیری پرونده های کتاب شما
بررسی اثبات
پر کردن اطلاعات توزیع
نهایی کردن سفارش شما
بسته های کتاب فروشی شامل طرح جلد کتاب ، چاپ بر روی تقاضا ، چاپ کتاب های سفارشی ، ویرایش حرفه ای ، خدمات بازاریابی و همچنین بسته های توزیع برای کتاب های الکترونیکی و کتاب های چاپی است.

با این حال Bookbaby بسته هایی را ارائه می دهد که کمی گران هستند و در صورت تمایل به چاپ صدها کتاب ، ممکن است مناسب شما نباشند. برای انتشار خدمات مانند ویرایش ، می توانید معاملات بهتری را در جایی دیگر پیدا کنید. اگر می خواهید به دلایل شخصی خود چند نسخه از کتاب خود را چاپ کنید ، می توانید از کتاب کتاب استفاده کنید. (25 نسخه و پایین)

11. انتشارات شومیز Createspace
فضای خلاق بهترین چیزهای مختلف در یک است.

این یک سایت کتاب ، موسیقی و ویدئویی برای کسانی است که می خواهند کار خود را منتشر کنند.

این شرکت جزئی از گروه آمازون است و می تواند به راحتی از طریق فروشگاه Kindle Amazon آمازون به میلیون ها خواننده برسد.

این سایت خود نشر به نویسندگان بیشتری کمک کرده است تا خودشان را منتشر کنند. با زیرساختی خوب تأسیس شده که نمی تواند شما را از طریق روند سریع دریافت کتاب خود به اینترنت راحت کند.

خدمات چاپ بر روی تقاضای آنها از کیفیت برتر برخوردار است.

توجه : Createspace اکنون بخشی از انتشارات Kindle amazon است. اگرچه هنوز می توانید به حساب Createspace خود وارد شوید ، اما نمی توانید پروژه های جدیدی ایجاد کنید. هم اکنون می توانید به طور مستقیم از حساب کیندل خود کاغذ دیواری را اضافه کنید.

12. IngramSpark
شرکت اینگرام کتاب یکی از قدیمی ترین ناشران کتاب های چاپ و بزرگترین شرکت های انتشارات خود در ایالات متحده با دسترسی گسترده است.

اینگرام IngramSpark را توسعه داد تا واحد انتشار و توزیع کتابهای الکترونیکی را برای شرکت خود در اختیار شرکت Lightning Source قرار دهد.

IngramSpark همچنین کتابهای الکترونیکی را به تمام خرده فروشان آنلاین برتر از جمله انتشار Kindle (آمازون ،) Rakuten Kobo ، iBooks و Barnes & Noble توزیع می کند.

منابع اضافی برای انتشارات IngramSpark
بررسی IngramSpark
13. IUniverse
این فقط مربوط به خود نشر نیست.

iUniverse یک ویژگی نمونه دارد. تأسیسات گفتگوی زنده ، جایی که نویسندگان از همه ترسها در مورد جهش در تبدیل شدن به یک نویسنده خود منتشر شده صحبت می کنند.

علاوه بر این ، مصاحبه های نویسنده در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا iUniverse واقعاً ناشر مناسب برای شماست ، یک مزیت مفید است.

[قالب-تصاویر-قالب = “ساده”]
بسته به بسته بندی ممکن است قیمتها کمی متفاوت باشد ، اما ارزش حاصل از آن باورنکردنی است.

14. کتاب تانگو
با سرعت رشد کاربران آنلاین ، به تدریج مردم كتاب خواندن را بطور كامل پذیرای اینترنت می كنند . به عنوان یک نویسنده ، حک کردن طاقچه در سایت های خود نشانی بهترین راه برای رشد مخاطبان شماست.

کتاب تانگو برای دیدن شما اینجا است. این ناشر کتاب الکترونیکی مستقل با بیش از 170000 عنوان در دسترس است. تنها کاری که شما باید انجام دهید ارسال مطالب خود است و بقیه مربوط به آنها است. در صورتی که حق امتیاز کامل برای شما ارسال می کنند.

به روز رسانی مهم: خدمات چاپ و نشر و ثبت جدید در Book Tango دیگر موجود نیست. اما اگر قبلاً با Book tango چاپ کرده بودید ، هنوز هم می توانید برای دسترسی به حساب نویسنده و حق امتیاز خود وارد شوید .

آیا شما از لیست وب سایت های انتشارات خود ارزشی پیدا کرده اید؟
به نظر می رسد کدام شرکت نشر مناسب برای شما مناسب است؟ اگر شک دارید ، به سراغ Amazon Kindle بروید ، یاد بگیرید که چگونه از این رقابت عبور کنید و حتماً راه اندازی کتاب استراتژیک را انجام دهید.

همچنین ممکن است اشتباهات خود نشر را دوست داشته باشید تا در سال 2019 اجتناب کنید {Infographic

برخی وب سایت های خود نشریاتی را که فراموش کرده ام در این لیست قرار بگیرم ، یافتم؟ عالی! شما را در بخش نظرات مشاهده می کنید.

نحوه فروش 100+ کتابهای الکترونیکی
در مورد راه اندازی کتاب خود در آمازون (برگه برنامه ریزی راه اندازی کتاب به علاوه)

آن را بارگیری کنید!

به طور خلاصه ، انتشار امروزه بسیار آسان تر از گذشته است. در اینجا 25 چیز وجود دارد که باید قبل از انتشار کتاب بعدی خود بدانید.

https://ebookrally.ir