13 ساکنان چندلر مرکز کمک زندگی می کنند می میرند COVID-19 دیگری 28 تست مثبت

سیزده ساکنان پنینگتون باغ یک مرکز کمک زندگی می کنند در چندلر فوت کرده اند از COVID-19 عوارض در حالی که یکی دیگر از 28 آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث بیماری تنفسی سخنگوی مرکز گفت: شنبه شب.

نه کارکنان نیز آزمایش مثبت با داشتن پنج پس از بهبود گفت: امیره Fahoum سخنگوی مرکز شرکت مادر, قطب نما, زندگی در یوجین اورگان.

“تسلیت ما و قلب به خانواده این ساکنان است. ما عزادار هر یک به عنوان ما باید برای مراقبت از آنها” او در بیانیه ای گفت.

Maricopa شهرستان دیده می شود سنبله در موارد بسیار عفونی ویروس در دراز مدت مراقبت از امکانات. هفتاد و پنج از این شهرستان در دراز مدت مراقبت از امکانات گزارش داده اند که حداقل یک مورد از COVID-19. تاکنون 356 موارد گزارش شده در میان این ساکنان با 47 و میر — حسابداری برای بیش از نیمی از ماریکوپا کانتی 84 COVID-19 مرگ و میر.

جان Scanlan را, کارن, زندگی در پنینگتون باغ در حدود دو سال است. او شده است قادر به دیدار او برای شش هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس در حالی که دریافت به روز رسانی روزانه از طریق ایمیل.

او نگرانی در مورد همسر خود را از 58 سال. اما تا کنون هیچ مورد گزارش شده در حافظه-واحد مراقبت که در آن او زندگی می کند. این بیماری محدود شده است و به کمک زندگی می کنند بخشی از تسهیلات.

“آنها در حال انجام یک جهنم از یک شغل در شرایطی که او گفت:” کارکنان و مدیریت.

ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت که شامل پرستاری ماهر خانه و زندگی کمک در معرض بیشترین خطر مرگ یا بیماری شدید از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. بسیاری از سالمندان هستند و باید زمینه ای شرایط پزشکی. و این ویروس ارائه یک چالش بی سابقه برای کارکنان بسیاری از آنها در حال حاضر نازک کشیده.

Fahoum این سخنگوی پنینگتون باغ گفت: مرکز مدیریت کار کرده است با محلی مقامات بهداشت و پزشکان مراقبت های اولیه برای تست ساکنان و کارکنان.

او گفت: وجود دارد محدود شده است و در دسترس بودن تست اما اکثر ساکنان تست شده اند و دریافت نتایج.

“همانطور که ما کشف کرده ایم و حتی بزرگان می تواند مثبت برای COVID-19 و نمایش هر گونه علائم; ساخت عمق و وسعت از موارد دشوار است برای تعیین,” او گفت:.

پنینگتون باغ گرفته احتیاطی بیش از شش هفته گذشته او گفت: از جمله اجازه می دهد تنها ضروری بازدید کنندگان و کارکنان. ساکنان در حال غذا خوردن در داخل آپارتمان خود را به جای ناهار خوری با هم. آنها به دقت تحت نظارت علائم این بیماری است.

دولت نیست انتشار نام تسهیلات مراقبت دراز مدت با شیوع COVID-19 موارد است. اما حداقل یک مرکز در توسان یاقوت کبود توسان پرستاری و بازتوانی است گزارش های متعدد موارد در میان ساکنان و کارکنان.

حداقل 20 ساکنان فوت در طول شیوع بسیاری یا همه با COVID-19 علائم با توجه به یک کارمند با آگاهی از مرگ است که نمی خواهم فاش شود به این دلیل که فرد نبود مجاز به صحبت شدند.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im