13 مرده از COVID-19 کاتولیک در خانه سالمندان در مینیاپولیس به عنوان کشنده خوشه رشد

سیزده نفر در یک کاتولیک-اجرای خانه سالمندان در شمال شرق مینیاپولیس فوت کرده اند از COVID-19 به عنوان بیماری تنفسی همچنان مرگبار مارس از طریق مینه سوتا ارشد مراقبت جوامع است.

کاتولیک Eldercare گزارش شیوع در نامه ای به اعضای خانواده و گفت: آن را آغاز کرده بود برای منزوی کردن ساکنان آلوده با COVID-19 تعیین شده در بخش از آن 174-تخت خانه سالمندان در 817 خیابان اصلی NE., که اولین موارد گزارش شده از این ویروس در میان ساکنان و کارکنان دو هفته پیش.

مرگ به اضافه یک در حال حاضر گریم تلفات در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور از جمله یک موج اخیر در خوشه های بزرگ از ویروس. حداقل 32 ساکنان درگذشت و در کلیسای سنت ترزا از امید جدید که شامل 258-تخت خانه سالمندان با مشکل قانونی گذشته است. و 18 از ساکنان نورث ریج بهداشت و درمان و توانبخشی نیز در جدید امید کرده اند از ویروس.

مرگبار خوشه COVID-19 را متزلزل مراکز مراقبت از وینونا به Duluth, با توجه به بررسی پرونده مرگ توسط استار تریبیون.

برای هفته ها و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که COVID-19 می تواند به سرعت در حال گسترش در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن مردم با مشکلات بهداشتی مزمن و ضعف سیستم ایمنی بدن زندگی می کنند در نزدیکی و بستگی همان کارکنان صمیمی برای نیازهای روزانه مانند حمام کردن و پانسمان.

در پاسخ به این امکانات به سرعت نقل مکان کرد در ماه مارس به اعمال محدودیت های بی سابقه ای در, بازدید کنندگان, آموزش کارکنان در عفونت-روش های کنترل و ذخایر اضطراری دنده محافظ. مقامات بهداشتی دولت همچنین در پاسخ ارسال در تیم عفونت-کنترل متخصصان به امکانات با COVID-19 شیوع بیماری در حالی که کمک به هماهنگ کردن امن انتقال ساکنان از ضعف امکانات که دیگر نمی تواند برای آنها مراقبت.

هدف این بود برای جلوگیری از عفونت از خارج از کنترل فزاینده و برای جلوگیری از این نوع در مقیاس بزرگ شیوع بیماری که ویران امکانات در کشورهای دیگر مانند نیوجرسی آلوده کردن تعداد زیادی از مردم و کشتن ده ها تن. “هدف ما این است که در مقابل این امکانات فعالانه گفت:” میشل Larson, وزارت بهداشت, قوانین و مقررات, مدیر بخش, در رسانه های تماس در هفته گذشته.

در عین حال تعداد و شدت COVID-19 شیوع بیماری در مینه سوتا امکانات مراقبت به طور چشمگیری افزایش یافته در چند هفته گذشته هشدار کارشناسان بهداشت عمومی و ترغیب تماس برای تهاجمی تر عمل است. تمام گفته 78 درصد از 286 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در مینه سوتا شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی. تعدادی از امکانات مراقبت با حداقل یک مقیم و یا عضو هیات آلوده به این ویروس به بیش از سه برابر شده به 111 مراکز ایالت از 32 از وزارت بهداشت آغاز شد, گزارش, داده, آوریل 4.

تعدادی از بزرگان, حمایت گروه ها خواستار تست برای همه ساکنان و کارکنان — حتی کسانی که هیچ علائم به تشخیص پتانسیل نقاط داغ. تا کنون سران امکانات مراقبت های ارائه شده یک درهم آمیخته از غربالگری اقدامات مانند درجه حرارت روزانه چک که اغلب قادر به تشخیص ویروس است.

داده ها از سه مطالعات اخیر در ایالات متحده نشان می دهد که به عنوان بسیاری از نیمی از مردم با COVID-19 عفونت در مراقبت از خانه بودند بدون علامت به این معنی که آنها تا به حال هیچ نشانه ای از بیماری, زمانی که آنها آزمایش

“بدون تست و سپس چگونه این امکانات می دانید چقدر بد شیوع پرسید:” کریستین Sundberg مدیر اجرایی سالمند صدای خانواده طرفداران یک گروه داوطلب.

گیل Kvenvold رئیس جمهور و رئیس اجرایی از LeadingAge, مینه سوتا, مراقبت دراز مدت صنعت گفت تست بدون علامت کارکنان کمک خواهد کرد آدرس کمبود نیروی کار. او گفت که گروه او می داند که از امکانات متعدد با کارکنان است که نمی تواند ارائه مراقبت زیرا آنها در گیر شده و نمی تواند دسترسی به تست.

“گسترده تست شده است به رسمیت شناخته شده به عنوان بهترین راه — همراه با اثبات عفونت-کنترل اقدامات و سایر اقدامات مانند بازدید کننده محدودیت و غربالگری — برای حفاظت از ساکنان و کارکنان و همچنین به عنوان مسیر مسیر ویروس” Kvenvold گفت.

اضافه کردن به اضطراب عدم روشن و مطابق استانداردهای گزارش شیوع بیماری مرگبار.

برخی از امکانات ارائه به طور منظم به روز رسانی به خانواده هایی که شامل داده ها در تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 و بلافاصله به اطلاع ساکنان و اقوام خود را زمانی که به کسی تست مثبت است. دیگران ارائه اطلاعات کم و یا هیچ. برای مثال بسیاری از خانواده ها با عزیزان در سنت ترزا از جدید امید گفت: آنها گفت: از این میزان شیوع در خانه سالمندان یا این که ساکنان در حال مرگ بودند از ویروس. به عنوان یک نتیجه, این خانواده ها استدلال می کنند آنها از این فرصت برای قضاوت در مورد عزیزان خود’ مراقبت.

کاتولیک Eldercare در مقابل آغاز شده است ارائه به روز رسانی هفتگی در COVID-19 در امکانات خود را که از طریق ایمیل فرستاده شده و ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

این نامه نشان می دهد که چگونه به سرعت شما می توانید گسترش. اخیرا در مارس 9, مرکز گزارش شده است که آن را به حال هیچ تایید موارد COVID-19 هر چند ساکنان در سه طبقه در حال توسعه علائم تنفسی. یک هفته بعد از این مرکز گفت: برخی از ساکنان و کارکنان تا به حال آلوده شده است و مرکز هدایت همه ساکنان به ماندن در اتاق خود را. توسط سه شنبه گذشته تسهیلات به حال گزارش 12 کشته و هشت نفر دیگر از ساکنان آلوده.

لوری بنسون یاد یک هفته پیش که او 99 ساله و مادر زندگی می کند که در کاتولیک Eldercare پرستاری در خانه, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. که بعد از ظهر بود نقل مکان کرد به یک اتاق در طبقه سوم که او سهام با یکی دیگر از آلوده ساکن ، مادر او از زوال عقل رنج می برد و هنوز هم درک نمی کند که او یک بیماری بالقوه کشنده بنسون گفت.

“قلب من کاهش یافته است زمانی که من این خبر را شنیده,” او گفت:. “من اول فکر کردم:” آیا آنها می خواهم برای درمان مادر یا فقط منزوی تا زمانی که او می میرد.'”

استار تریبیون شناسایی کرده است یکی مرگ و میر اضافی از یک کاتولیک Eldercare اقامت از طریق مرگ ثبت شده است.

کاتولیک Eldercare گفت: در حال حاضر موارد محدود به آن خانه سالمندان و را شامل نمی شود ساکنان آن مستقل و کمک امکانات زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de