در پاسخ به کروناویروس همه گیر دموکراتیک فرمانداران در 12 ایالت می خواهید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به باز کردن یک ویژه Obamacare دوره ثبت نام برای حداقل 30 روز با توجه به نامه ای از استانداران.

دولت رهبران می گویند بازگشایی ثبت نام کمک خواهد کرد از بین بردن کمک به ایجاد یا underinsured ساکنان در کشورهای خود را که تصویب دریافت تست و یا درمان برای coronavirus با توجه به هزینه بالا است.

“ضروری است که ما حذف هر مانع به سرعت به عنوان ممکن است به اطمینان حاصل شود کسانی که در کشورهای ما و در سراسر کشور می توانند برای دسترسی به درمان آنها نیاز به” نامه ارسالی دوشنبه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma می خواند.

نامه ای امضا شد توسط فرمانداران از, میشیگان, دلاور, ایلینوی, مین, مونتانا, New Jersey, New Mexico, North Carolina, اورگان, پنسیلوانیا و ویرجینیا و ویسکانسین.

هفته گذشته 65 آمریکا نیز با ارسال نامه ای خواستار آذر به باز ثبت نام ویژه در کشورهای که قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات.

در اواخر ماه مارس از مقامات کاخ سفید اعلام کرد که ثبت نام برای قانون مراقبت مقرون به صرفه نخواهد بود بازگشایی شد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de