12, دستگیری ‘میلیون’ در آسیب های پس از Scottsdale, مد, مربع غارت و تخریب

Scottsdale پلیس گفت: “میلیون ها دلار خسارت و سرقت” رخ داده است در اواخر شب اسپاسم خشونت و غارت آمار Scottsdale, مد, مربع و اطراف آن کسب و کار است.

گروه گفت: 12 نفر دستگیر شدند و رزرو به زندان است. هیچ ماموران مجروح شدند.

صدها نفر از مردم همگرا در بازار شنبه, فوق العاده, ویندوز برچسب زدن دیوار با نقاشی های دیواری و راه رفتن با مشت کالا.

بازار بسته شد یکشنبه به دلیل آسیب.

تصویری از خرابکاری و سرقت پرسش در مورد اینکه آیا پلیس می تواند انجام داده اند بیشتر به کاهش تخریب.

“زندگی ایمنی بود شماره یک اولویت افسران بودیم به زور و خشونت برخورد با جنایی آنتاگونیست” یک پلیس بیانیه بخوانید.

بیشتر: 114 نفر دستگیر ققنوس تظاهرات در روز شنبه

رژیم صهیونیستی. mlb تا به حال کلمات قوی در مورد بی قانونی و خرابکاری.

“غارت و خشونت ما شاهد شب گذشته بویژه در Scottsdale به سادگی نمی تواند تحمل. و آن را نمی خواهد” فرماندار در توییتر نوشت. “تخریب اموال واجد شرایط نیست به عنوان آزادی بیان است.”

Alycia پورتر و جاشوا کس پیر جاروب شیشه اوایل روز شنبه در خارج روشه Bobios پاریس یک high-end فروشگاه مبلمان در سراسر خیابان را از Scottsdale, مد, مربع است.

دو تن از آنان در میان یک دوجین یا بیشتر داوطلبان نشان داد که تا حدود ساعت 6 صبح برای کمک به تمیز کردن پس از صدمه به اموال به چند کسب و کار همراه اسکاتسدیل آریزونا و Camelback جاده ها از جمله مرسدس بنز نمایندگی.

Scottsdale ساکنان گفت: آنها هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن.

یک پست که منتشر شده در رسانه های اجتماعی گفت: مردم برای پاسخگویی در 10 p. m. روز شنبه در اسکاتسدیل, مد, مربع, به عنوان یک جایگزین برای آسیب رساندن به “جامعه خود ما.”

“ما رفته این تظاهرات خشم و خشم و غم و اندوه و صدمه به افراد جامعه” پست بخوانید. “آنها نیاز به شنیدن فریاد ما آنها نیاز به گوش دادن.”

ققنوس فصل از زندگی توجه قرار داده و از یک بیانیه شنبه شب گفت: آن درگیر نمی شد با این رویداد در اسکاتسدیل, مد, مربع و ابراز نگرانی برای ایمنی از شرکت کنندگان است.

سه شب از اعتراض در منطقه ققنوس در پاسخ به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و دیگر پلیس قتل شده اند متمرکز در مرکز شهر فینیکس در نزدیکی ققنوس اداره پلیس مرکزی شهرستان سالن و دولت کاپیتول.

اکثر تظاهرات طی هفته گذشته را با تمرکز بر خشم و غم و اندوه پس از فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که کشته شدن در یک درگیری با پلیس مینیاپولیس و افراد دیگر از رنگ bekilled توسط مأموران اجرای قانون. اما ناآرامی که در حال حاضر در بر داشت راه خود را به اسکاتسدیل آریزونا است تأکید اقتصادی تقسیم در کشور نیز هست.

پورتر و کس پیر گفت: وضعیت در این کشور نا امید کننده بود اما اولویت خود را یکشنبه بود برای کمک به کسب و کار بهبود می یابند.

“در بسیاری افراد کمتر تمیز کردن بیش از وجود دارد که آیا شورش,” کس پیر گفت. “این تنها چیزی است که باید ناراحت ترین مردم است. همه آماده برای از بین بردن چیزی اما آنها را در اینجا انتخاب کنید تا ظروف سرباز یا مسافر.”

ادامه اعتراضات: سومین شب از محفل ققنوس تظاهرات رشد در سرخوردگی و آسیب

چیدن قطعات

شیشه شکسته شد و موجودی از طریق برداشت در بسیاری از بیرون رو عرض در اسکاتسدیل, مد, مربع است. کسب و کار مانند P. F. chang’s, آشپزی, ترک تحصیل, Urban Outfitters و Sprinkles Cupcakes همه دچار صدمه به اموال.

لباس عروسی داخل دیوید عروس شده بود مخدوش با اسپری رنگ در حالی که ورودی شیشه ای از فروشگاه اپل که چهره ایست بر روی Scottsdale جاده شکسته شد با کلمات “برای فلوید” اسپری به رنگ قرمز بر روی دیوار.

در اطراف گوشه رودا Ciampi مدیر جعبه و بشکه ایستاده بود در خارج از فروشگاه بررسی آسیب های با افسران پلیس.

Ciampi گفت که او احساس “احساسات” و غم و اندوه به دنبال آسیب پایدار به فروشگاه.

او گفت که او بود صحبت کردن با پلیس به هیئت مدیره تا فروشگاه و کار برای تماس با کارکنان در مورد گام های بعدی.

“ما تا به حال بسیاری از مشتریان بودند که در امروز به طوری که آنها در حال رفتن به سوپر نا امید” Ciampi گفت. “من احساس می کنم واقعا بد است.”

یوتیوب شخصیت مجموعه آتش بازی

یوتیوب شخصیت جیک پل که انباشته زیادی زیر آنلاین برای بحث برانگیز فیلم ارسال شده به خود را Instagram شنبه شب که او تا به حال شده است اشک با گاز کشته شده توسط پلیس در اسکاتسدیل, مد, مربع است.

دیگر فیلم ارسال شده به Instagram توسط پل فیلمساز نشان داد پل و دوستان خود را به شلیک کردن آتش به ورودی بازار.

واکنش در توییتر در پل حضور در این تظاهرات بود که سریع با یک کاربر نوشتن “جیک پل یک میلیونر است که غارت بازار به طوری که او می تواند در پست یک ویدیو یوتیوب در مورد آن و اضافه کردن بیشتر به او ثروت است.”

طومار خواستار پل دستگیری تا به حال از 1200 امضا که از صبح روز یکشنبه.

Paul پاسخ در بیانیه ای در توییتر یکشنبه که هیچ کس در گروه خود مشغول بود در سرقت یا خرابکاری و به جای صرف روز اعتراض مسالمت آمیز “یکی از وحشتناک ترین بی عدالتی در کشور ما تا کنون دیده ام.”

“من چشم پوشی نمی کند و خشونت و غارت و یا قانون شکنی; با این حال من درک خشم و سرخوردگی که منجر به نابودی ما شاهد” پل نوشت. “در حالی که پاسخ این مهم است که مردم آن را ببینید و در مجموع شکل از چگونه به حرکت رو به جلو در راه سالم.”

پاسخ پلیس تحت بررسی

Scottsdale پلیس گفت: ماموران از Scottsdale, مسا, تمپه چندلر در Maricopa شهرستان کلانتر دفتر و آریزونا وزارت امنیت عمومی شد و در صحنه شنبه شب.

“در حالی که برخی ممکن است در واقع آمده برای پیوستن به آنچه اعتقاد بر این خواهد بود مسالمت آمیز در اعتراض به آنچه رخ داده است نه صلح و نه اعتراض. آن را یک شورش که دیدم چند ده ها تن از افراد در مجموع آسیب رساندن به اموال و در نزدیکی بازار, شکستن را به کسب و کار و غارت داخلی” یک گروه در بیانیه ای گفت:.

حداقل یک حمله گزارش شد پلیس گفت:.

“میلیون ها دلار خسارت و سرقت رخ داده است در دست گروهی از یاغی جنایتکاران. محققان ما آغاز کرده اند زیر است و هر مجرم که می تواند به عنوان شناخته داشتن مرتکب اعمال مجرمانه دستگیر خواهد شد,” پلیس گفت:.

بازار و Camelback جاده از Goldwater بلوار Scottsdale جاده بسته شد, تا اطلاع ثانوی, پلیس گفت:.

افسران باقی مانده در صحنه است.

“ما ایستاده ایم با ما شهروندان که مایل به حق خود را به مسالمت آمیز جمع آوری. اما بی قانونی و ترور محافظت نمی شوند و تحمل نخواهد شد” پلیس گفت:.

باب Littlefield یک نامزد برای Scottsdale شهردار سابق و عضو شورای شهر گفت: او تا به حال صحبت با افسران پلیس که گفت: آنها از منابع نیست مانند دستگیری تیم یا riot gear, برای پاسخ به خرابکاری.

لیتل گفت: عدم حمایت از امنیت عمومی و نگرش است که یک رویداد از این نوع هرگز نمی تواند اتفاق می افتد در اسکاتسدیل آریزونا بودند تا حدی مسئول برای آنچه که او به نام کافی پاسخ.

“حتی اگر این به نظر می رسد شده اند به یک رویداد است که همه می دانستند که قرار بود به اتفاق می افتد, در بالا, مردم, نیست آماده,” لیتل گفت. “وقتی که این اتفاق افتاد فرد پلیس در خیابان ندارد مقدار زیادی از گزینه ها برای برخورد با این.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>