12 کاری که با انجام آن اثر کرم ضد آفتاب کم می شود

یک کرم ضد آفتاب خوب و مناسب با قدرت بالا باید دارای spf بالای ۳۰ باشد. با توجه به افزایش آگاهی عمومی در ارتباط با آسیب دیدگی پوست ناشی از پرتوهای فرابنفش خورشید انتخاب یک کرم ضد آفتاب مناسب که به طور صحیح از پوست در برابر این پرتوها محافظت میکند اهمیت بیشتری یافته است. اخیرا ضد آفتابهای جدید شیمیایی محافظت علیه UVA را نیز پوشش می دهند. مهم ترین توصیه به افرادی که در استفاده از ضد آفتاب کمی خساست به خرج می دهند باید بگوییم که زمانی می توانید از اثرات مضر در امان باشید که نقاطی که در مقابل اشعه های مضر است به طور کامل با کرم یا لوسیون ضد افتاب پوشش داده باشید از این رو باید مقدار مناسبی از ضدآفتاب را بر پوست خود بزنید و به آن زمان کافی بدهید تا به طور کامل جذب پوست شود.

افرادی که دچار تعرق زیاد می شوند این افراد باید تعداد دفعات تمدید کرم ضدآفتاب شان را افزایش دهید. از این رو، توصیه میشود که در صورت بروز علایم حساسیت مانند قرمزی، خارش یا التهاب در اثر استفاده از یک ضد آفتاب جدید، حتما مصرف آن را قطع کنید و پزشک خود را در جریان بگذارید. برخی از افراد هم هستند که علاقهای به استفاده از ضد آفتاب های بی رنگ ندارند و بههمین دلیل هم بهطور کلی دور مصرف تمام آنها را خط میکشند.

بهتر است تا نقاطی از صورت یا بدنتان را که جلوی چشم نیستند، را فراموش نکنید نقاطی مانند گوش ها و پشت گردن. کرم ضد آفتاب کلارنس محصول کشور فرانسه می باشد و یکی از بهترین کرم هایی است که برای مراقبت از پوست می توان از آن استفاده کرد این کرم خیلی سبکه و بعد از استفاده یک لایه چرب و سنگین روی پوست بوجود نمی آورد. از خصوصیات خوب ضد آفتاب کلارنس می توان به این مورد اشاره کرد که کاملا گیاهی و طبیعی است و از ابتلا به پیری زودرس جلوگیری می کند و کیفیت بالای این برند آن را در لیست بهترین کرم ضدآفتاب قرار می دهد.

بنابراین spf بهترین کرم ضدآفتاب باید ۳۰ یا ۵۰ باشد. اگربرای چند روز شما اغلب در درون خانه یا محل کار هستید و فعالیت بیرونی ندارید ، باید باز هم هوشیار باشید و یک پودر آرایشی ، کرم ضد آفتاب معدنی ، مرطوب کننده یا لوسیونی را قبل قرار گیری در معرض نور استفاده کنید که مقدار کافی فاکتور حفاظتی داشته باشد. در حقیقت اکثر افراد حدود یک سوم از کرمی که برای تست استفاده کرده اند را در استفاده روزمره روی پوست خود میمالند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 95 نی نی سایت لطفا از سایت ما دیدن کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma