114 جدید مینه سوتا COVID-19 موارد با 9 مرگ و میر بیشتر

یکی دیگر از 114 COVID-19 موارد و نه مرگ و میر تایید شده توسط مقامات بهداشتی دولت دوشنبه ،

این علائم ششمین روز متوالی است که 100 یا بیشتر تایید موارد گزارش شده توسط مقامات بهداشتی دولت.

که به ارمغان می آورد مینه سوتا کل COVID-19 مورد تعداد به 2,470 پس از اولین مورد گزارش شده در مارس 6.

شده اند وجود دارد در مجموع 143 مرگ و میر.

حدود 19 درصد از کسانی که بیمار هستند با COVID-19 در بیمارستان هستند از جمله 126 در بخش مراقبت های ویژه. افزایش وجود دارد و نه بستری شدن در بیمارستان از روز یکشنبه با 237 در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

اکثر شما با این کروناویروس جدید دارای علائم خفیف و بازیابی بدون مداخله پزشکی. تا کنون 1,202 که تا به حال تایید نتیجه آزمون بهبود یافته اند و دیگر نیاز به جداسازی.

اکثر افرادی که کشته شده اند سالمند با شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری های قلبی بیماری های کلیوی و فشار خون بالا و دیگر شرایط بهداشتی مزمن. متوسط سن کسانی که فوت کرده اند این است که 84 با جوانترین بودن 56 و قدیمی ترین 104.

در Nobles County, خانه JBS گوشت خوک پردازش گیاه است که یک خوشه از COVID-19 موارد تعداد موارد تایید شده بود در 76 تا از 60 نفر گزارش داد صبح روز یکشنبه.

گوشت خوک کارخانه تعطیل خواهد شد به طور نامحدود این شرکت در روز دوشنبه گفت.

روز یکشنبه مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: آن بررسی 69 موارد بالقوه در این شهرستان است. از افراد مصاحبه آنها دریافتند 26 کارکنان کارخانه پنج اعضای خانواده و یک نفر که مشغول به کار در یک آیووا گیاه.

همچنین در طول تعطیلات آخر هفته 47 ساکنان از نصف النهار مانور تسهیلات زندگی کمک در Wayzata منتقل شدند شنبه به بیمارستان دیگر در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا با اعضای خانواده. تخلیه شد و لازم است چرا که اکثر کارکنان و مدیران کاهش یافته بود بیمار با COVID-19.

جزئیات بیشتر در مورد مرگ و میر و دیگر تحولات در COVID-19 شیوع منتشر خواهد شد دوشنبه.

 

توییتر: @GlennHowatt

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید