100,000 سرخپوستان استقبال رئیس جمهور در ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ تجمع

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و تشویق های بیش از 100,000 سرخپوستان در افتتاح بزرگترین ورزشگاه کریکت در دوشنبه امیدوار کننده “باور نکردنی معامله تجارت” و “می ترسید ترین تجهیزات نظامی در این سیاره” در بزرگترین تجمع در خارج از کشور.

سرخپوستان عینک مقوایی تهمت ماسک و “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” کلاه به استقبال رئیس جمهور آمریکا در بزرگ جدید Motera ورزشگاه در نارندرا نخست وزیر سیاسی در میهن غربی شهر احمدآباد.

مودی یک ملی که برنده انتخابات سال گذشته و منتقل شده کشور خود را بصورتی پایدار و محکم به سمت راست با سیاست هایی که منتقدان نگرانی به عنوان مستبد و قومی تفرقه بیداد ارتباط خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اثبات خود را جهانی ایستاده است.

مقامات ایالات متحده توصیف کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک راه برای مقابله با افزایش چین به عنوان یک ابرقدرت.

“شما انجام داده اند یک افتخار بزرگ برای کشور ما است. ما را به یاد داشته باشید شما برای همیشه از این روز به بعد هند را همیشه نگه داشتن یک جایگاه ویژه ای در قلب ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به صاعقه وار تشویق.

هند یکی از معدود کشورهای بزرگ در جهان که در آن تهمت شخصی تایید رتبه بالاتر از 50 درصد است. آن ساخته شده است تا روابط با ایالات متحده در سال های اخیر به واشنگتن رابطه تیره و تار شدن با هند را دشمن پاکستان است.

“همانطور که ما همچنان به ساخت ما همکاری های دفاعی ایالات متحده به نظر می رسد به جلو به ارائه هند با برخی از بهترین و ترین ترس تجهیزات نظامی در این سیاره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دو کشور امضا خواهد شد معاملات روز سه شنبه فروش هلیکوپتر نظامی ارتش معاملات به ارزش 3 میلیارد دلار است و ایالات متحده باید تبدیل به برتر دفاع شریک هند است که با تکیه بر تجهیزات پس از جنگ سرد ، رویترز گزارش داد که هند پاک خرید 24 هلیکوپتر از لاکهید مارتین به ارزش $2.6 میلیارد دلار است.

مودی در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او پا کردن یک نیروی هوایی همراه با همسرش, Melania. مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید از تاج محل در آگرا و برگزاری جلسات رسمی در دهلی نو در طول سفر خود را.

عامیانه رقصنده حمل چتر رنگارنگ رقصید در کنار فرش قرمز به عنوان طبل trumpeters و دیگر نوازندگان انجام شده در زمینه های فرودگاه به استقبال تهمت و هیئت نمایندگی ایالات متحده. پرتکاپو جمعیت صف مسیر همراه خود را cavalcade بسیاری از کلیک کردن بر روی تصاویر در تلفن های خود را.

دو طرف نتوانستند به چکش یک معامله تجاری پیش از دیدار با تفاوت های باقی مانده بیش از, کشاورزی, پزشکی, دستگاه های دیجیتال, تجارت و پیشنهاد تعرفه های جدید است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او قرار بود به بحث در مورد روابط اقتصادی با مودی توصیف او را به عنوان مذاکره کننده ای دشوار.

“ما خواهد ساخت بسیار عمده در میان بزرگترین تا کنون ساخته شده تجارت می پردازد. ما در مراحل اولیه بحث به صورت باور نکردنی توافقنامه تجارت برای کاهش موانع سرمایه گذاری بین ایالات متحده و هند” او گفت:.

“و من خوشبین هستم که با هم کار نخست وزیر و من می تواند رسیدن به یک معامله فوق العاده خوب است و حتی برای هر دو کشور ما-به جز که او بسیار دشوار مذاکره.”

دو طرف شده است این استدلال بیش از ایالات متحده خواسته برای دسترسی به هند طیور و فراورده های لبنی در بازارهای هند کنترل قیمت دستگاه های پزشکی مانند استنت و دقیق داده های محلی سازی قوانین است که ایالات متحده شرکت های فن آوری به منظور بالا بردن هزینه انجام کسب و کار.

دولت مودی به دنبال ترمیم تجارت امتیازات مغلوب ساختن پیشی جستن خارج در سال 2019 و دسترسی بیشتر به بازارهای ایالات متحده برای هند دارویی و محصولات کشاورزی است.

مودی که ساخته شده است یک شخصی رابطه دوستانه با مغلوب ساختن پیشی جستن است بیرون کشیدن متوقف می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید حتی اگر چشم انداز حتی محدود معامله تجارت در حال دیده می شود به عنوان باریک.

“چیزهای زیادی وجود دارد که ما به اشتراک گذاشتن ارزش ها و آرمان های مشترک…چالش ها و فرصت های مشترک امید و آرمان” گفت: مودی در این تجمع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره خود را دوباره انتخابات در این سال اغلب ستایش مودی برای جمعیت کشیدن قدرت.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد “پرونده مودی” رالی با مودی در هوستون, نقشه کشی 50000 نفر عمدتا هندی آمریکایی است. در آن زمان تهمت تشبیه مودی به الویس پریسلی به عنوان یک رسم برای جمعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همراهان شامل دختر, Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر به عنوان به خوبی به عنوان اعضای کابینه خود از جمله اداره ویلبر راس. پرتکاپو جمعیت صف مسیر خود را cavalcade نگه داشتن گوشی به روی عکسها کلیک کنید.

اواز یا موسیقی دو نفری با هم garlanded یک تصویر از استقلال هند قهرمان مهاتما گاندی پس از توقف به طور خلاصه به دیدار قبلی خود در خانه Sabarmati آشرام.

از احمدآباد تهمت و همراهان خود را به رهبری به آگره برای غروب آفتاب به بازدید از تاج محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>