بیش از 10 ، 000 مینه سوتا کارکنان مراقبت های بهداشتی را برای اعمال کمک های بیکاری در 10 روز گذشته بیش از چهار برابر تعداد که کاربردی برای کمک های مالی در تمام سال گذشته است.

دولت سیستم مراقبت های بهداشتی آماده به سطح شیب دار تا به اوج ظرفیت در هفته های آینده به 15 درصد از افرادی که قرارداد COVID-19 نهایت در بیمارستان و 5% نیاز به مراقبت های ویژه. در عین حال منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به طور نامحدود به تعویق انداختن همه غیر ضروری و یا اعمال جراحی الکتیو و مراحل پس از 23 مارس به شدت کاهش درآمد در دسترس به پرداخت برای مراقبت در سطوح اوج.

در نتیجه گسترده اخراج و کاهش ساعت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که ضروری به “بحرانی” خدمات فقط روز شنبه که Walz آنها را معاف از ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

هزاران نفر از کسانی که تحت تاثیر این تغییرات شغلی کار در مراقبت از دندان. مراکز مدیکر و مدیکید خدمات میگه دندانی مطرح یکی از بالاترین خطرات ناشی از انتقال این ویروس است که باعث COVID-19 به دلیل نزدیکی به پزشک و بیمار در مراقبت از خود است.

اما به طور کلی کارکنان مراقبت های بهداشتی که برای اعمال مزایای بیمه بیکاری از طریق وزارت امور خارجه نیز شامل پرستاران و پزشکان و ویژگی های کارکنان درمانی که انجام کار مرتبط با حداقل تهاجم و روش انتخابی.

بین ماه های مارس 16 و پنج شنبه شب بیش از 10,500 ادعا واصل شد برای کمک بیکاری توسط افرادی که به عنوان پزشکان مراقبت های بهداشتی و یا مربوط به کارکنان سخنگوی وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی گفت: پنج شنبه. کمتر از 2600 نفر در آن دسته کاربردی برای کمک در 2019 سوابق نشان می دهد.

در همین حال یکی دیگر از 7,840 ادعا می کند برای کمک واصل شد برای مردم در مراقبت های بهداشتی و حمایت از نقش ها از جمله خانه بهداشت, مشاوران, پرستار کاردرمانی دستیاران و دستیاران دندانپزشکی در این 10 روز طول عمل گفت. در سال گذشته کمتر از 4,500 چنین ادعا واصل شد.

بسیاری از مشاغل هنوز دانش عمومی هر چند چند هستند.

مینه سوتا انجمن پرستاران روز پنجشنبه گفت که آن را به نام شده است به مذاکره بیش پیشنهاد, پرستار, اخراج در شهرهای دوقلو اطفال سیستم بهداشت کودکان مینه سوتا است.

“در این زمان ما در مشترک بحث با MNA برای کشف گزینه برای حفظ فعلی نیروی کار است که هدف ما در این بی نظیر نیوز” یک سخنگوی گفت.

در Duluth, St. luke’s سلامت سیستم تایید پنج شنبه که این کاهش ساعت کارکنان و گذاشته شدن هفت نفر به عنوان ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو و غیر ضروری انتصاب در سمت چپ برخی از کارگران idled و درآمد پایین.

“هنگامی که خروش می رسد این خواهد بود که همه دست به دست در عرشه” سنت لوک افسر ارشد پزشکی دکتر نیکلاس ون Deelen گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. “تا زمانی که ما در این زمین بدون انسان که در آن ما باید بسیار خوب استوارت از منابع ما است.”

دلوت بزرگترین کارفرما Essentia بهداشت و درمان است که به دنبال که می تواند قرار داده در مرخصی اداری قبل از فراوانی کار می رود. “اگر ما مجبور به پرداخت پول مردم را به اینجا که ما واقعا باید این موج که به ایجاد مشکلات گفت:” دکتر جان Pryor جمهور Essentia را در شرق بازار است. “همه توجه ما نیاز به آماده شدن برای افزایش.”

HealthPartners فراهم می کند که بیمارستان و درمانگاه مراقبت و همچنین خدمات بیمه, اذعان برخی از تغییرات کارکنان پنج شنبه.

“همانطور که ما مراحل را برای تنظیم مراقبت از ما به شیوه های آماده سازی و کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 برخی از همکاران را تجربه کرده اند تغییر به کار خود” سخنگوی دیوید Martinson گفت. “این تغییرات می تواند مانند کاهش ساعت موقت جنبش به بخش دیگر و یا استفاده از زمان و یا دیگر شیوه های ترک. ما باید نه انجام هر گونه اخراج و در این زمان است.”

مریم ترنر رئيس جمهور از مینه سوتا انجمن پرستاران و مراقبت های ویژه برای COVID-19 بيمار در شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل گفت: این تغییرات به نظر می رسد انگیزه بیمارستان بودن مجبور به توقف روش انتخابی مانند اعمال جراحی ارتوپدی و colonoscopies.

اما این امر می تواند کوته به وضع آگاه در بیمارستان کارکنان فقط به عنوان تقاضا برای مراقبت های بیمارستان آماده است تا به سنبله ترنر گفت. پرستاران آموزش دیده برای انتخابی مراقبت و همان روز عمل جراحی نیاز به انجام برخی از آموزش به بازگشت به کار در مراقبت حاد در بیمارستان اما انجام این کار می تواند یک سرمایه گذاری خوب است.

“به جای فکر کردن در مورد تخمگذار آنها را, آنها فقط نیاز به انجام یک کمی از بازآموزی مانند اجازه دادن به آنها را می دانیم در مورد نمودار زیرا رسم نمودار های مختلف در آن سرپایی بخش” ترنر گفت. “این کاملا شدنی و این چیزی است که آنها باید خود را صرف زمان و انرژی و پول است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im