100 روز از روز انتخابات, میشل اوباما از آمریکایی ها به ثبت نام کنید و آماده برای رای دادن

واشنگتن ژوئیه 26 سال 2020 /PRNewswire/ — امروز 100 روز از انتخابات و زمانی که همه ما رای منتشر شد در یک پیام تصویری از میشل اوباما دعوت از همه رای دهندگان واجد شرایط برای ثبت نام های سازمان یافته و اقدام با زمانی که همه ما رای می دهند. در این پیام ویدئویی خانم اوباما اعلام کرد که زمانی که همه ما رای در حال راه اندازی یک هفته از اقدام از شهريور 20 تا 27 به بسیج یک شبکه ملی از داوطلبان در اطراف ثبت نام رای دهندگان و مشارکت مردم است. زمانی که ما همه رای ثبت شده بیش از 100 ، 000 مردم به رای دادن و تنظیم یک هدف به ثبت نام بیش از 100,000 بیشتر در این منجر به انتخابات عمومی.

با توجه به کروناویروس همه گیر در سراسر کشور شده است وجود دارد یک شیب در ثبت نام رای دهندگان و زمانی که همه ما رای است و مجدانه برای کمک به پر کردن شکاف دیجیتالی به عنوان یک سازمان متمرکز شده است. زمانی که ما همه رای است جلسه رای دهندگان واجد شرایط که در آن آنها را از طریق مجازی حوادث دیجیتال مردمی سازماندهی و جامعه قوی و با مشارکت شرکت. نتایج حاصل از این کار عبارتند از:

  • بیش از 100 ، 000 نفر ثبت نام شده برای رای دادن;
  • بیش از یک میلیون رای دهنده واجد شرایط رسیده از طریق, موفق, دیجیتال حوادث از جمله #CouchParty با DJ D-خوب مجازی prom با MTV برای جشن کلاس 2020 و مجازی ریشه پیک نیک;
  • بیش از 20 ، 000 نفر آموزش دیده به رای کاپیتان تیم ملی;
  • بیش از 8000 دانش آموز و مربیان برای امضا به من رای برنامه و 700 دانش آموزان آموزش دیده به عنوان سفیران; و
  • بیش از 250 سازمان هستند که همه ما رای همکاران متمرکز بر افزایش مشارکت و حضور در ماه نوامبر از جمله لینک Incorporated کودکان, صندوق دفاع ملی و شهری لیگ.

هر کس می تواند ثبت نام برای رای دادن و هر کس می تواند ثبت نام برای کمک به جامعه خود را به ثبت نام در حال حاضر و در طول هفته از عمل در ماه سپتامبر امروز در weall.رای/100days. سازمان دیده بان Mrs. اوباما را کامل پیام ویدئویی در اینجا. یک متن کامل اظهارات او است که شامل زیر است.

متن کامل

سلام به همه!

این رسمی است — ما فقط 100 روز از سال 2020 انتخابات!

و با همه چیز است که رفتن در این سال, این انتخابات نمی تواند بیشتر مهم برای آینده کشور ما است.

پس همه که خوب کار شما انجام شده است—همه توسعه… رای دهندگان ثبت نام احزاب… تلاش برای مطمئن شوید که هیچ آمریکایی به انتخاب بین سلامت خود و یا رای خود را در روز انتخابات—که کار مهم تر است از همیشه قبل از.

چرا که هر آمریکایی سزاوار به صدای خود را شنیده و در صندوق های رای… هر آمریکایی سزاوار دارند در آینده از این کشور ما همه دوست دارم.

به طوری نگه دارید که پا بر روی گاز!

اول, اجازه دهید مطمئن شوید که همه ما می دانیم ثبت شده است و آماده برای رای دادن آمده نوامبر.

سپس آن را یک گام بیشتر با ثبت نام در WhenWeAllVote.org برای شرکت در هفته ما از این اقدام سپتامبر.

این زمانی است که ما خواهید بود با فعال کردن شبکه سراسری داوطلبان را مشغول کنید و بیشتر افراد ثبت نام شده برای رای دادن از همیشه قبل از.

من امیدوارم که شما به ما بپیوندید. ما فقط 100 روز باقی مانده… و ما رو به مستقیم هر اونس از انرژی ما را به مطمئن شوید که همه ما می دانیم که درک اهمیت خود را از صدا و رای خود را.

من می دانم که همه شما را درک کنند که… اجازه دهید مطمئن شوید که هر کس در جوامع ما می کند بیش از حد.

با تشکر دوباره از همه—در حال حاضر اجازه دریافت این انجام می شود.

در مورد زمانی که ما همه رای:

زمانی که ما همه رای است ملی و غیر حزبی غیر انتفاعی است که به ارمغان می آورد با هم شهروندان و موسسات تجاری و سازمان ها برای افزایش مشارکت در هر انتخابات. راه اندازی شده توسط میشل اوبامااین سازمان متعهد است که بسته به نژاد و سن رای گیری شکاف و توانمند سازی همه رای دهندگان واجد شرایط برای شرکت در رای گیری توسط مردمی مهار انرژی ایجاد همکاری های استراتژیک و اجرای دیجیتال سازماندهی استراتژی با هدف نهایی تغییر فرهنگ در سراسر رای گیری.

میشل اوباما پیوست در این تلاش همکار, شرکت, صندلی, Tom Hanks, Lin-مانوئل میراندا, Janelle Monáe, Chris Paul, Faith Hill, سلنا گومز, لیزا Koshy, مگان Rapinoe, Shonda Rhimes, Tracee Ellis Ross, کری واشنگتنو ریتا ویلسون.

در leadup به 2018 انتخابات میان دوره ای که همه ما رای سازمان یافته بیش از 2500 محلی ثبت نام رای دهندگان حوادث در سراسر کشور مشغول 200 میلیون آمریکایی حاضر در مورد اهمیت رای گیری و پیامک نزدیک به چهار میلیون رای دهندگان منابع برای ثبت نام و دریافت کردن به رای دادن.

در سال 2020 زمانی که همه ما رای کمک به رهبری در رای دهندگان آموزش و پرورش, ثبت نام و داوطلب نامزدی. در پاسخ به COVID-19 زمانی که همه ما رای رهبری مبارزه به صورت عادلانه و امن انتخابات با حمایت از گسترش دسترسی به رای-توسط-mail در اوایل شخص رای گیری و آنلاین ثبت نام رای دهندگان به طوری که هر آمریکایی می تواند صدای خود را شنید در روز انتخابات.

منبع هنگامی که ما همه رای دادن

لینک های مرتبط

whenweallvote.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net