10-year-old خولیو آموزش خانواده اش در مورد ماه تاریخ سیاه

در این ویدئو برای اولین بار در Facebook, خولیو مچنری که 10 بار خوانده شده از یک ورق کاغذ “اول من در واقع برای ماه تاریخ سیاه است, سیاه, تاریخچه ماه جشن مشارکت مردم سیاه و سفید.”

خولیو خجالتی است و در چند فیلم خود را خواند حقایق است. توسط شش روز او را حفظ و به آنها اعتماد به نفس خود را در حال رشد است.

“این ششمین واقع” Julio می گوید. “ترگود مارشال, اولین آمریکایی آفریقایی مرد نامزد دریافت جایزه به دادگاه عالی ایالات متحده در تاریخ 13 ژوئن 1967.”

خولیو انجام شده است و این به این دلیل در شام یک شب او گفت که او نمی دانم فوریه ماه تاریخ سیاه.

خود بچه Sharicka و دانا مک هنری هستند ، آنها چهار فرزند و خواهر و برادر و به تصویب رسید از مراقبت فاستر در سال 2015 که به اسپانیایی: خولیو 11 ساله کتی 14 سال فرشته و 16 ساله Gracie.

مادرم مطمئن شوید که بچه های خود را یاد بگیرند در مورد فرهنگ خود را با غذا و موسیقی و سنت. خانواده حضور فرهنگی جشنواره است.

مهم است بدانید که نه تنها خود را در تاریخ و فرهنگ اما کسانی که از دیگران نیز Sharicka گفت. این است که چگونه ما بهتر درک هر یک از دیگر.

در حالی که بچه ها کتاب های تاریخ ذکر برده داری و رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور وجود ندارد ، بنابراین Julio به مادران اختصاص داده و او را برای تحقیقات تاریخ سیاه یک واقعیت برای هر روز در ماه فوریه است.

“من نمی تواند انجام بخشی از من به عنوان سیاه و سفید خود را mama اگر من او را به یادگیری بیشتر” Sharicka گفت.

همه گرفتن یک کمی از دانش است. Sharicka تا به حال شناخته شده نیست گرت مورگان اختراع دود هود سلف گاز ،

“این است که من 7 واقعیت برای ماه تاریخ سیاه” Julio می گوید. “Cathay ویلیامز اولین زن سیاه و سفید به یک بوفالو سرباز در جنگ داخلی.”

دوستان و خانواده اظهار نظر در مورد فیلم ها و به اشتراک گذاری آنها تشکر خولیو برای اطلاعات.

هر چهار بچه تحقیقات حقایق برای ملی ماه میراث هیسپانیک ،

چرا که اگر ما نمی دانیم که خودمان را, چگونه می توان ما می دانیم هر یک از دیگر ؟

رسیدن به کارینا مطلوب در [email protected] ثبت نام برای خبرنامه خود را در اینجا. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net