10 Boys & Girls Clubs مراقبت تا 700 ققنوس-منطقه کودکان و نوجوانان. در اینجا چگونه آنها امید به ادامه طریق تابستان

اصلاحات & توضیحات: این مقاله درست شده است به روشن است که دولت مشارکت با پسران و دختران باشگاه دره.

به عنوان بسیاری از 700 ققنوس-منطقه کودکان روزانه به پسران و دختران باشگاه دره سایت در جدید کروناویروس همه گیر و غیر انتفاعی درخواست کرده است به گسترش آن دولت مشارکت از طریق پایان سال تحصیلی.

این سازمان نیز به دنبال تابستان گزینه های.

The Boys & Girls Clubs دره می شود $155,000 هر هفته از دولت آن را به عنوان توافق به ارائه مراقبت از کودک برای کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگر خط مقدم کارکنان از طریق آوریل 1. غیر انتفاعی به دنبال گسترش آن مشارکت بعد به خرداد ماه به پایان سال تحصیلی به عنوان مناطق منتقل شده اند به صورت آنلاین و یا به دیگر آموزش از راه دور جایگزین.

دولت بودجه را پوشش می دهد بخشی از هزینه برای اجرای این باشگاه که سازمان سخنگوی کسیدی کمپنا ثابت در بیش از 250.000 دلار در هر هفته و نه از جمله هزینه های اداری.

کمک های مالی و حق عضویت را انتخاب کنید تا شل, او گفت:.

غیر انتفاعی تلفیقی از 27 به آن 10 بیشتر در تقاضا در ماه گذشته به اطمینان حاصل شود کارکنان به اندازه کافی در هر باشگاه برای دیدار با سختگیرانه تر اجتماعی فاصله دستورالعمل. هر یک از کارکنان نظارت یک گروه نه کودکان.

با وجود اقدامات یک کارمند آزمایش مثبت در اوایل ماه آوریل که توقیف ماسه شعبه در گلندیل برای دو هفته. این انتظار برای بازگشایی پنج شنبه.

“ما واقعا افتخار می کنم به گام تا در ماه مارس به ارائه مراقبت از کودک” گفت: مارسیا مینتز مدیر عامل شرکت Boys & Girls Club دره. “ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای ادامه این مراقبت برای کارگران ضروری است و ما را به حرکت کوه ها, اگر ما را به نگه داشتن رفتن.”

نگه داشتن کودکان و کارکنان امن

10 Boys & Girls, باشگاه, دره, سایت در حال باز از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر

کودک-مراقبت از خدمات در دسترس به اعضای فعلی اگر چه پدر و مادر که در حال کار از راه دور یا که گزینه های دیگر را تشویق به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه. اعضای جدید پذیرفته شده با اولویت داده شده به کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران و پرسنل امنیت عمومی و دیگر خدمات ضروری کارگران است.

درجه حرارت از فرزندان و کارکنان در حال بررسی روزانه پس از ورود.

کودکان از هم جدا هستند به دو گروه نه بر اساس سن و از تمامی امکانات برای پاسخگویی اجتماعی فاصله دستورالعمل با توجه به مینتز. قبل از همه گیر بود که نزدیک به 20 بچه ها هر کارمند, او گفت:.

بچه ها چرخش به جلسات مختلف در اطراف این باشگاه است. داوطلبان ارائه مجازی آزمایش های علمی و آنلاین دیگر غنی سازی است. کارکنان پاک کردن اتاق و sanitize بالا لمسی مناطق بین چرخش با عمیق تر شستشو در هر شب.

کودکان می آموزند که چگونه به درستی دست خود را بشویید و اهمیت بهداشت خوب. آنها اصول بهداشتی دست های خود را قبل و بعد از آنها وارد یک اتاق و شستن دست های خود را قبل و بعد از هر وعده غذایی.

این سازمان شده است آموزش کارکنان و داوطلبان در خطرات ناشی از COVID-19 بیش از حد کمپنا گفت.

در توصیه Boys & Girls Club of America, محلی سازمان خواسته کارکنان و اعضای داوطلبان و والدین به نشانه چشم پوشی اذعان خطرات ناشی از ویروس و تایید است که اگر آنها را تبدیل به بیمار نمی تواند آنها را نگه سازمان مسئول است. کارکنان نمی شد و نیاز به ثبت نام, چشم پوشی برای ادامه کار کمپنا گفت.

کارکنان می توانند با استفاده از زمان پرداخت کردن یا مرخصی استعلاجی اگر آنها احساس نمی راحت مشغول به کار هستند و برخی از آنها قادر به کار از راه دور, او گفت:.

کارکنان می توانند دسترسی به مزایای اضافی و حمایت از طریق خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون برنامه فدرال است که نیاز به برخی از کارفرمایان به ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و یا گسترش خانواده و پزشکی ترک اگر یک کارمند بیمار شود و یا قادر به کار به دلیل COVID-19, کمپنا گفت.

پس از عضو ستاد در ماسه باشگاه تست مثبت برای COVID-19 کارکنان وجود دارد نیاز به خود منزوی و تسهیلات بسته به مدت دو هفته. پدر و مادر اطلاع داده شد و تشویق به جدا. کودکان مجاز به رفتن به باشگاه های دیگر در طول دو هفته دوره کمپنا گفت.

به عنوان باشگاه بازگشایی پنج شنبه, کارمند که تست مثبت می تواند بازگشت به کار پس از یک پزشک فراهم می کند یک پزشکی که انتشار آنها را پاک می کند برای کار.

این سازمان با دریافت اولین محموله از ماسک حدود یک هفته پیش که توزیع خواهد شد به کارکنان مینتز گفت.

سازمان های محلی نیز اهدا پارچه ماسک و دستکش و آن دسته از مواردی هستند که توزیع به کارکنان به عنوان مورد نیاز کمپنا گفت.

700 کودکان معنی مقدار زیادی از مواد غذایی و تنقلات

مراقبت از بسیاری از کودکان هر روز نیاز به مقدار زیادی از مواد غذایی و تنقلات.

باشگاه فراهم می کند دو وعده غذا در روز و یک میان وعده. قبل از همه گیر باشگاه به طور معمول باز بود نصف روز و ارائه شده فقط شام در طول سال تحصیلی.

غیر انتفاعی است که بازپرداخت برای وعده های غذایی از طریق فدرال و دولت کمک های مالی اما تنقلات موضوع دیگری. اعضای جامعه را اهدا تنقلات که کمک کرده است مینتز گفت.

“این باور نکردنی مقدار از مواد غذایی این بچه ها در حال مصرف,” او گفت:.

گسترش ساعت های اضافی غذا انسانی و جدید تمیز کردن پروتکل های افزایش هزینه های کمپنا گفت.

در اوج خود خدمت فقط بیش از 1 ، 000 کودکان و نوجوانان هر روز در 10 باشگاه است. تعداد کودکان دارای مخروطی اما خانواده ها هنوز هم در حال ثبت نام برای خدمات هر هفته, او گفت:.

در یک نمونه مارس این سازمان در خدمت حدود 3800 بچه ها روزانه در سراسر آن 27 باشگاه برای کوتاه تر از دهانه.

در حالی که این باشگاه نیست و در ظرفیت مینتز نگرانی چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تقاضا را افزایش می دهد هنگامی که کسب و کار بازگشایی و کارکنان بازگشت به کار.

آن می تواند فشار سازمان برای باز کردن اضافی و باشگاه را در کارکنان بیشتر, او گفت:.

مینتز گفت: او همچنین نگرانی خود را در مورد برنامه های تابستانی و قادر به ارائه مراقبت از کودک در این سطح در حالی که در ادامه به دیدار سخت تمیز و اجتماعی فاصله پروتکل های.

جلسه عملیاتی هزینه های

این سازمان به طور مشابه پا به ارائه مراقبت از کودکان در طول #RedforEd معلم تعطیل به عنوان مدارس سراسر آریزونا بسته به مدت شش روز در سال 2018 است.

اما این بی سابقه است — هر دو مدرسه بسته شدن و نگرانی های سلامت مینتز گفت.

آن می تواند دشوار است برای سازمان به ادامه ارائه این سطح از خدمات به تابستان بدون اضافی بودجه مینتز گفت.

هزینه آن بیش از 250.000 دلار در هفته به کار 10 باشگاه به دلیل گسترش ساعت های اضافی وعده های غذایی نیروی انسانی نسبت و دیگر لوازم کمپنا گفت.

در طول سال تحصیلی هزینه آن حدود 300.000 دلار در هر هفته برای اجرای 27 باشگاه ها از جمله هزینه های اداری, او گفت:.

توافق با دولت به ارمغان می آورد در $155,000 در هفته کمک می کند که پرداخت هزینه برای عملیات روزانه تمیز کردن لوازم دنده محافظ و ضد عفونی کننده, کمپنا گفت.

اما آن را پوشش می دهد تنها حدود نیمی از هزینه های, او گفت:.

Boys & Girls اعضای باشگاه پرداخت 30 دلار در هر سال حق عضویت و حق عضویت ماهانه شروع در $25.

“این یک درصد اما آن کمک می کند تا پدر و مادر ماندن درگیر” کمپنا گفت.

سازمان اتحاد بزرگ دریافت یک کمک مالی از فیستا باول موسسات خیریه و سازمان های دیگر کمک کرده است پایان می رسد دیدار گذشته این پنج هفته. دایاموند ارائه وعده های غذایی برای کارکنان و بازیکنان را اهدا پول, او گفت:.

کمپنا گفت: این سازمان افزایش خواهد یافت اعانه اگر آن را همچنان به ارائه خدمات در این سطح به تابستان است.

“تابستان نیروی انسانی در این سطح با تمام باشگاه ها باز خواهد بود مبارزه اما ما امیدواریم که جامعه را به حمایت از عملیات ما,” او گفت:.

گسترش برنامه

این سازمان در اوایل ماه آوریل خواسته فرمانداری برای گسترش همکاری خود را از طریق ممکن است برای کمک به پوشش مراقبت کودک از طریق پایان سال تحصیلی, اما آنها نمی شنید برگشت نشده است.

این بودجه اضافی اجازه می دهد که 10 باشگاه به ادامه به ارائه مراقبت از کودکان باقی مانده از سال تحصیلی.

این باشگاه در حال توسعه آن برنامه های تابستانی.

مینتز گفت: ایده این است که به ارائه مراقبت از کودکان در طول تابستان اگر stay-at-home منظور برداشته شده است و کسب و کار رزومه. آنها در حال کار با مدارس و دیگر همکاران به آمده تا با یک برنامه است که می تواند کمک به پر کردن یادگیری شکاف کودکان ممکن است تجربه کرده اند به عنوان آموزش آنلاین نقل مکان کرد.

“من امیدوار هستم فرمانداری را در نظر بگیرید درخواست ما,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de