تقاضا برای گوشت بیشتر از طریق منبع غذایی مختلف همچنین مستلزم این است كه ما راهی پیدا كنیم تا آسیاب گوشت برای ما آسان تر شود.

از آنجایی که به نظر می رسد عناصر فرهنگ غذایی ما (bratwurst ، هات داگ و همبرگر) ثابت است ، برای ما خوب است که گوشت ما را بطور عمده در خانه پردازش کنیم فقط برای نظارت بر آنچه در وعده غذایی شماست. بهتر از خرید لینک های فرعی در سوپر مارکت است.

همیشه وظیفه تهیه آن چرخ گوشت است که کار را به راحتی انجام می دهد. ما در این مقاله قصد داریم در اینجا به برخی از چرخ های گوشتی ایده آل بپردازیم. آنها توانایی برش بیشتر گوشت قرمز نسبت به Tyrannosaurus Rex دارند.

1. چرخ گوشت برقی STX International STX-4000-TF Turboforce
چرخ گوشت برقی STX International STX-4000-TF Turboforce

اگر به دنبال یک چرخ گوشت برقی محکم هستید ، می توانید با اعتماد به نفس STX International STX-4000-TF Turboforce 3 Speed ​​Electric Grid Electric Grasf Muffers & Susage Stuffer تکیه کنید تا این کمال را به شما بدهد. از نظر قدرت و تطبیق پذیری در خرد کردن گوشت ، این دستگاه می تواند این کار را به راحتی انجام دهد.

این دستگاه دارای یک سر سنگ زنی استاندارد 12 اینچی است که به اندازه کافی قابل توجهی برای اشغال گوشت است. علاوه بر ویژگی های آب دهان ، این چرخ گوشت علاوه بر این ، سه صفحه آسیاب اضافی برای سنگ زنی درشت ، متوسط ​​و ریز نیز هست. توصیه می شود که این چرخ گوشت را در ماشین ظرفشویی بشویید زیرا صفحات آسیاب از جنس استیل ساخته شده است ، بنابراین باید به راحتی با دست پاک شود.

برای یک تجربه سنگ زنی سریع یا سریع ، خرید چرخ گوشت ایرانی منحصراً از یک سیستم کنترل 3 سرعته ساخته شده است و یک سوئیچ ON / OFF نیز وجود دارد که برای راحتی کاربر در آن قرار می گیرد. یکی از ویژگی های بسیار منحصر به فرد این چرخ چرخ این است که اگر به صورت تصادفی از چاله خوراک استفاده کنید بلافاصله متوقف می شود تا از هرگونه صدمه به واحد جلوگیری شود.

طرفداران
موتور قدرتمند
شامل دستورالعمل استفاده کامل
3 اندازه صفحه های سنگ زنی قابلیت سنگ زنی همه کاره را فراهم می کنند
اندازه بزرگ نسبت به سایر چرخ گوشت های برقی موجود در بازار
30 روز ضمانت برگشت پول بدون قید و شرط و ضمانت 3 ساله
منفی
برای استفاده تجاری در نظر گرفته نشده است
تاندونهای حیوان را خرد نمی کند
اکنون خرید کنید
2. پیوست چرخ چرخ غذا KitchenAid FGA
ضمیمه چرخ آسیاب KitchenAid FGA

منظور از چرخ دستی چرخ دستی KitchenAid برای استفاده از میکسر ایستاده KitchenAid برای بدست آوردن گوشت کاملاً خرد شده است. هیچ روش آسان دیگری برای تهیه سوسیس در خانه وجود ندارد تا اینکه از چرخ گوشت استفاده کنید و این همان چیزی است که اتصال چرخ چرخ غذا KitchenAid می تواند به طور کامل اجرا کند.

با صفحه سنگ زنی ریز ، می توانید پنیرهای سخت را به سرعت رنده کنید. ضمیمه چرخ پلاستیکی سخت پلاستیکی نیز وجود دارد که شما را قادر به انجام کارهایی غیر از خرد کردن گوشت با میکسر پایه KitchenAid می کند. یکی از ایده آل ترین روش های تهیه یک صبحانه کوچک یا یک لوله بزرگ از bratwurst ، استفاده از چرخ دستی KitchenAid است.

اتصالات چرخ دستی شامل مسکن ، چاقو ، میخ ، بشقاب سنگ زنی ریز و درشت ، استامپ / آچار و حلقه امن می باشد.

طرفداران
متناسب با همه میکسرهای ایستاده KitchenAid
عالی برای گوشت خرد کردن ، تهیه خرده نان یا مخلوط کردن سالس و گسترش آن است
جمع آوری آسان
ماشین ظرفشویی ایمن
منفی
ساخت تمام پلاستیک شانس شکسته شدن را افزایش می دهد
اکنون خرید کنید
3. چرخ گوشت برقی Gourmia GMG525
چرخ گوشت برقی Gourmia GMG525

با چرخ گوشت برقی GMG525 Gourmia ، استرس منحصر به فرد استرس آشپزی روزمره که معمولاً با آن روبرو هستید ، پایان یافته است. اگر قصد دارید آسیاب گوشت خود را تهیه کرده و سوسیس خود را خیلی سریع و کارآمد تهیه کنید ، می توانید با کمک این آسیاب محکم و قابل اعتماد این کار را انجام دهید.

همراه با 3 تیغه است که به شما امکان می دهد انواع برش را آماده کنید. GMG525 همچنین دارای یک سینی مخصوص غذای سنگین ، یک سوئیچ روشن / خاموش و معکوس است و سوئیچ ایمنی دوگانه همه را برای راحتی در اختیار شما قرار می دهد. همراه با قطعات قابل جدا شدن است که تمیز کردن و نگهداری آن را بسیار آسان می کند

همچنین قطعات اضافی مانند شاخ کالباس و ضمیمه کباب نیز دریافت می کنید. Gourmia GMG525 یک دستگاه با کیفیت بالا است و به دلیل سطح بالای بهره وری در مصرف انرژی و ایمنی گواهینامه ETL است.