1.4 میلیون دنبال بیکاری کمک به عنوان ویروس نگه می دارد مجبور به اخراج

بیش از 1.4 میلیون گذاشته و آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته شواهد بیشتر از ویرانی ناشی از شیوع کروناویروس به راه انداخته است در اقتصاد ایالات متحده.

ادامه موج کاهش شغل است که اتفاق می افتد در مقابل پس زمینه از افزایش ویروس موارد است که باعث شده است تا بسیاری از کشورها برای توقف برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار باعث شده است که میلیون ها نفر از مصرف کنندگان برای به تاخیر انداختن هر گونه بازگشت به سفر, خرید و طبیعی دیگر فعالیت های اقتصادی است. آن روند را مجبور بسیاری از کسب و کار به کاهش شغل و یا حداقل تاخیر در استخدام.

وزارت کار گزارش روز شنبه مشخص شده 19 هفته است که بیش از 1 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری. قبل از coronavirus ضربه سخت در ماه مارس تعداد زیادی از آمریکایی ها به دنبال بیکاری چک هرگز بیش از 700 ، 000 در هر یک هفته و حتی در طول رکود اقتصادی ،

تمام گفته ها 17 میلیون نفر در حال جمع آوری سنتی مزایای بیکاری نشانه آن است که بیکاری در چک نگه داشتن بسیاری از خانواده های آمریکایی شناور از نظر مالی در یک زمان از دست دادن شغل و دردناک اقتصادی عدم قطعیت است.

این درد می تواند به زودی تشدید: یک مکمل 600 دلار در هفته فدرال مزایای بیکاری انقضای است و کنگره squabbling در مورد گسترش کمک, که احتمالا می تواند انجام شود در کاهش سطح.

تجدید حیات از موارد در جنوب و غرب مجبور است بسیاری از میله, رستوران ها سالن های زیبایی و دیگر کسب و کار به دوباره و یا کاهش اشغال. بین 21 ژوئن و جولای 19, مثلا درصد از تگزاس میله که بسته بودند به ضرب گلوله از 25% به 73%; به همین ترتیب 75% از کالیفرنیا زیبایی مغازه ها بودند توقیف جولای 19 از 40 درصد فقط یک هفته قبل; با توجه به داده های شرکت Womply.

و بسیاری از کشورها را به اعمال محدودیت در بازدید از متحده گزارش شده است که سطح بالایی از ویروس موارد موجب صدمه زدن به هتل ها و خطوط هوایی و سایر صنایع وابسته در سفر.

ویروس و مستندات به معنای شامل و آن را با چکش اقتصاد آمریکا: کارفرمایان کاهش یک رکورد 20.8 میلیون شغل در ماه آوریل بازگرداندن حدود 7.5 میلیون نفر از آنها در ماه های مه و ژوئن به عنوان بسیاری از ایالت ها شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net