شرکت ترجمه حرفه ای
صفحه اصلی › شرکت ترجمه حرفه ای
Pangeanic یک شرکت ترجمه حرفه ای است. شهرت ما به عنوان یک سرویس ترجمه در سطح جهانی به ارائه خدمات ترجمه با کیفیت ثابت متکی است: ترجمه های فنی ، ترجمه های پزشکی ، ترجمه های قانونی ، ترجمه وب سایت – و همیشه با نتایج حرفه ای زبان توسط افراد بومی.
اما “شرکت ترجمه حرفه ای” به چه معنی است؟ این به معنای تعهد کامل در ارائه خدمات ترجمه تخصصی است. دوباره و زمان ترجمه های کامل. ما بهترین مترجمان آزاد را استخدام کرده ایم تا با تیم داخلی مترجمان حرفه ای ما همکاری کنند تا بتوانند در این زمینه همکاری کنند

ترجمه های اسپانیایی
ترجمه های فرانسوی
ترجمه های آلمانی
ترجمه های ایتالیایی
ترجمه های پرتغالی
ترجمه های روسی
ترجمه های چینی
ترجمه های ژاپنی
ترجمه های عربی

و بسیاری از زبان های دیگر!

کلیسای ناجی ما در خون ریخته در سن پترزبورگجزئیات معبد طلایی در امریتسار ، Punjab
اما چرا ترجمه های پانژانیک؟
destaca43

متخصصان ترجمه از سال 1997
زیرا ما فقط یک آژانس ترجمه دیگر نیستیم. ما آژانس ترجمه حرفه ای شما هستیم. این که آیا به ادبیات بازاریابی خلاقانه چند زبانه مانند transcreation ، اسناد مالی ، آزمایش های پزشکی و ترجمه مراقبت های بهداشتی ، چک های نرم افزار قبل از انتشار ، کتابچه راهنمای کاربر یا مستندات فنی نیاز دارید ، Pangeanic بهترین مترجمان را انتخاب کرده است و با تجربه ترین مدیران پروژه برای مراقبت از پروژه شما . چندین دهه تجربه ترجمه در Pangeanic وجود دارد و یک گردش کار آزمایش شده را به کار گرفته است و از بهترین متخصصان این حوزه استفاده می کند – ما می خواهیم شما را در سراسر جهان شنیده باشید ، بخوانید و درک کنید.

destaca02

قیمت های رقابتی در ترجمه
Pangeanic بهترین ترجمه ها را با قیمت های واقعا رقابتی ارائه می دهد و جای تعجب ندارد! Pangeanic هرگز “نقل قول کم” نمی کند تا پس از آن چیزهای پنهانی پیدا کند تا به این لایحه اضافه شود. اگر مشتری معمولی باشید ، پرونده ها و قالبها ، تکرارهای تخفیف ، شماره ها و مطالب قبلاً ترجمه شده را تجزیه و تحلیل می کنیم. نقل قول های ما برای ترجمه بسیار رقابتی است.