قبل از جابجایی به مرحله نوشتن یک فصل (فصل ها) در یک کتاب ، باید در مورد برخی موضوعات با ویراستار موافقت کنید. ناشر کتاب ، مهلت زمان تحویل شما ، تاریخ انتشار برنامه ریزی شده موضوعات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. از آنجا که فرایندهای برنامه ریزی ، جمع آوری منابع ادبیات ، نوشتن و نهایی کردن روند نوشتن مراحل زمان بر است ، شما باید در مورد مهلت پیشنهادی به شما با ویراستار موافق باشید.

همچنین باید در مورد عنوان موضوع مورد نیاز با ویراستار به اجماع برسید. بعضی اوقات عنوان موضوع توصیه شده توسط ویراستار ممکن است موضوع را دقیقاً منعکس نکند. در این حالت ، می توانید ویرایش / تغییر نام عنوان را به ویرایشگر پیشنهاد دهید. از آنجا که شما یکی از دانشگاهیان مجرب در این زمینه هستید ، می توانید درخواست تغییر در عنوان موضوع را داشته باشید ، پیشنهادات مختلفی را پیشنهاد دهید ، در نهایت تعداد کلمات موجود در عنوان را کاهش یا افزایش دهید.

در طی مرحله برنامه ریزی فرآیند نگارش ، یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد اختصاص سایر فصل های کتاب به نویسندگان مربوطه می باشد. حتی اگر ویرایشگرها پیش از این برنامه ها / برنامه های کتاب را برنامه ریزی و برنامه ریزی کنند ، شناختن مطالب کتاب مفید است تا بیشتر به موضوع خود تمرکز کنیم و از تکرار همان مبحث خودداری کنیم. به عنوان مثال اگر به شما مأمور نوشتن یک فصل در مورد “درمان دارویی اختلال عملکرد نعوظ” می شود ، ممکن است برای شما مفید باشد که بدانید که آیا به عنوان یک مداخله دارویی ، تزریق عامل عروق داخل عروقی داخل سلولی در فصل های بعدی مورد بررسی قرار می گیرد. علاوه بر دانستن زمینه های مورد علاقه سایر دانشگاهیانی که سایر فصل ها را خواهند نوشت ، ممکن است در ساخت فصل ما نقش داشته باشند.

http://tinyurl.com/uw3elm4
https://rebrand.ly/4zch2pr
https://bit.ly/3b1zlw9
https://xip.li/zkzoUC
https://is.gd/5ywbNz
https://v.gd/FqmecL
https://v.ht/S6Nv
https://plink.ir/J6b6n
https://u.nu/7-pbr
https://clck.ru/MvewV
http://ulvis.net/z8Oo
https://cutt.ly/dtCcqAc
https://shrtco.de/E76yX
http://tny.im/XV1K2

منبع : https://bit.ly/2RtvVuo