“یک دسته رعد و برق بدون صدای بلند”: آیا بار روی واکسن ها ارزشش را دارد؟انتظار می‌رود مأموریت پرزیدنت بایدن برای واکسیناسیون علیه کووید-19 23 میلیون کارگر در شرکت‌های بزرگ را واکسینه کنند، اما واکنش‌های سیاسی، مبارزات قانونی ویرانگر و تهدید آشفتگی در محل کار در طول فصل تعطیلات این سوال را مطرح می‌کند: آیا ارزشش را دارد. ?

لابی‌گران خرده‌فروشی و اقتصاددانان می‌گویند که کلینیک‌های واکسن در محل کار یا ارتباطات دقیق‌تر، راه بهتری برای دولت برای دستیابی به هدف خود – حدود 7 درصد از جمعیت ایالات متحده – نسبت به نیاز به واکسن یا آزمایشی است که توسط دولت دیکته شده است. برای ایمنی و سلامت در محل کار برای کارگران در شرکت های بزرگ

فرماندار دموکرات لورا کلی از کانزاس گفت که برای تحمیل یک استاندارد فدرال برای مبارزه با COVID-19 “خیلی دیر” شده است. برخی دیگر از این بیم دارند که این دستورات کارگران شرکت‌های کوچک‌تری را که از قوانین مستثنی هستند آزار دهد، پدیده‌ای که هم نیروی کار را نابود می‌کند و هم آن کارگران را واکسینه نمی‌کند.

پل مانگو، یک رابط با بخش بهداشت و خدمات انسانی در عملیات Warp Speed ​​در دوران دولت ترامپ، می‌گوید: «این یک مشت رعد و برق است بدون تصادف زیاد». این امر مشکلات اقتصادی زیادی را در بخش عرضه ایجاد خواهد کرد. حتی اگر تنها 5 درصد از کارمندان آن را ترک کنند، با حاشیه، بسیار زیاد است.

انجمن اقدام ایالات متحده تخمین می زند که حدود 10 میلیون تا 16 میلیون کارگر می توانند به دنبال تغییر شغل تحت قانون OSHA باشند، این قانون برای 84 میلیون کارمند در نیروی کار خصوصی اعمال می شود و انتظار می رود در 4 ژانویه اجرایی شود.

“این فقط در آغاز سال یک موفقیت بزرگ خواهد بود. داگلاس هولتز آیکین، رئیس AAF گفت، پس مراقب باشید که چه آرزویی دارید.

کاخ سفید تسلیم نمی شود. می گوید این مقررات، که در دادگاه الزام آور است، برای محافظت از کارگران و کنترل ویروس لازم است. او به شرکت هایی مانند United Airlines و Tyson Foods اشاره می کند که از دستوراتی برای بالا بردن سریع نرخ واکسیناسیون به بالای 90 درصد استفاده کرده اند، بدون اینکه شاهد مهاجرت گسترده کارگران باشند.

دفتر مدیریت و بودجه روز چهارشنبه گفت که 92 درصد از نیروی کار فدرال حداقل یک واکسن را تا مهلت تعیین شده توسط آقای بایدن در 22 نوامبر دریافت کرده اند و 4.5 درصد دیگر از این واکسن معاف شده اند. دولت انتظار ندارد خدمات قطع شود، زیرا سایر کارگران انتخاب می کنند که آیا مطابقت داشته باشند یا با تعلیق و خاتمه احتمالی مواجه شوند.

خاویر بسرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: “داده های فدرال در مورد واکسیناسیون علیه کووید-19، که امروز توسط OMB منتشر شد، ثابت می کند که الزامات فدرال برای واکسن ها کار می کند.”

مقررات OSHA همچنین به مطالعه‌ای توسط بنیاد خانواده کایزر اشاره می‌کند که نشان می‌دهد از هر پنج نفری که پس از اول ژوئن دوز اولیه را دریافت کرده‌اند، یک نفر با دستور کارفرما انگیزه داشته است.

با این حال، این شرایط برای آقای بایدن که به عنوان رئیس جمهور منتخب در ماه دسامبر گفت که این دوره ضروری نیست و امسال از حاشیه مورد تشویق قرار گرفت، معکوس شد زیرا کارفرمایان، از جمله دولت های ایالتی و شهری، تصمیم گرفتند عکس ها را برای کارگران خود مطالبه کنند. نسخه سریع دلتا در اواسط تابستان رخ داد و تلاش‌ها برای کنترل ویروس را ناکام گذاشت و آقای بایدن را وادار کرد تا مداخله کند و اختیارات خود را تغییر دهد.

در 9 سپتامبر، رئیس جمهور مجموعه ای از دستورات را تشریح کرد که برای بیش از 100 میلیون کارگر در آژانس های فدرال، شرکت های بزرگ و بیمارستان ها اعمال می شود. او گفت کسانی که در این نیروی کار واکسینه نشده اند باید “قدری احترام بگذارند” و واکسن کووید-19 دریافت کنند.

ده‌ها ایالت و شرکت شکایت‌هایی را در مورد وظایف OSHA تنظیم کرده‌اند که به دلیل تعلیق صادر شده توسط دادگاه استیناف ایالات متحده برای ناحیه پنجم به حالت تعلیق درآمد. این نبرد احتمالاً در دادگاه عالی پایان خواهد یافت.

تحلیلگران سیاسی می گویند که اگر نسبت زیادی از مردم واکسینه شوند و قبل از انتخابات میان دوره ای سال آینده، ویروس را به پس زمینه ببرند، مجادلات حقوقی و واکنش سیاسی برای آقای بایدن ارزشمند خواهد بود.

دارل وست، مدیر تحقیقات مدیریت در موسسه بروکینگز، گفت: «تأثیر کووید بر اقتصاد بزرگترین متغیری است که بر وضعیت سیاسی بایدن تأثیر می‌گذارد، بنابراین هر چیزی که گسترش همه‌گیری را کاهش دهد برای او خوب است». دستور واکسن در برخی محافل نامطلوب است، اما در مقایسه با اقتصاد کند یا تورم فزاینده کمرنگ است. هر یک از این نتایج وضعیت سیاسی پیش رو را تهدید می کند. اقدامات داوطلبانه خطر اژدر کردن اقتصاد و نابودی ریاست جمهوری بایدن را دارد.

نقطه ضعف بالقوه این است که دوره جدید به چیزی شبیه به اصطلاح فردی در اوباماکر تبدیل می شود، که واکنش سیاسی بزرگی را در سال 2010 برانگیخت و آنچنان که دموکرات های قانون انتظار داشتند مردم را به بازارهای بیمه جذب نکرد. جریمه این ماموریت توسط پرزیدنت ترامپ به عنوان بخشی از کاهش مالیات سال 2017 توسط حزب جمهوری خواه بازنشانی شد.

«من فکر می‌کنم این تشابهات شوم هستند. معلوم شد [what drew people to Obamacare] ناوبرها فقط به مردم می گفتند که ثبت نام کنند – و تبلیغ کنند. چیزی که در مورد واکسن ها موثرتر است، کمپین های پیاده روی است که واکسن ها را وارد محل کار می کنند.

برخی از صداهای واکسن در مورد عواقب ناخواسته قانون OSHA هشدار می دهند یا می گویند که در همه گیری برای اعمال استاندارد فدرال خیلی دیر شده است.

کمیسر سابق غذا گفت: «من فکر می‌کنم ضرر این مأموریت، از نظر تحکیم مواضع و گرفتن چیزی که به سختی قابل درک است سیاسی و تبدیل آن به یک امر سیاسی آشکار، ممکن است بیشتر از مزایایی باشد که امیدوار بودیم به آن برسیم.» این دارو. اسکات گوتلیب، که یک واکسن است و در شرکت فایزر، سازنده پیشرو واکسن‌های کووید-19 حضور دارد، در اوایل سپتامبر به Face the Nation شبکه CBS گفت.

تا اواسط نوامبر، بیش از هشت نفر از هر 10 بزرگسال در ایالات متحده حداقل یک دوز دریافت کرده بودند، که باعث تعجب می شد که آیا دولت به اکثر کسانی که می خواستند آنجا را ترک کنند، رسیده بود.

تحلیل گلدمن ساکس پیش‌بینی می‌کند که کمی بیش از 12 میلیون کارمند بر اساس استانداردهای آقای بایدن استراحت خواهند کرد و عکس‌هایی دریافت خواهند کرد که تخمینی کمتر از 23 میلیون نفری که OSHA نقل کرده است.

«درصدی از مردم به تزریق آلرژی دارند، درصدی دیگر رهاسازی مذهبی دارند و درصدی دیگر به جای تزریق واکسن تحت آزمایش‌های منظم قرار می‌گیرند. اد اج، معاون روابط دولتی و توسعه نیروی کار در فدراسیون ملی خرده‌فروشی، گفت: فکر نمی‌کنم کسی به طور جدی انتظار این سطح از انطباق را داشته باشد.

حداقل یکی از دموکرات‌های برجسته، فرماندار کانزاس، لورا کلی، گفت که او معتقد نیست که این مأموریت «درست یا مؤثرترین راه‌حل» برای ایالت او باشد.

«ایالت‌ها از ابتدای همه‌گیری با کووید-19 مبارزه کرده‌اند. خانم کلی که در سال آینده با نبرد سختی برای انتخاب مجدد مواجه است، گفت: اکنون که سیستم ها و استراتژی هایی را توسعه داده ایم که برای نیازهای خاص ما طراحی شده اند، برای تحمیل یک استاندارد فدرال دیر است.

جمهوری خواهان در کنگره کرسی ها را به فصلی منسجم در یک سال انتخابات تبدیل کرده اند. اگرچه بسیاری می گویند که طرفدار واکسن هستند، اما معتقدند این دستورات آمریکایی نیست، کمبود نیروی کار را تشدید می کند و افراد زیادی را دفع می کند.

سناتور بن ساس، یک جمهوری خواه از نبراسکا، گفت: «احکام سهل انگاری فدرال تأثیر خالصی دارد و باعث می شود تعداد زیادی از آمریکایی ها در مورد واکسن ها مرددتر شوند. «من فکر می‌کنم این واکسن‌ها به‌طور باورنکردنی نجات‌بخش هستند، اما دولت کار کاملاً وحشتناکی را برای متقاعد کردن مردم به این واقعیت انجام داده است.

هر سناتور جمهوری‌خواه و اکثر جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان قطعنامه‌های مخالفتی را امضا کرده‌اند که از قانون بازنگری کنگره برای لغو این مقررات استفاده می‌کند. قطعنامه ها ممتاز هستند، بنابراین رای گیری در ماه دسامبر تضمین شده است، اما نیاز به اکثریت و امضای آقای بایدن دارند، بنابراین آنها یک شکافی برای ارتباطات سیاسی هستند تا دموکرات ها را به حمایت یا مخالفت با این مأموریت تشویق کنند.

حزب دموکرات به واشنگتن تایمز گفت که حزب نگران حملات جمهوری خواهان نیست، زیرا معتقد نیست در صورت حفظ و اجرای این مقررات، پیش بینی های بد برای کمبود نیروی کار محقق خواهد شد.

کاخ سفید می‌گوید که موقعیت او در دادگاه پیروز خواهد شد و بسیاری از شرکت‌ها قوانینی را برای COVID-19 وضع می‌کنند تا زمانی که شکایت در جریان است.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید هفته گذشته گفت: «پیام ما برای کسب‌وکار در حال حاضر این است که با اقداماتی پیش برویم که مشاغل آن‌ها را ایمن‌تر کرده و از نیروی کارشان در برابر کووید-19 محافظت می‌کند.» “این اعلامیه ما پس از اولین اقامت صادر شده توسط زنجیره پنجم بود. این پیام ماست و هیچ چیز تغییر نکرده است.»
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر