یادگیری مجازی دوران همه گیر، آزمایش استاندارد K-12 را تهدید می کند

[ad_1]

ترکیب بعید از محافظه‌کاران، لیبرال‌ها، دانشجویان خانگی و اتحادیه‌های معلمان، آموزش مجازی دوران همه‌گیری را دلیل پایان دادن به تست استاندارد K-12 ذکر می‌کنند.

مدارس مدت‌هاست که آزمون‌های SAT، ACT، فدرال و ایالتی را به‌عنوان اقداماتی عینی برای کمک به تعیین توانایی‌های دانش‌آموزان و چشم‌اندازهای کالج برگزار می‌کنند – و ایالت‌هایی مانند کلرادو قصد دارند آن‌ها را از سر بگیرند.

اما دو سال اخیر یادگیری آنلاین ماه ها زمان کلاسی مورد نیاز برای آموزش و اجرای آزمون ها را قطع کرده است. برخی از مقامات دولتی در زمینه آموزش، جایگزین هایی را برای آزمون های استاندارد معرفی کرده اند، در حالی که مقامات ایلینوی و فلوریدا در حال بررسی تغییر یا رها کردن نمرات خود هستند.

سوزان دی. بلوم، استاد مردم شناسی در دانشگاه نوتردام که علیه ارزیابی سنتی می نویسد و صحبت می کند، می گوید: «ما بداهه گویی را در مقیاسی می بینیم که قبلاً دیده نشده بود.

کشورهایی که تصمیم می‌گیرند امتحانات را از سر بگیرند یا خیر، باید «تنش بین آن‌هایی که از بازگشت به شیوه‌های گذشته ناامید هستند و کسانی که می‌خواهند از این زمان بحران به‌عنوان راهی برای به چالش کشیدن و تغییر تقریباً هر بعد سیستم‌های آموزشی ما استفاده کنند، حل کنند». ، اماس. بلوم گفت.

او افزود که خستگی معلم و کمبود معلم، از سرگیری آزمون های استاندارد را حتی با حضور دانش آموزان در کلاس دشوار می کند.

آندریا هایتز، رئیس هیئت مدرسه 51 کانتی در شهرستان مسا، کلرادو، در ماه نوامبر پس از نامزدی به عنوان یک والدین نگران، انتخاب شد. او گفت که بسیاری از والدین و معلمان از سیستم خسته شده اند و آماده ایده های جدید هستند.

خانم هیتز گفت: “من فکر می کنم ما می توانیم اقدامات بهتری پیدا کنیم که بار معلمان ما را چندان سنگین نکند و بهتر از دانش آموزان ما حمایت کند.” “من دوست دارم برای کمک به کودکان داده‌هایی داشته باشم، اما با توجه به این‌همه یادگیری از دست رفته در طول همه‌گیری، نمی‌دانم این آزمایش‌ها به کجا می‌روند.”

مدارس شهرستان مسا شروع به اجرای WorkKeys کرده‌اند، یک ارزیابی آنلاین از مهارت‌های نیروی کار که خانم هایتز می‌گوید «بیشتر از تجربیات زندگی گرفته می‌شود تا اطلاعات بازگردانده‌شده» – یک «رویکرد یادگیری عملی» که پسر 17 ساله‌اش، بسیار بالاست. سال آخر مدرسه که معمولاً هنگام آزمایش با اضطراب دست و پنجه نرم می کند، SAT یا ACT را ترجیح می دهد.

اما جنیفر مارش، مدیر اجرایی برنامه درسی و طراحی آموزشی برای شهرستان مسا، گفت که این شهرستان آموزش های شخصی را در سال جاری حفظ کرده است و انتظار دارد که تست های استاندارد در بهار امسال از سر گرفته شود.

خانم مارش گفت: «ما طبق نیاز و دستورالعمل در آزمون‌های استاندارد شرکت می‌کنیم.» وی افزود که این شهرستان حدود 85 درصد در آزمون استاندارد ایالتی در سال گذشته مشارکت داشته است، در حالی که در بقیه ایالت کلرادو این میزان کمتر از 70 درصد است.

و کری نیوتن، مدیر ارزیابی شهرستان، گفت که ارزیابی های ایالتی و ملی “ابزار ارزشمندی برای حمایت از رشد دانش آموزان” است.

خانم نیوتن گفت: “برای ما، این بخشی از نگاه به رشد کلی دانش آموز است.”

در 14 دسامبر، شورای آموزش و پرورش ایالتی پس از لغو آزمون‌ها در سال 2020 و اعطای معافیت یک ساله برای سطوح مشخصی از کلاس در سال 2021، به از سرگیری اقدامات برای پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان در کلرادو رأی داد.

استیو دورهام، عضو هیئت مدیره، جمهوری‌خواه سابق، گفت که معتقد است آزمایش‌ها امسال «به حالت عادی باز می‌گردند»، اگرچه منتقدان نمی‌خواستند «بحران از بین برود».

آقای دورهام گفت: «در نتیجه همه‌گیری، مخالفان آزمایش ممکن است از مکان‌های غیرمحتمل حمایت دریافت کنند، اما من فکر نمی‌کنم که دائمی باشد. تست‌های استاندارد بیش از هر زمان دیگری مهم هستند، زیرا اگر ندانید دانش‌آموزانتان کجا هستند، نمی‌توانید تلاش‌های خود را متمرکز کنید و پیشرفت کنید.

مخالفان تست استاندارد استدلال کرده اند که برخی از کودکان قوی تر از سایرین هستند و بسیاری از کالج ها تاثیر نتایج را بر برنامه ها حذف کرده اند.

با این حال، تا زمان همه‌گیری، بیشتر مدارس به دلیل میلیاردها دلار بودجه فدرال برای آموزش مرتبط با آن، هیچ تغییری در سیستم ایجاد نکرده بودند.

تریسی ویکس، مدیر اجرایی Instructure که نرم‌افزار Canvas را می‌سازد، که هزاران رشته از آن برای یادگیری ترکیبی و مجازی در طول همه‌گیری استفاده می‌کنند، گفت که بسیاری از مدارس شروع به دادن «نمرات کوتاه‌تر و مبتنی بر استاندارد در طول سال تحصیلی» کرده‌اند. مهارت دانش آموزان، به جای مدل معمول آزمون پایان سال یک بار استفاده شده توسط اکثر مدارس.

خانم ویکس گفت: “رویکرد جدیدی در تفکر در مورد تست ارزشیابی به عنوان نقطه شروعی برای درک بهتر “نیازهای دانش آموزان و استفاده از آن در طول فرآیند یادگیری برای سنجش مداوم درک دانش آموزان وجود دارد.”

“سیستم مغرضانه”

مناطق مدرسه در سراسر کشور در پایان سال در بهار 2020 و 2021 نمرات خود را کاهش یا متوقف کردند، زیرا دانش آموزانی که از خانه یاد می گیرند عقب مانده بودند و معلمان نمی توانستند به روشی که از تقلب جلوگیری کند به صورت آنلاین تست کنند.

در زمان لری هوگان، فرماندار جمهوری‌خواه، مریلند در سال 2021 با شرکت در چند امتحان کوتاه ریاضی و انگلیسی که قابل مقایسه با سال‌های گذشته نبود، نمره استاندارد خود را کاهش داد.

در جنوب، جایی که آموزش در خانه به دلیل قوانین ضعیف‌تر دولتی رشد می‌کند، خانواده‌های بیشتری شروع به آموزش فرزندان خود در خانه کرده‌اند. جرمی نیومن، مدیر سیاست عمومی در ائتلاف آموزش خانگی تگزاس، گفت COVID-19 این والدین را به سمت “تصمیم گیری فردی” سوق داده است.

آقای نیومن گفت: “این تصمیمات باید به خانواده ها اجازه دهد تا برنامه درسی را برای رفع نیازهای خانواده و دانش آموز تغییر دهند.” “من فکر می کنم عاقلانه است که رهبران آموزشی به نتایج آزمون برای کمک به ارزیابی این مسائل نگاه کنند، اما هدف نمی تواند افزایش نتایج آزمون باشد.

در میان منتقدان محافظه کار این آزمون ها، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، در جلسه قانونگذاری سال 2022، لایحه ای را برای حذف ارزیابی استانداردهای فلوریدا اعلام کرد که دانش آموزان کلاس های 3 تا 10 سالانه برای آزمایش مهارت های ریاضی و انگلیسی خود می گیرند.

آقای دیسانتیس، یک جمهوری خواه، در ماه سپتامبر گفت: «ما به این امر پایان خواهیم داد و آن را با نظارت بر پیشرفت جایگزین خواهیم کرد، کاری که به هر حال بسیاری از مناطق مدرسه انجام می دهند.

آقای دیسانتیس گفت که مدل جدید شامل “برآوردهای کوتاه و فردی برای اسکان سه بار در سال” است که تکمیل آن ساعت ها طول می کشد، نه روزها. اگر به قانون تبدیل شود، فلوریدا اولین ایالتی خواهد بود که آزمون استاندارد خود را کنار می گذارد.

در همین حال، برخی از دموکرات‌ها و مترقی‌ها مدت‌هاست شکایت دارند که مربیان از آزمون‌های استاندارد برای رتبه‌بندی معلمان و مدارس بیشتر از دانش‌آموزان استفاده می‌کنند، بر اساس نتایج مغرضانه نژادی که سال‌ها در جوامع رنگی کاهش یافته و زمان آموزش مجازی سریع‌تر کاهش یافته است.

در ایلینویز، جایی که اتحادیه معلمان شیکاگو در این ماه اعتصاب کرد تا از بازگشایی مدارس به صورت حضوری جلوگیری کند، قانونگذاران دموکرات شورای آموزشی ایالت ایلینویز را متقاعد کردند که آزمون آمادگی ایلینویز را که مهارت های انگلیسی و ریاضی را اندازه گیری می کند، تغییر دهد.

Chicago Chalk Beat در 2 دسامبر گزارش داد که در برخی از دبیرستان های شیکاگو، هیچ یک از دانش آموزان در بهار 2021 پس از یک سال اقامت در خانه، شرایط دولتی خود را برای خواندن یا ریاضی برآورده نکردند. و کمتر از 1 نفر از هر 5 دانش آموز کلاس سوم این شرایط را در سال گذشته برآورده کرده یا از آنها فراتر رفته است، در مقایسه با 40 درصد مهارت خواندن و 33 درصد مهارت ریاضی در سال 2019.

اما کارمن آیالا، رئیس آموزش و پرورش ایالات متحده، در ماه دسامبر گفت که ایلینوی نمی تواند این آزمون را به طور کامل رها کند، زیرا این آزمون “اجباری توسط دولت فدرال” است و “خودداری از ارزیابی ما را در معرض خطر از دست دادن بیش از یک میلیارد دلار از بودجه فدرال قرار می دهد. “

پرزیدنت باراک اوباما، یک سازمان‌دهنده سابق جامعه شیکاگو، به نظر می‌رسد که در آخرین سال تحصیلی خود در کاخ سفید با کناره‌گیری از Common Core برای هشدار دادن به مدارس در مورد “تست‌های بیش از حد” پس از شکایت خانواده‌های ناراضی و اتحادیه‌های معلمان از این آزمون، آزمایش‌های استاندارد شده را لغو کرده است. نتایج حاصل از آزمون های چند گزینه ای که آینده آنها را تعیین می کند.

NEA Today، نشریه انجمن ملی آموزش، بزرگترین اتحادیه معلمان کشور، مقاله ای را در ماه مارس منتشر کرد که در آن تست استاندارد را یک “سیستم تعصب آمیز” با “شروع نژادپرستانه” نامید. در این مقاله، معلمان جان روزالز و تیم واکر به یک “ارتباط واضح” بین نتایج آزمون و مقادیر دارایی اشاره می کنند.

اما آلی ماره، رئیس گروه حمایت از ائتلاف برای یادگیری آزاد، گفت که لغو آزمون می تواند آسیب بزرگتری را که محاصره به دانش آموزان وارد کرده است، پنهان کند.

خانم ماره گفت: “بسیاری از اثرات غیبت طولانی مدت از کلاس درس در حال حاضر آشکار شده است، و نتایج آزمون های استاندارد احتمالاً کاهش بیشتری را در پیشرفت تحصیلی در سال های آینده نشان می دهد.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account