یادگیری زندگی با COVID-19: جهان در تلاش است تا ویروس را به یک ناراحتی قابل کنترل تبدیل کند

[ad_1]

رهبران آمریکا و جهان، سال 2022 را سال گذار در مبارزه با کووید-19 می‌دانند، زیرا به دنبال انتقال از مرحله «همه‌گیری» به فصلی بومی هستند که در آن ویروس همیشه وجود دارد اما به عنوان آنفولانزای فصلی مدیریت می‌شود.

مقامات فدرال به شدت در تلاش برای کاهش بحران Omicron هستند که منجر به رکورد بستری شدن در بیمارستان شده است. موج کوبنده باید در مقطعی در ژانویه و فوریه به اوج خود برسد و سپس عقب نشینی کند و کشور را مجبور کند در حالی که کووید-19 در کمین است، با نحوه ادامه زندگی خود مبارزه کند.

“ما این را حذف نخواهیم کرد. ما این کار را فقط با آبله انجام دادیم. حذف نمی کنیم [COVID-19]دکتر آنتونی فائوچی، مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، در کنفرانس اخیر کاخ سفید گفت. اما در نهایت، ما آن را کنترل خواهیم کرد.»

روشل والنسکی، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، گفت که آژانس در حال بررسی این موضوع است که “چه زمانی خود omicron یا کووید در ایالات متحده بومی شود” و چگونه مقامات دولتی باید پاسخ های خود را نسبت به شدت موارد و در دسترس بودن بیمارستان تنظیم کنند. ظرفیت و عوامل دیگر

این نظرات نشان دهنده تغییری در طرز فکر رهبران درباره COVID-19 است – مدیریت بیماری به جای خاموش کردن آن – و احساسات مشابهی توسط رهبران اروپایی احساس می شود.

آلن برست، وزیر کشور سوئیس هفته گذشته به خبرنگاران گفت: «ما ممکن است در آستانه یک حوضه آبخیز باشیم: گذار از یک مرحله همه گیر به مرحله آندمیک.

پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا گفت زمان آن رسیده است که کووید-19 را به عنوان یک بیماری شبه آنفولانزای پایدار درمان کنیم و وسواس نداشته باشیم که هیچ عفونتی را ثبت کنیم. ندیم زهاوی، وزیر آموزش بریتانیا، روز یکشنبه به اسکای نیوز گفت که او می‌خواهد بریتانیا «یکی از اولین اقتصادهای بزرگی باشد که به جهان نشان می‌دهد چگونه از همه‌گیری به همه‌گیر تبدیل می‌شوید و سپس با آن مقابله می‌کنید – مهم نیست چقدر در آن بمانید». “ما چه پنج، شش، هفت، 10 سال.”

سال اول همه‌گیری کووید-19 شدید بود، در حالی که جهان منتظر واکسن‌های مؤثر بود، دولت‌ها به محاصره و دستورات برای جلوگیری از عفونت کرونا متوسل شدند. به نظر می‌رسد این واکسن‌ها سال گذشته برای مدتی این ویروس را خنثی کرده‌اند، اگرچه ظهور انواع جدید به سرعت در حال تکامل، تلاش‌ها برای کاهش این همه‌گیری را مختل می‌کند.

در سال جاری، ایالات متحده احتمالا به حداکثر تعداد افرادی که مایل به واکسینه شدن هستند خواهد رسید و با واکسن های اضافی همراه خواهد بود. قرص های ضد ویروسی برای مبارزه با COVID-19 در بازار هستند و داروهای پیشگیری کننده برای کمک به محافظت از افراد دارای نقص ایمنی ارائه می شود.

ویلیام شافنر گفت: «در خوش بینی محتاطانه‌ام، فکر می‌کنم که در جایی – شاید در فوریه – عفونت طبیعی omicron به‌علاوه واکسیناسیون به اندازه کافی وجود داشته باشد، ما می‌توانیم مرحله همه‌گیری را در ایالات متحده کاهش دهیم و به مرحله آندمیک برویم.» ، متخصص بیماری های عفونی از دانشگاه وندربیلت.

ایالت ها و شهرها خواستار اثبات واکسیناسیون در برخی مکان ها هستند، اما محاصره شدید را کنار گذاشته اند.

اریک آدامز، شهردار نیویورک پس از سوگند خود در اول ژانویه به سی‌ان‌ان گفت: «آیا باید طرز فکر خود را در مورد نحوه زندگی با کووید تغییر دهیم؟» ما 11 تریلیون دلار برای کووید خرج کردیم. 11 تریلیون دلار برای ما باقی نمانده است. هر گزینه نمی تواند 11 تریلیون دلار دیگر باشد. زمان باز کردن و تغذیه اکوسیستم خود، اکوسیستم های مالی ما فرا رسیده است. این چیزی است که من به کارمندانم می گویم.”

علاوه بر واکسیناسیون، توانایی آمریکایی ها برای مقابله با COVID-19 به استفاده گسترده و مداوم از ابزارها برای مبارزه با این بیماری و مقابله با پیک های فصلی بستگی دارد. ویروس کرونا در زمستان رشد می کند، اما برخلاف آنفولانزا، در تابستان نیز شیوع دارد.

کارشناسان بهداشت عمومی گفتند که مردم باید محاسبات خود را بر اساس ریسک شخصی انجام دهند. اگر افراد در برابر آنفولانزا یا COVID-19 آسیب پذیر هستند، می توانند در مکان های عمومی از ماسک استفاده کنند و برخی از شرکت ها ممکن است قوانین واکسن را بدون توجه به مقررات فدرال اعمال کنند.

ظرفیت تست باید پس از افزایش قابل توجه در تعطیلات بهبود یابد، که به کسب و کارها و مدارس اجازه می دهد تا افراد را به طور مؤثرتری بررسی کنند.

“ما با یادگیری زندگی با کووید-19، که احتمالا تا آخر عمر ادامه خواهد داشت، از بیماری همه گیر به آندمیک حرکت خواهیم کرد. این انتقال به معنای توقف شمارش موارد یا جلوگیری از گسترش آنها خواهد بود. لارنس او. گوستین، استاد حقوق بهداشت جهانی در دانشگاه جورج تاون، گفت: ما بر همه چیزهایی که درباره کووید می دانیم، مانند پوشاندن، آزمایش و فاصله گذاری، تاکید کمتری خواهیم داشت. در عوض، هدف ما پیشگیری از بیماری های جدی و نیاز به بستری شدن در بیمارستان خواهد بود. ما باید مستقیماً آزمایش را با درمان اولیه مرتبط کنیم و درمان‌های کلیدی را در دسترس عموم قرار دهیم، از جمله درمان با آنتی‌بادی‌های مونوکلونال و قرص‌های ضد ویروسی. ما با کووید زندگی خواهیم کرد، اما از تسخیر آن مانند دو سال گذشته جلوگیری خواهیم کرد.»

تنها یک ترفند وجود دارد: جهان باید از گزینه دیگری که می تواند از دفاع عبور کند اجتناب کند.

“اگر گزینه جدیدی دریافت کنیم که بتواند از محافظت فعلی جمعیت ما جلوگیری کند، “کتی در را مسدود کرد” زیرا ما باید یک واکسن جدید ایجاد کنیم و به همه یک دوز از آن واکسن بدهیم و از نو شروع کنیم.” دکتر شافنر گفت. “ما ممکن است انقلاب کنیم زیرا خستگی همه گیر بسیار زیاد است.

در حال حاضر، ایالات متحده در تلاش است تا بدترین موج Omicron را که در بخش هایی از کشور به اوج خود می رسد، اما می تواند در غرب میانه مشکلاتی ایجاد کند، متوقف کند.

ژنرال ویوک مورتی، جراح آمریکایی، گفت: «خبر خوب این است که بخش‌هایی از کشور، به‌ویژه نیویورک و سایر بخش‌های شمال شرق، که در آن شاهد یک فلات و در برخی موارد، کاهش زودهنگام موارد هستیم، وجود دارد. به CNN گفت. وی ادامه داد: موج اومیکرون در سایر نقاط کشور دیرتر شروع شد، بنابراین نباید انتظار اوج گیری کشوری در روزهای آینده را داشت. چند هفته آینده سخت خواهد بود.”

جانت وودکاک، کمیسر موقت سازمان غذا و دارو، گفت که ایالات متحده باید با رشد خود بر خدمات حیاتی تمرکز کند.

او به کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا گفت: «من فکر می‌کنم پردازش آنچه واقعاً در حال حاضر اتفاق می‌افتد دشوار است، یعنی: اکثر مردم به کووید مبتلا می‌شوند، درست است؟» کاری که ما باید انجام دهیم این است که اطمینان حاصل کنیم که بیمارستان‌ها همچنان می‌توانند کار کنند، حمل‌ونقل و سایر خدمات اولیه قطع نمی‌شوند تا زمانی که این اتفاق می‌افتد. فکر می‌کنم آن زمان زمان خوبی برای ارزیابی مجدد نحوه نزدیک شدن به این بیماری همه‌گیر خواهد بود.»

برخی از شرکت ها در تلاش برای رسیدن به یک وضعیت عادی جدید با نیاز به واکسیناسیون هستند. سیتی گروپ با ارسال یادداشتی به کارمندان اعلام کرد افرادی که تا 23 دی ماه واکسینه نشده اند به مرخصی بدون حقوق و اخراج پایان ماه می پردازند مگر اینکه معافیت دریافت کنند.

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان چیس، نشان داده است که شرکت او در همین مسیر حرکت می‌کند.

«اگر موم دریافت نکنید، نمی‌توانید در این دفتر کار کنید. دیمون به رویترز گفت: «ما به خاطر کار نکردن در دفتر به شما پولی نخواهیم داد. ما می خواهیم مردم واکسینه شوند.

بانک‌ها سخت‌تر می‌شوند زیرا شرکت‌ها برای بازگشایی دفاتر خود تلاش می‌کنند یا اینکه آیا آنها برای مدت طولانی به صورت دور یا شبه راه دور خواهند بود.

«به همین دلیل است [the companies] آرتور کاپلان، مدیر اخلاق پزشکی در دانشکده گروسمن در دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک، می‌گوید: «بسیاری از ما همچنان واکسینه می‌شویم، زیرا حتی اگر شما نمردید، همچنان می‌خواهیم نیروی کار آنجا باشد. من همچنین می‌شنوم که بسیاری از کارمندان می‌گویند، “من دوست دارم در خانه باشم.”

تغییر مداوم به دورکاری می تواند منجر به تغییرات قابل توجهی در اقتصاد شود، حتی زمانی که گردش ویروس آرام شود. صاحبان املاک و مستغلات اداری و شرکت های هواپیمایی که به سفرهای کاری متکی هستند، مانند غذاخوری ها، کافه ها و ورق های کفش که تجارت خود را حول محور مسافران ساخته اند، تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

آقای کاپلان گفت: “من آن شکوفایی را نمی بینم.”

اد ادج، معاون روابط دولتی و توسعه نیروی کار در فدراسیون ملی خرده‌فروشی، گفت که چالشی برای کسب‌وکار مقابله با قوانین متناقض است، زیرا جامعه تلاش می‌کند به حالت عادی بازگردد، اما برخی از بخش‌های کشور قوانین سخت‌گیرانه‌تری نسبت به سایرین دارند.

“فقط از نظر رعایت قانون، برخی از ایالت ها و شهرها می گویند که باید کارمندان و مشتریان خود را از نظر وضعیت واکسیناسیون بررسی کنید. دیگران می گویند شما حتی نمی توانید بپرسید زیرا این یک دسته محافظت شده است. وی گفت: ما در آینده رویکردی متناقض با این ویروس خواهیم داشت.

با این حال، او گفت که چشم انداز کسب و کار بهتر به نظر می رسد، زیرا کشورها از سیاست های مسدودکننده خارج می شوند و مردم پیش می روند.

روحیه خوش بینانه است زیرا تقاضا برای محصولات آنها خارج از نمودار است. آقای ایجی گفت: «مردم واقعاً در طول همه‌گیری همه‌گیر رستوران‌ها را از دست دادند، و برگشتند و پول دارند و می‌خواهند آن را خرج کنند». “ما خوشبین هستیم. در عین حال، تا سال 2022 بادهای متقابل قابل توجهی وجود خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر، از صفحه منبع COVID-19 واشنگتن تایمز دیدن کنید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir