گزارش: پلیس وگاس بی سر و صدا مهاجران بسته را به دولت فدرال می دهدلاس وگاس (AP) – پلیس لاس وگاس به مقامات فدرال کمک می کند تا مهاجران غیرقانونی را که به دلیل جرایم غیرخشونت آمیز زندانی شده اند دستگیر کنند، تغییری در عمل که منتقدان می گویند هرگز علنی نشده است.

پلیس متروپولیتن در لاس وگاس همچنین به مقامات زندان دستور داد که بر اساس اسنادی که توسط لاس وگاس ریویو-ژورنال به دست آمده است، در دفتر خاطرات رزرو زندانیان ننویسند که آنها توسط اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده گرفته شده اند.

مهاجرت غیرقانونی یکی از موضوعات اصلی در مبارزات انتخاباتی جمهوری خواهانی است که برای انتخابات مقدماتی رقابتی در سال 2022 شرکت می کنند، از جمله جو لومباردو، کلانتر شهرستان کلارک، که برای فرمانداری نوادا نامزد می شود. بسیاری از اخراج مهاجران غیرقانونی با انواع سوابق جنایی حمایت می کنند، در حالی که کمپین لومباردو «سیاست تحمل صفر علیه جنایتکاران خشن» را ترویج می کند.

این کمپین در بیانیه ای گفت: “وقتی مهاجران به طور غیرقانونی به این کشور می آیند و در جوامع ما مرتکب جنایات خشونت آمیز می شوند، باید از بین بروند.”

اما حامیان مهاجرت محلی می گویند سیاست پلیس لاس وگاس در قبال مجرمان غیر خشونت آمیز با موضع عمومی لومباردو در تضاد است. آنها همچنین می گویند که عملکرد اداره ثبت اسناد شفاف نیست.

ریویو-ژورنال این سیاست را از طریق درخواست برای اسناد عمومی دریافت کرد، پس از اینکه گزارش شد لومباردو در طی یک کمپین در ماه ژوئیه به خود می بالید که در اخراج 10000 نفر دست داشته است.

این تغییر سیاست یک روز پس از اینکه کلانتر در اکتبر 2019 اعلام کرد که زندان شهرستانی شراکت 287 (g) خود با ICE را ترک خواهد کرد، اعمال شد. کلانتر منتخب ریاست اداره پلیس لاس وگاس پایتخت را بر عهده دارد که اداره زندان را نیز بر عهده دارد.

افسر آدان اوکامپو گومز، سخنگوی این بخش، این عمل را تایید کرد و توضیح داد که چگونه مرکز بازداشت کانتی کلارک به ICE کمک می کند تا زندانیان را به بازداشت فدرال برساند.

او گفت: «هرکسی که علاقه داشته باشد با آنها تماس می گیریم.

این خط مشی به کارکنان زندان دستور می دهد که در مورد زندانیان تحت تعقیب برای اخراج، 24 ساعته با ICE تماس بگیرند.

اوکامپو گومز گفت که به ماموران ICE گفته می شود که چه زمانی زندانی آزاد می شود تا ماموران بتوانند بیرون منتظر بمانند تا آنها را بازداشت کنند. مطالبات در سیاهههای مربوط به رزرو زندانیان ثبت نمی شود، روشی که با سوابق برنامه 287 (g) متفاوت است.

«در این مورد، ما حضانت را منتقل نمی کنیم. اوکامپو گومز گفت: ما این مرد را آزاد می کنیم.

اوکامپو گومز گفت که ICE بیش از 800 زندانی را از زمان اجرای سیاست فعلی هشدار داده است. پلیس لاس وگاس تعداد زندانیان را که واقعاً توسط آژانس فدرال نگهداری می شوند، پیگیری نمی کند.

برخی از منتقدان این روند، از جمله مایکل کاگان، مدیر کلینیک مهاجرت در دانشگاه نوادا، لاس وگاس، گفتند که این سیاست به بزرگترین آژانس اجرای قانون نوادا اجازه می دهد تا هماهنگی خود با ICE را پنهان کند.

کاگان که کلینیک او از افرادی که در معرض اخراج هستند دفاع می کند، گفت: «اینطور نیست که مترو یک بازیگر منفعل است. «آنها فعالانه در این فرآیند شرکت دارند و تصمیم می گیرند که فعالانه درگیر شوند. این بدان معنی است که آنها مطمئناً مسئولیت دارند که سوابق خود را حفظ کنند تا مردم را در مورد آنچه انجام می دهند آگاه کنند. این یک نیاز اساسی برای شفافیت است.”

اما یک سازمان ملی که به دنبال کاهش مهاجرت کلی است، گفت که هماهنگی بین این دو آژانس قابل قبول است.

ایرا ملمن، سخنگوی فدراسیون اصلاحات مهاجرت آمریکا در واشنگتن، گفت: “در قانون هیچ چیزی وجود ندارد که شما باید آستانه جرم خاصی را رعایت کنید تا در ICE بازداشت شوید.” زمانی که ICE از آنها خواست که آنها را بازداشت کنند، آنها را آزاد کردند و آنها مرتکب جنایات بیشتری شدند. می شد کاملاً از آن جلوگیری کرد.»

جو هاردی، سناتور ایالات متحده، آر-بولدر سیتی، گفت که او معتقد است چنین سیاستی به جلوگیری از جلوگیری از دستگیری مهاجران غیرقانونی تحت تعقیب ICE کمک می کند.

او گفت: «هیچ انگیزه ای (برای آنها) وجود ندارد که یک هفته بمانند و منتظر بمانند تا دوباره زندانی شوند. “من فکر می کنم اگر همکاری بین ایالت، شهرستان و مقامات فدرال داشته باشیم، همیشه بهتر عمل خواهیم کرد.

مقامات ICE حاضر به مصاحبه نشدند، اما سخنگوی آژانس منطقه‌ای لوری هیلی در بیانیه‌ای نوشت که ترتیبات با زندان‌های محلی و ادارات پلیس برای نگه داشتن مهاجران غیرقانونی “در یک محیط امن و امن” بسیار مهم است.

هیلی افزود که اکثر افرادی که ICE بازداشت کرده است محکومیت های جنایی دارند یا در انتظار اتهامات جنایی هستند.

برخی از اعضای کمیسیون شهرستان کلارک، که بودجه سالانه این شهرستان را تعیین می کند، که در حال حاضر بیش از 250 میلیون دلار است، گفتند که نمی دانستند که پلیس لاس وگاس به ICE کمک می کند تا زندانیان متهم به جرایم غیرخشونت آمیز را بازداشت کند.

کمیسر تیک سگگربلوم گفت: “اگر آنها سیاست خود را در داخل تغییر دهند، امیدوارم به ما اطلاع دهند، زیرا قبلا می دانستیم که این جنایات خشونت آمیز هستند.” تا جایی که بتوانیم خانواده ها را دست نخورده نگه داریم، برای لاس وگاس بهترین کار است.

داده های اخراج وجود ندارد

زندان های شهری در منطقه لاس وگاس نیز با ICE همکاری می کنند، اما برخی می گویند که آنها سوابق بیشتری از زندانیان را نگه می دارند.

زندان شهری که مرکز بازداشت لاس وگاس نامیده می شود، گزارش می دهد که بیش از 160 نفر از اکتبر 2019، زمانی که برنامه 287 (g) را ترک کرد، بازداشت شده اند.

پاتریک واکر، سخنگوی شهر، گفت که مرکز بازداشت و اصلاح لاس وگاس شمالی نمی‌تواند تعداد زندانیان منتقل شده را پس از بازگشایی زندان در ژوئیه 2020 ارائه کند.

اوکامپو گومز گفت که پلیس لاس وگاس در حال ردیابی نیست که چه تعداد از زندانیان در زندان شهرستان ICE را دستگیر کرده اند. ایمیل‌های ICE که زندانیان جالب را به زندان اطلاع می‌دهند نیز پس از یک سال به عنوان یک سیاست بخش حذف می‌شوند.

دی سول وکیل مهاجرت محلی گفت که هنگام وکالت مهاجرانی که با اخراج مواجه می شوند، ناآگاهی از زنجیره حضانت بین مجریان قانون می تواند تعیین اینکه آیا در این روند تخلفی صورت گرفته یا احضار یک مقام رسمی در یک دعوی مدنی را دشوار می کند.

پس از بررسی سیاست پلیس لاس وگاس، او افزود: “آنها از کشاندن به دادگاه حذف می شوند.”

برنامه سابق 287 (g).

بر اساس برنامه 287 (g) که اکنون رها شده است، افسران پلیس لاس وگاس مأمور شده اند تا به عنوان افسران مهاجرت عمل کنند و به ICE در مورد زندانیان تحت تعقیب برای اخراج هشدار دهند. این زندان همچنین از «بازداشت‌شدگان» ICE تقدیر می‌کند، که به آنها اجازه می‌دهد تا به درخواست آژانس فدرال، یک زندانی را به مدت ۴۸ ساعت پس از تاریخ آزادی نگه دارند.

اوکامپوگومز گفت، برخلاف امروز، انتقال دستگیری به ICE در بایگانی زندانیان ثبت شد، زیرا ماموران فدرال برای بازداشت زندان برنامه ریزی می کردند.

پلیس لاس وگاس برنامه 287 (g) را پس از اینکه دادگاه منطقه فدرال حکم داد که زندانیان ICE فقط در ایالت هایی می توانند مورد احترام قرار گیرند، برنامه 287 (g) را متوقف کرد. با این حال، پلیس در بیانیه ای گفت که “آنها به همکاری با ICE در مرکز بازداشت کانتی کلارک برای حذف قانون شکنی هایی که مرتکب جنایات خشونت آمیز شده اند، ادامه خواهند داد.”

بر اساس ایمیل‌های دریافتی از مجله Review-Journal، ICE از پایان اکتبر 2020 حداقل 24 بار با زندان برای زندانیان تماس گرفته است. مکاتبات بیان نمی کند که آیا یک زندانی در ICE بازداشت شده است یا خیر.

پلیس لاس وگاس از ارائه اسناد ICE که حاوی اطلاعاتی در مورد علت تعقیب زندانیان برای اخراج هستند به مجله Review-Journal خودداری کرده و گفته است که آژانس فدرال باید آنها را آزاد کند.

اما سوابق خود اداره پلیس نشان می دهد که حداقل پنج نفر از این زندانیان به دلیل جرایم غیرخشونت آمیز قبل از اینکه ICE در مورد آنها سؤال کند دستگیر شده اند. به طور کلی، آنها به ترکیبی از تخلفات رانندگی، اتهامات مواد مخدر و سرقت متهم شدند.

بیانیه لومباردو

به گزارش روزنامه نوادا ایندیپندنت، لومباردو پس از اظهارنظر کمپین انتخاباتی در ماه ژوئیه مبنی بر کمک به اخراج 10000 نفر، کنترل اقدامات پلیس در لاس وگاس را به دست گرفت. در ماه سپتامبر، حساب توییتر او در توییتر نوشت که کلانتر “یک سیستم داخلی برای شناسایی و گزارش دادن مهاجران غیرقانونی ایجاد کرده است.”

وب سایت کمپین لومباردو بیان می کند که پس از توقف برنامه 287 (g)، کلانتر “از کارکنان اضافی و منابع کمیاب برای همکاری مستقیم با ICE برای شناسایی مجرمان خشن به روش های دیگر استفاده کرد.”

Atar Khasibula، مدیر اجرایی ACLU نوادا، گفت که او سیاست جدید را “تفاوتی بدون تمایز” با برنامه 287 (g) می‌داند، با این تفاوت که زندانیان دیگر تا 48 ساعت برای ICE نمی‌مانند.

او گفت: آنها راه حلی پیدا کرده اند. و حتی در این دور زدن، آنها مجبور نیستند هیچ عدد، آمار یا داده ای را ردیابی کنند.”

کمپین لومباردو به پرس و جوهای مکرر در مورد سیستم داخلی یا ادعاهای «10000 تبعیدی» پاسخی نداد.

افسر لری هادفیلد، سخنگوی پلیس، گفت که این اداره نمی تواند تعیین کند که چه تعداد زندانی تحت برنامه 287 (g) بازداشت شده اند، زیرا دیگر به سوابق ICE دسترسی ندارد.

به گفته مرکز تحقیقاتی پیو، تقریباً 180000 مهاجر بدون مدرک تا سال 2016 در متروی لاس وگاس زندگی می کردند. این حدود 8.2 درصد از جمعیت است که یکی از بالاترین سطوح در ایالات متحده و بیش از دو برابر میانگین ملی است.

هادفیلد گفت، در حالی که ICE معمولاً زندانیان مهاجر غیرقانونی را هنگام خروج از زندان دستگیر می کند، اما هیچ قانونی وجود ندارد که ماموران را از نگهداری آنها در زندان منع کند.

او گفت: «اگر آنها آنجا باشند و زندانی آزاد شود، می توانند آنها را بازداشت کنند.

حق چاپ © 2021 واشنگتن تایمز، LLC.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر