مشکلاتی مانند کرش کردن، هنگ کردن های مداوم و مکرر، کاهش سرعت اجرای برنامه ها، پاک شدن اطلاعات، خاموش شدن و یا روشن نشدن و در برخی موارد نصب نشدن برنامه ها و ویروسی شدن، از جمله مشکلات نرم افزاری آیفون محسوب می شوند. بعنوان مثال پارت نامبر LL/A تعیین کننده گوشی آیفون اپل است که برای کشور آمریکا تولید شده است و یا پارت نامبر AE کد اختصاصی گوشی آیفون اپل برای عرضه در امارات تعمیر گوشی سامسونگ فونات است. به عنوان مثال اینکه آیپدی یا آیفونی دارای پارت نامبر کشور امریکا است به این معنیست که آن آیپد یا آیفون برای فروش در بازار کشور امریکا در نظر گرفته شده است؛ و این یعنی دفترچه راهنما و شارژر موجود در جعبه ی محصول، برای کشور مقصد تهیه شده است. پارت نامبر معمولا بر روی جعبهی محصولات اپل ثبت شده و یا میتوانید به صورت نرمافزاری به این شماره دسترسی پیدا کنید.

گارانتی هماتلکام اپل اگر بتوان مشکلات پیش آمده در گوشی اپل را با تعمیر حل و فصل نمود و به تعویض نیازی نباشد، این به معنای شانس واقعی و خوش شانسی تمام برای کاربران اپل است، چونکه در تعمیر گوشی آیفون همواره تلاش بر این است که قطعات اورجینال و اصل دستگاه بر روی دستگاه باقی بمانند و با ترمیم، مشکلشان حل شود و تعویض لازم نشوند. واضح است که تمام این خط قرمزها برای کاربر اتلاف وقت و هزینه است. عوامل متعددی میتوانند منجر به افتادن گوشی از دست و شکستن ال سی دی آن شوند، اما سوال اصلی اینجاست که اگر این اتفاق رخ داد، بهترین و کم هزینه ترین روش تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل چیست؟ اما در صورت خالی شدن باتری، خاموش شدن ناگهانی گوشی، روشن نشدن، کار نکردن تاچ، سیاه شدن نمایشگر، از کار افتادن بلندگو، شکستن ال سی دی یا بدنه، شکستن گلس ال سی دی، باد کردن باتری و مشکلاتی از این دست، باید بخش های سخت افزاری دستگاه مورد بررسی قرار بگیرند.

بنابراین اگر به دنبال مرجعی مناسب برای انجام تعمیرات آیفون اپل هستید، شرکتی بهترین گزینه خواهد بود که کارشناسان تعمیرش با دسترسی به مدرن ترین ابزارهای تعمیر به راحتی و با روشهای استاندارد گوشی را باز و بسته کنند و قطعات احتمالی که حین تعمیرات اپل در آیفون یا آیپد شما تعویض میشود را گارانتی اصالت قطعه و اورجینال بودن کند و از نظر کیفیت تفاوتی با قطعه اولیه گوشی نداشته باشد. بنابراین در برخی شرایط خاص نصب ال سی دی هایکپی میتواند گزینه مناسب تری در مقایسه با نصب ال سی دی اورجینال یا OEM باشد. با توجه به قانون، تضمین می آید در زمان دستیابی به و یا از دریافت کالا سفارش داد. AppleCare حداکثر دو آسیب غیرعمدی را تحت پوشش قرار میدهد و برای برطرف کردن آسیبهای وارده به صفحه نمایش، 29 دلار و برای هرگونه آسیب دیگر 99 دلار از مشتری دریافت میکند. اگر یکی از این افراد به دیوایس مورد نظر شما وصل باشد، آیفون شما دیگر نمیتواند به آن دسترسی پیدا کند و ابتدا باید دیوایس اول قطع شده تا شما اتصال را برقرار کنید.

گارانتی رسمی اپل بهترین خدمات گارانتی و فروش باتریهای اپل تا یکسال ضمانت تعویض از تاریخ خرید.همچنین با توجه به داخلی بودن باتری و عدم دسترسی کاربر به آن و نیاز به ابزار تعمیرات از جمله پیچ گوشتی مخصوص آیفون برای باز کردن گوشی اپل، ما اماده ارایه خدمات تعمیر و تعویض باتری به شما عزیزان هستیم. قانون ، اگر ثابت کند که نقص کالا قبل از انتقال به مصرف کننده یا به دلایلی که تا این مرحله بوجود آمده است ، ایجاد شده است. شماره سریال روی محصول ذخیره نشده یا آسیب ندیده است. مشکلات نرم افزاری یکی از رایج ترین مشکلات در انواع گوشی ها از جمله در گوشی های آیفون می باشند که متاسفانه در بیشتر مراکز تعمیرات تخصصی موبایل ، تعمیرکاران مبتدی برای رفع مشکلات نرم افزاری با یک اشتباه کوچک باعث آسیب سخت افزاری به گوشی می شوند.