قائدی: کرونا نه تست کرونا ما را می‌کشد!

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

تمرین امروز استقلال در حالی شروع شود که اعضای این تیم قبل از آغاز تمرین تست کرونا دادند.

امین نوروزی (معاون پزشکی باشگاه استقلال)، کاوه ستوده (پزشک تیم استقلال)، مسجدی (دبیر فدراسیون پزشکی ) و مهرداد بهلولی (عضو هیات مدیره بیمارستان جم) بر نحوه انجام تست PCR بازیکنان استقلال نظارت داشتند.

مهدی نوروزی معاون اقتصادی و بازاریابی باشگاه استقلال پیش از تمرین روز سه‌شنبه در محل تمرین آبی‌ها حاضر شد و با سعید رمضانی معاون اجرایی و سرپرست تیم فوتبال استقلال جلسه‌ای را برگزار کرد.

مهدی قائدی پس از پایان تست کرونا به شوخی خطاب به هم‌بازیانش گفت: اگر ویروس کرونا ما را نکشد، تست کرونا حتما این کار را انجام خواهد داد.

عارف غلامی که از ناحیه مچ پا دچار ضرب خوردگی جزئی شده است، با نظر کادر پزشکی پس از تست کرونا راهی کلینیک باشگاه استقلال شد تا تحت مداوا قرار بگیرد. این بازیکن از ابتدای هفته بعد در تمرینات حاضر خواهد شد.

پیش از شروع تمرین امروز آبی‌ها، بازیکنان و اعضای کادرفنی، تولد فرهاد مجیدی را به او تبریک گفتند.

«فرهاد مجیدی» پیش از شروع تمرین آبی‌پوشان که در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، دقایقی برای بازیکنانش به صحبت پرداخت و برنامه‌های تمرینی را برای آن‌ها شرح داد.

قائدی: کرونا نه تست کرونا ما را می‌کشد!

بازیکنان استقلال زیر نظر «علی ربانی» بدن‌هایشان را گرم کرده و آماده تمرین شدند و سپس زیر نظر اعضای کادر فنی به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند.

شیخ دیاباته همراه بازیکنان استقلال به تمرین پرداخت.

داریوش شجاعیان زیر نظر کادر پزشکی استقلال به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت.

[ad_2]

Source link