کرم ضد لک عالی برای درمان لک های پوستی معرفی شد – مجله باسلام

برای بهره گیری از کرم های فوق العاده موثر و گیاهی لابراتوار نلا، می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی نلا، به آدرس اقدام به خرید نموده و انواع مختلف کرم های دست وصورت را با تخفیف خریداری نمایید. اما گاهی عواملی نظیر عوامل ژنتیکی، افزایش سن، کمبود ویتامین، رژیم غذایی نامناسب، بارداری و یا قرار گرفتن پوست در معرض اشعه آفتاب، موجب می شوند که این توازن بر هم بخورد و ملانین ها به طور یکسان در سطح پوست پخش نشوند و در نتیجه تراکم ملانین ها در برخی از نواحی به ایجاد لکه کرم ضد لک یاردلی های پوستی بیانجامد. ترکیبات کرم سفید کننده و یا روشن کننده پوست به گونه ایست که نه فقط برای روشن کردن پوست بلکه برای از بین بردن ناهماهنگیهای رنگ پوست (از جمله لکههای پیری، لکههای بعد از التهاب، کک و مک و لکههای حاملگی ) نیز استفاده میشوند.

از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت کرم ضد لک و روشن کننده اصالت کالای مورد نظر است، قطعاً قیمت یک کالای اصل و اورجینال به نسبت یک محصول درجه 2 و تقلبی متفاوت است، از دیگر عوامل موثر در قیمت کرم ضد لک میتوان به میزان قدرت محصول مورد نظر و نوع ترکیبات استفاده شده در آن محصول اشاره کرد.

این کرم به عنوان یک مرطوب کننده برای جلوگیری از خشکی، پوسته پوسته شدن، خارش پوست و تحریکات پوستی استفاده می شود. ما در سری محصولات تولیدی خود محصولات لابراتوار نلا را گردهم آورده ایم تا با قیمت های مقرون به صرفه و صد البته کیفیت بالا که حاوی انواع عصاره ها و روغن های گیاهی و طبیعی و بدون ایجاد عوارض جانبی پس از استفاده، در بروز هرگونه مشکل پوستی تاثیرگذار بوده و رضایت مصرف کننده رادر برداشته باشد. از جمله ترکیبات موثر این کرم ها، می توان وازلین، اوره، دایمتیکون، روغن زیتون، گلیسیرین، ویتامین های A و E، عصاره آلوئه ورا و روغن هسته انگور را نام برد.

این کرم به دلیل حضور ترکیباتی مانند عصاره هسته گیاه سویا، ویتامین های A، C، E و B5، روغن جوانه گندم، عصاره آلوئه ورا، عصاره هسته گیاه سویا، گلیسیرین، روغن گرچک و غیره، می تواند در رفع چین و چروک، روشن کننده و برطرف کننده کبودی و سیاهی دور چشم، افزایش قابلیت ارتجاعی و پیشگیری از افتادگی پوست بسیار موثر باشد. استفاده از کرم رفع التهاب نلا، با حضور ترکیبات موثر ضدعفونی و مرطوب کننده، ضمن ترمیم پوست و رفع مضرات مواد شیمیایی و شوینده ها، پوستی نرم، لطیف، شاداب و جوانی را برای شما به ارمغان آورده و به دلیل جذب سریع، هیچ لکه ای بر سطح اشیا به جا نمی گذارد.

ایندکسر