کتی هوچول، فرماندار نیویورک، وضعیت نامزد پیشرو را تایید کرد، زیرا مدعیان اصلی از این رقابت کنار رفتند

[ad_1]

کیتی هوچول، فرماندار نیویورک، ایالت امپراتوری را اداره می کند زیرا رسوایی هایی بر فرماندار سابق اندرو کومو وارد شده است، اما او در آستانه کسب یک دوره کامل ریاست جمهوری با شایستگی های خود با جمع آوری کمک های مالی رکوردشکنی، محبوبیت بالا و نتایج قابل توجه نظرسنجی ها ترسناک است. مدعیان بزرگ . .

شهردار سابق نیویورک، بیل دی بلازیو، روز سه شنبه گفت که یک ماه پس از انصراف لتیسیا جیمز، دادستان کل نیویورک از رقابت اولیه برای فرمانداری دموکرات، همکار دموکرات خود، خانم هوچول، را به چالش نمی کشد. این باعث می‌شود که یک مقام و نماینده کنگره نیویورک به عنوان بزرگ‌ترین نام‌هایی که تلاش می‌کنند فرماندار فعلی را قبل از اینکه رای‌دهندگان در انتخابات مقدماتی 28 ژوئن حرفی برای گفتن داشته باشند، دستگیر کنند.

یک نظرسنجی در سیه‌نا که روز سه‌شنبه منتشر شد، نشان می‌دهد که خانم هوچول از حمایت 46 درصد دموکرات‌ها برخوردار است، در مقایسه با 12 درصد برای آقای د بلازیو، 11 درصد برای جومان ویلیامز، وکیل عمومی نیویورک و 6 درصد برای جمهوری تام سوزی، با 24 درصد. ٪ مطمئن نیستید یا نامزد دیگری را نام می برد.

جیمز از مسابقه خارج شد. استیون گرینبرگ، جامعه شناس در کالج سینا، اندکی قبل از اینکه آقای دی بلازیو از نامزدی امتناع کند، گفت: “ویلیامز و سووززی برای نیمی از دموکرات ها ناشناخته هستند.” «در حالی که 22 هفته مانده به انتخابات مقدماتی، به نظر می رسد هوچول در تنگنای نامزد شدن از سوی حزب دمکرات برای فرمانداری قرار دارد.

آقای د بلازیو، یک دموکرات چپ افراطی که در آخرین روزهای ریاست خود به گفتگوها در مورد نامزدی فرمانداری گسترده برای فرمانداری علیه کووید-19 دامن زد، تصمیم خود را برای عدم حضور در یک پیام ویدیویی سه شنبه اعلام کرد.

آقای دی بلازیو گفت: “من برای فرمانداری نیویورک کاندید نخواهم شد، اما تمام زندگی خود را وقف مبارزه با نابرابری در نیویورک خواهم کرد.”

شهردار سابق گفت که در روزهای آینده اخبار بیشتری را با شما در میان خواهد گذاشت.

خانم هوچول، 63 ساله اهل بوفالو، در ماه آگوست پس از استعفای آقای کومو به دلیل موجی از اتهامات آزار جنسی، از معاونت فرماندار به مقام ارشد رسید. او از آن زمان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است، از جمله تایید 60 درصدی در نظرسنجی سینا.

به طور کلی واکنش مثبتی به برخورد او با کووید-19 وجود داشت، او به عنوان اولین فرماندار زن نیویورک سر و صدایی به پا کرد، ریشه های شمالی او برای غیر نیویورکی ها جذاب بود، و او موفق شد موضعی میانه رو اتخاذ کند و با اشاره به ترقی خواهان در برخی از افراد، موضعی مرکزی اتخاذ کند. به گفته گرانت رایچر، استاد سیاست در دانشگاه سیراکوز، موضوعاتی مانند تغییرات آب و هوایی.

او به واشنگتن تایمز گفت: «از هر دو طرف مخالفانی وجود دارند، اما به طور کلی فکر می‌کنم که این امر باثبات، محتاطانه و فعال تلقی شده است. “به نظر می رسد او بیشتر روی کار متمرکز است، کمتر روی خودش. این یک تغییر تازه در سیاست ایالت نیویورک است.”

بزرگترین مزیت خانم هوچول ممکن است این باشد که او آقای کومو نیست.

شان دوناهو، استادیار علوم سیاسی در دانشگاه بوفالو، می‌گوید: «او برای انتخاب مبارزه با مردم خیلی تلاش نکرده است. «گویا فرماندار کومو کارهای شخصی زیادی انجام می داد. او در اصل برای کل مدیریت د بلازیو با د بلازیو دشمنی زیادی داشت.

خانم هوچول لحن همکاری با شهردار تازه سوگند خورده شهر نیویورک، اریک آدامز، ابراز کرد و مقامات محلی او را از سفرهایش به عنوان معاون فرماندار زمانی که آقای کومو هنوز مسئولیت داشت، به خوبی می شناسند.

همچنین پر از پول است. کمپین او در روز سه‌شنبه اعلام کرد که بیش از 21 میلیون دلار برای خرج کردن در روز سه‌شنبه دارد که از این منطقه پیشی گرفته است، زیرا آقای سوتزی گفت که او 3 میلیون دلار جمع‌آوری کرده و 2 میلیون دلار از حساب کنگره خود منتقل کرده است.

فرماندار از سخنرانی خود در این ماه به ایالت استفاده کرد تا قول دهد که “دوران جدیدی برای نیویورک” را آغاز کند زیرا با هجوم ویروس کرونا مبارزه می کند و تلاش می کند با مسائلی مانند جرم و جنایت و نابرابری درآمد مقابله کند.

او در سخنرانی خود در 5 ژانویه گفت: “به عنوان اولین زنی که آدرس ایالتی را در نیویورک ارائه کرد، می خواهم روشن کنم که من اینجا نیستم فقط برای تاریخ سازی – من اینجا هستم تا اوضاع را تغییر دهم.”

تحلیلگران گفتند که تهدید اصلی ماه عسل او با نیویورکی‌ها، بحران ادامه‌دار کووید-19، ایجاد توازن بین فهرست‌های خواسته‌های بودجه مترقی و مرکزگرا، و روی آوردن به بحثی سخت در مورد اصلاحات وثیقه‌ای است که عامل افزایش جرم و جنایت است.

پنج ماه قبل از انتخابات مقدماتی، آقای سوتزی به فرماندار حمله کرد و آن را بسیار سبز دانست که نمی‌تواند نیویورک را که محل زندگی حدود 20 میلیون نفر است، اداره کند.

آقای سوزی پس از سخنرانی خانم هوچول در ایالت گفت: «نیویورک به یک فرماندار عاقل با تجربه در قوه مجریه برای اداره کووید، مبارزه با جرم و جنایت، کاهش مالیات و کمک به مدارس مشکل‌دار نیاز دارد.

آقای ویلیامز در تلاش است تا به مترقی‌ها انرژی بدهد و خانم هوچول را به سمت چپ ببرد، و می‌گوید که زمان آن فرا رسیده است که “تغییر دگرگونی در آلبانی ایجاد شود”.

خانم جیمز، دادستان کل ایالت، در اوایل دسامبر از رقابت خارج شد و گفت که باید بر تحقیقات معلق تمرکز کند، از جمله تحقیق در مورد اقدامات تجاری دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق. او همچنین نقش مهمی در تحقیقاتی که آقای کومو را برکنار کرد، ایفا کرد، که باعث شد بسیاری بر این باورند که او کاندیدای عالی برای فرمانداری خواهد بود.

آقای دوناهو گفت: «فکر می‌کنم موضوع مهم زمانی بود که جیمز ترک تحصیل کرد. «لتیسیا جیمز توانایی انتخاب رأی دهندگان از چپ را داشت، او پایگاه بزرگی در نیویورک داشت. او همچنین حمایت زیادی از رستوران داشت.»

چندین جمهوری خواه برای نامزدی دموکرات رقابت می کنند، از جمله لی زلدین، نماینده سابق کانتی وستچستر، راب آستورینو، و اندرو جولیانی، مقام سابق دولت ترامپ، پسر شهردار سابق نیویورک، رودولف.

حزب جمهوری خواه نیویورک با پیش بینی خط حمله احتمالی، خانم هوچول را پس از اعلام رکوردشکنی جمع آوری کمک های مالی در روز سه شنبه، خانم هوچول را تحت حمایت آقای کومو معرفی کرد.

“تنها راهی که کتی هوچول توانست 21.9 میلیون دلار جمع آوری کند این است که دولت ایالتی را از در پشتی خود بفروشد. نیک لانگورتی، رئیس حزب ملی، قبل از برجسته کردن گزارش‌هایی مبنی بر اینکه خانم هوچول ممکن است از هواپیماهای دولتی استفاده شود، گفت: واضح است که او هنر فاسد سیاست پرداخت به ازای بازی را با استفاده از هر ترفندی که از مربی خود اندرو کومو آموخته است، کامل کرده است. سفر، که شامل رویدادهای مرتبط با کمپین است.

تحلیلگران گفتند که فقدان رقبای لیبرال شناخته شده در انتخابات مقدماتی باید به خانم هوچول کمک کند تا رقابت پاییزی با جمهوری خواهان را تحمل کند. حزب جمهوری خواه به دنبال یک سال بزرگ در سطح ملی در رقابت های میان ترم بوده است، اما اخیراً برای کسب مقام دولتی در نیویورک تلاش کرده است.

آقای دوناهو گفت: «یکی از چیزهایی که به نفع فرماندار هوچول در پاییز خواهد بود این است که آنقدر به سمت چپ کشیده نشود. «من فکر می‌کنم او احتمالاً محبوبیت قاطع در انتخابات عمومی است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir