کارایی گوشت کوب برقی دراز مدت


اینجا چیست؟
آیا می خواهید بهترین گوشت کوب های دستی / بهترین گوشت کوب غوطه وری 2019 را بخرید ؟ در اینجا 10 بهترین گوشت کوب دستی در فروشندگان برتر با بررسی های واقعی و حقایق در معرض دید قرار گرفته است.

اول از همه ، گوشت کوب های دستی بر خلاف دستگاه های بزرگ پردازش مواد غذایی و گوشت کوب های کوچک بسیار کوچک و فوق العاده آسان هستند. آنها به قطعات کوچکتر مجهز هستند و بنابراین بسیار آسان برای کار و تمیز کردن هستند.

در حقیقت ، بسیاری از آنها می توانند خرد کنند ، مخلوط و پوره شوند و برخی دیگر همراه با لوازم جانبی برای شلاق زدن ، شلاق زدن و پوره سیب زمینی هستند. خوب ، این موارد فقط برای کارهای کوچک مناسب هستند و برای کارهای گسترده پخت یا پخت و پز ایده آل نیستند.

بنابراین ، در اینجا 10 لیست برتر بهترین گوشت کوب دست / بهترین لیست گوشت کوب غوطه وری 2019 است که پس از 50 ساعت تحقیق و آزمایش در خانه آزمایش ما آماده کرده ایم. شما می توانید به ما اعتماد کنید ، و سخنان ما به عنوان هر آنچه که در مورد این محصولات دارای رتبه برتر ذکر خواهیم کرد 100٪ واقعیت واقعی و بدون اهداف تبلیغاتی هستند.

همچنین ، ما یک راهنمای خرید در پایین اضافه کرده ایم تا بتوانید قبل از خرید نسخه اصلی ، تمام حقایق مربوط به بهترین میکسرهای دستی موجود در آمازون را کشف کنید .

بنابراین ، بیایید با 10 لیست برتر بهترین گوشت کوب دست که ارزش سرمایه گذاری در سال 2018 و 2019 را دارند ارزش خود را شروع کنیم. به بهترین گوشت کوب دست در آمازون بروید .

گزینه های ویرایشگر Top10 نقد و بررسی برترین 1 راهنمای خریدار ویرایشگر
بهترین ارزان
KOIOS Ultra-Stick 25-Speed ​​25W 800W Imperion Hand Blender Handful Detective Heavy Motor Copper، Stick Blender چند منظوره ، گرفتن راحت راحت ارگونومیک با Whisk ، 304 فولاد ضد زنگ ، ایمنی ETL مجاز
مشاهده در AMAZON

بهترین سطح بالا
کنترل کننده گیر غوطه وری Breville BSB510XL Control
کارایی گوشت کوب برقی

بهترین رده متوسط
Mueller اتریش Ultra-Stick 500 Watt 9-Speed ​​Imperion Multi Hand Hand Blender سنگین موتور مس ، سنگین قلم مو ، فولاد ضد زنگ قلم مو ، با استفاده از شلاق ، شیرهای پیاده روی شیرین ، نقره
مشاهده در AMAZON

عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 10 LINKChef 4-in-1
این نرم افزار رایگان BPA است و گوشت کوب FDA تصویب شده است که به شما کمک می کند تا در هیچ زمان با خانواده خود اسموتی ، آب میوه و سایر مواد غذایی به اشتراک بگذارید. استفاده از گوشت کوب دست با دستگیره ای لاستیکی کار ساده ای است تا بتواند ایمنی در اختیار شما قرار دهد. هنگام عملکرد ، موتور مسی 300 واتی 2700 دور در دقیقه با تیغه های تیز توری با روکش تیتانیوم بسیار کارآمد است. مطمئناً با ظاهر و عملکرد آن شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. به طور کلی ، این یکی از بهترین گوشت کوب های غوطه وری است که در آمازون موجود است

قیمت: $ ویرایشگر امتیاز: 3.8 / 5.0 درجه Fakespot: (این چیست)

موتور قدرتمند 300 وات 2700 دور در دقیقه

این از سبک زندگی سالم سبز پشتیبانی می کند

با طراحی شیک همراه است

دارای طراحی سوئیچ ایمنی است

دستگیره لاستیکی امنیت امنیتی را ارائه می دهد

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

Hamilton Beach 59765 گوشت کوب دستگیره غوطه وری با مخلوط کردن گرگ ، ویس و ظرف مخصوص خرد کردن 3 لیوان مواد غذایی ، 3 تکه ، نقره و استنلس استیل
عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 9 Hamilton Beach 59765 2 بلیدر دستی سرعت
اگر می خواهید تجربه ترکیبی راحت داشته باشید ، با این یکی همراه باشید. این کاسه ها را با ضربات سخت و خرد می کنند و این باعث می شود تا وسایل شما آسان و راحت شود. ویس استیل ضدزنگ قابلیت تطبیق پذیری را به این محصول می افزاید. همچنین ، دارای یک طراحی گرفتن ایمن است که امکان کنترل بدون لغزش و سرعت را فراهم می کند ، و پیوست آن به راحتی پاک و تمیز می شود. این که آیا شما در مورد عملکرد آن و یا لوازم جانبی صحبت کنید ، همه چیز را برای تحت تأثیر قرار گرفتن دارد. خلاصه اینکه ، این یکی از بهترین گوشت کوب های دستی برای خرید در سال های 2018-19 است.

قیمت: $ ویرایشگر ویرایش: 4.1 / 5.0 درجه Fakespot:

موتور قدرتمند 225 واتی

همراه با شلاق زدن ، گرسنگی و خرد کردن کاسه است

همه کاره و چند منظوره

گرفتن دسته و طراحی ایمن

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

کنترل کننده گیر غوطه وری Breville BSB510XL Control
عکس های بیشتر

10 بهترین گوشت کوب دست (گوشت کوب های غوطه وری AKA) بررسیهای ویدیویی 2020

شماره 8. Breville BSB510XL
Breville BSB510XL از یک موتور قدرتمند با 280W برخوردار است و بنابراین می توانید انتظار آمیخته ای قدرتمند از آن را داشته باشید. بسیار روان عمل می کند و همه سبزیجات نشاسته ای را به طرز چشمگیری اداره می کند. گرفتن این محصول بهترین چیز در مورد این محصول است و در هنگام نگه داشتن آن هیچ خستگی ایجاد نمی کند. این گوشت کوب غوطه وری چند منظوره است که می تواند به طور موثری جوش ، خرد و گوشت کوبد. همچنین ، با 25 لیوان کاسه ای و 42 کاسه اونس با درب محکم و یک تشک ضد لغزش ارائه می شود. به طور کلی ، این یک ارزش برای محصول پولی در بین بهترین گوشت کوب های دستی موجود در آمازون است که می توانید برای آشپزخانه خود خریداری کنید.

قیمت: $ $ $ رتبه ویرایشگر: 4.0 / 5.0 درجه Fakespot:

موتور قدرتمند 280W

همراه با کاسه و یک کوزه بزرگ است

این گوشت کوب چند منظوره و کارآمد است

15 تنظیم سرعت مختلف

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

گوشت کوب فولاد ضد زنگ All-Clad KZ750D با شفت قابل جدا شدن و شماره گیری کنترل سرعت متغیر ، 600 وات ، نقره
عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 7 All-Clad KZ750D
با داشتن قدرت موتور 600 وات ، سرعت متغیر و طراحی پریمیوم ، سخت نیست که این محصول را در لیست بهترین گوشت کوب های دستی 2018-19 قرار دهید. با خرید این محصول ، محصولاتی با کیفیت و کارآمد را از یکی از شرکت های معتبر شناخته می شوید که تنها با ارائه بهترین ها شناخته می شود. اگر به هیچ لوازم جانبی اضافی احتیاج ندارید ، خرید بهترین بهترین گوشت کوب دست انگیزه شماست ، بنابراین این یکی می تواند بهترین گوشت کوب غوطه وری 2019 و گزینه ارزش پول برای شما باشد.

قیمت: $ ویرایشگر ویرایش: 4.2 / 5.0 درجه Fakespot:

600 وات موتور فوق العاده قدرتمند

سرعت متغیر متناسب با نیازها

حالت توربو برای پردازش کامل

ارزش پول

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

گوشت کوب KOIOS oxasmart 800-Watt / 12-Speed ​​Immersion Hand (تیتانیوم تقویت شده) ، توربو برای نتایج دقیقتر ، مجموعه 4 در 1 شامل خردکن بدون غذا BPA / Beater Beater / Beaker ، Grip Ergonomic، Detachable
عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 6 قدرتمند OXA Smart 4-in-1
OXA Smart 4-in-1 یکی از پرفروش ترین محصولات آمازون است که با دو سرعت متغیر و حالت توربو با تنظیمات سرعت ارائه می شود. بهترین بخش این است که با تمام لوازم جانبی لازم برای شروع کار در آشپزخانه خود ، یعنی: 500 میلی لیتر مواد غذایی ، نگهدارنده چلپ چلوپ و ضمیمه شلاق. دیگه چی؟ این نیرو 300 وات قدرت خالص را برای غلبه بر سخت ترین کارهای مخلوط به راحتی در آشپزخانه شما فراهم می کند. خلاصه اینکه ، این یکی دیگر از بهترین گوشت کوب های غوطه وری است که می توانید برای آشپزخانه خود خریداری کنید و از این سرمایه گذاری پشیمان نخواهید شد.

قیمت: $ ویرایشگر ویرایش: 4.3 / 5.0 درجه Fakespot:

کلیه قطعات جداشونده در ماشین ظرفشویی ایمن هستند

عملکرد قدرتمند 300 واتی

دستگیره لاستیکی برای ارائه چنگ مطمئن

تیغه استنلس استیل HQ

همراه با گارد اسپلش

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

KOIOS Ultra-Stick 25-Speed ​​25W 800W Imperion Hand Blender Handful Detective Heavy Motor Copper، Stick Blender چند منظوره ، گرفتن راحت راحت ارگونومیک با Whisk ، 304 فولاد ضد زنگ ، ایمنی ETL مجاز
عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 5 گوشت کوب دستی KOIOS قدرتمند 2 در 1
این یکی دیگر از گوشت کوب های قدرتمند موجود در لیست است که با 6 سرعت متغیر و عملکرد حالت توربو همراه است و باعث می شود آشپزی بی نظیری بی نظیر باشد. این موتور دارای یک موتور قوی سنگین است که از مس ساخته شده است و کمترین صدا را ایجاد می کند. این توانایی را دارد که وظایف همه کاره آمیزه را بسیار کارآمد انجام دهد. علاوه بر این ، دارای چندین لوازم جانبی است تا بتوانید وسایل بیشتری را در آشپزخانه خود راحت کنید ، از جمله آن می توان به شفت گوشت کوب چوب ، یک شلاق ضد زنگ ، کاسه هلی کوپتر ، مخلوط کردن لیوان و غیره با طراحی استیل ضد زنگ ، سیم برق فوق العاده بلند ، سیم مجهز به ماشین ظرفشویی ، مشخصات BPA رایگان و 2 سال ضمانت ، این بهترین گوشت کوب غوطه وری 2019 واقعا مستحق سرمایه گذاری شما است.

قیمت: $ ویرایشگر امتیاز: 4.4 / 5.0 درجه Fakespot:

موتور هسته ای مسی 400 واتی

کمترین تولید صدا

سرعت متغیر

کابل برق 66 اینچ

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

گوشت کوب Braun MQ505 Multiquick Hand، Black
عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 4 Braun MQ505
Braun MQ505 یکی دیگر از مدل های گوشت کوب دست است که به همه خریداران توصیه می کنیم در نظر بگیرند. این یک چسبندگی نرم دارد ، بنابراین با خسته شدن از این گوشت کوبنده احساس خستگی نمی کنید. این همراه با شیشه مخلوط و زمزمه است. هیچ هلی کوپتر با بسته موجود نیست. این یکی از آن مدل هایی است که پراکنده نمی شود و بنابراین سرمایه گذاری چند دلار دیگر در آن شما را ناامید نخواهد کرد. با داشتن موتور قدرتمند 350 وات ، قادر به یخ زدایی یخ و میوه های یخ زده با زحمت است. در کل ، Braun MQ505 واقعاً یکی از قدرتمندترین و بهترین گوشت کوب های دستی است که می توانید برای آشپزخانه خود خریداری کنید.

قیمت: $ $ رتبه ویرایشگر: 4.4 / 5.0 درجه Fakespot:

موتور قدرتمند 350 وات

از PowerBell Technology برای نتایج سریع و خوب استفاده می شود

حالت توربو موجود است

استفاده آسان و تمیز

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

گوشت کوب دستبند Cuisinart CSB-75BC Smart Stick 200 Watt 2 سرعت ، برس کروم
عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 3 Cuisinart CSB-75BC
این گوشت کوب دو سرعته است که در چندین رنگ زیبا عرضه می شود. این دو سرعت ، ظاهراً کم و زیاد را ارائه می دهد. بنابراین ، می توانید از سرعت کم شروع کنید و سپس اگر می خواهید روند اختلاط را سرعت ببخشید ، فقط سرعت را تنظیم کنید. بهترین قسمت این است که شما می توانید دکمه روشن / خاموش و دکمه سرعت را تنها با یک دست داشته باشید. دسته آن آسان است که با آن راحت نگه داشته و کار کنید. این موتور مجهز به موتور 200 واتی است و مانند طراحی دارای چوب بلند است ، بنابراین کاملاً به کاسه های بزرگ می رسد. شافت قابل جدا شدن است و قابل شستشو با آن است. همچنین ، از ویژگی های این دستگاه برای شستشوی ماشین ظرفشویی و مایکروویو استفاده می شود. در کل ، این یکی از دو سرعته بهترین گوشت کوب غوطه وری 2019 است که ارزش توجه شما را دارد.

قیمت: $ ویرایشگر امتیاز: 4.6 / 5.0 درجه Fakespot:

موتور 200 وات با سرعت دوتایی

برای رسیدن به کاسه های بزرگ کاملاً مانند طراحی بچسبید

قابل جدا شدن و تمیز کردن آسان شافت

همراه با دو لیوان گوشت کوب

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

Mueller اتریش Ultra-Stick 500 Watt 9-Speed ​​Imperion Multi Hand Hand Blender سنگین موتور مس ، سنگین قلم مو ، فولاد ضد زنگ قلم مو ، با استفاده از شلاق ، شیرهای پیاده روی شیرین ، نقره
عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 2 مولر فوق العاده استیک 500 وات
این ارزش برای هر سکه ای که برای آن خرج می کنید ارزش دارد. دارای کیفیت استثنایی و طراحی پیچیده ای است و در هنگام عملکرد بسیار متنوع است. همچنین ، این دستگاه دارای بازوهای ترکیبی قابل جابجایی و قفل های تیغه ثابت در موتور آن می باشد تا عملکرد صافی داشته باشد. این تیغه به شکل S ساخته شده از فولاد ضد زنگ است که مواد بسیار چشمگیر را برای اسموتی ها ، لرزها و سوپ ها مخلوط می کند. با حالت های متغیر سرعت ، این موتور از نوع مس 500 وات کامل برخوردار است ، که می تواند در مقابل سوءاستفاده های خشن مقاومت کند و 3 برابر بیشتر از سایر مدل های موجود در محدوده قیمت مشابه. این یکی از بهترین گوشت کوب های غوطه وری است که در بازار پیدا کرده اید که برای زنده ماندن و انجام بهترین رقابت طراحی و مهندسی شده است. شما قطعاً عاشق عملکرد ، ظاهر و عملکرد آن خواهید بود.

قیمت: $ ویرایشگر ویرایش: 4.7 / 5.0 درجه Fakespot:

500 وات موتور فوق العاده قدرتمند

بسیار با دوام است

عملکرد سریع با 9 گزینه سرعت متغیر

طناب بلند 58 اینچ

همه کاره است

عمل آرام

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

گوشت کوب دستی 3 سرعته KitchenAid KHB2351CU – نقره ای کانتور ، 8 اینچ
عکس های بیشتر

تماشای فیلم بررسی ویدیوی تماشایی

شماره 1 KitchenAid KHB2351CU
با کیفیت ساخت محکم ، KitchenAid KHB2351CU محصولی ممتاز غوطه وری (گوشت کوب دستی ) است که با لوازم جانبی زیادی همراه است تا کل فرایند ترکیب راحت تر شود. این بسیار گران است ، اما این سرمایه گذاری را با پاداش حاصل از آن جبران می کند. این دستگاه دارای تیغه های استیل ضد زنگ و یک کاسه خرد شده است. همچنین ، ضایعات ضمیمه و گیرنده با درب برای ذخیره موارد نهایی وجود دارد. در کل ، با داشتن یک موتور 216 واتی ، تیغه ثابت S شکل و لوازم جانبی ، می تواند یک تصمیم هوشمندانه برای خرید کالای ساخت عالی و قوی مانند این باشد.

قیمت: $ ویرایشگر امتیاز: 4.9 / 5.0 درجه Fakespot:

موتور 216 واتی با تیغه استنلس استیل S شکل

3 سرعت متغیر

کارکردن و تمیز کردن آسان

بسیار متنوع

ماشین ظرفشویی ایمن

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

چگونه می توان بهترین گوشت کوب های دستی را خریداری کرد؟ | بهترین گوشت کوب های دستی کدامند؟
خرید بهترین گوشت کوب های دستی چندان دشوار نیست. با این حال ، واقعیت های خاصی وجود دارد که شما باید قبل از خرید بهترین میکسر دستی بدانید. بنابراین ، اینجا همه چیزهایی است که شما باید قبل از پرداخت هزینه یکی بدانید و در نظر بگیرید.

آیا شما به طور جدی به بهترین گوشت کوب غوطه وری 2019 نیاز دارید؟
بررسی گوشت کوب دست
آیا می خواهید اسموتی روزانه درست کنید؟ اگر بله ، پس خرید بهترین میکسرهای دستی یک ایده ایده آل است. اگر به طور مکرر طبخ می کنید و همچنین پخت زیادی انجام می دهید ، ممکن است خرید پردازنده یا میکسر را در نظر بگیرید. اینها فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد اما برای کارهای بزرگتر آشپزخانه کارایی دارد.

آنچه ما برای شما جمع آوری کرده ایم لیست لیستی از بهترین بودجه ها و بهترین گوشت کوب های دستی است که می تواند حتی قویترین مواد مانند سبزیجات سبز برگ دار ، میوه های یخ زده ، آجیل و یخ را کار کند. بنابراین ، اگر در یک بازه قیمت بودجه به بهترین گوشت کوب نیاز دارید ، TheKeenHunter تمام کار را برای شما انجام داده است.

اول بودجه خود را بشناسید
بازار دارای هر دو مدل پایه و حق بیمه گوشت کوب دستی برای هر خریدار است. آیا تفاوت بین آنها را می دانید؟ در اینجا ما به شما اطلاع خواهیم داد.

مدل های پایه بلندر گوشت کوب با دکمه ای آسان و دکمه نگه دارید و فقط یک تیغه خرد شده دارند. اکثر چنین مدل هایی بدنه پلاستیکی سفید دارند. از طرف دیگر ، مدل های گران قیمت یا پریمیوم دارای تنظیمات سرعت و برخی از ویژگی های اضافی برای راحت تر کردن کار در آشپزخانه هستند. به طور کلی ، آنها از مواد ممتاز ساخته شده اند و دارای چندین لوازم جانبی و تیغه مانند مینی خردکن ، ماسه سیب زمینی ، ویس ، گوشت کوب و غیره هستند.

خوب ، برای به دست آوردن بهترین میکسرهای دستی نیازی به پاشش نداریم ، زیرا در محدوده قیمت بودجه بهترین گوشت کوب های دستی را پیدا کرده ایم. همچنین ، توجه داشته باشید که اگر می خواهید میکسرهای دست ساز ساخته شده از فلز شیک و صیقل بخرید ، در صورت مخلوط کردن آنها حجیم و کاملاً بی دست و پا هستند. بنابراین واقعیت ها را در نظر بگیرید و بر همین اساس بهترین گوشت کوب های دستی را خریداری کنید.

کنترل بهترین میکسرهای دستی
قبل از خرید یکی ، اطمینان حاصل کنید که واحد دارای دکمه فشار آسان دستگاه است. قرار است مخلوط كننده دست مانند اندازه كاغذ A4 طول داشته باشد و وزن آن به اندازه كيسه قند باشد. بنابراین ، با گوشت کوب های بدون کنترل و کنترل خوب ، ممکن است به تجربه کنترل خسته کننده خاتمه دهید.

همچنین ، برخی از مدل ها دارای کنترل لمسی نرم و دسته ارگونومیک هستند و می توانند در جلوگیری از پاشش تصادفی به شما کمک کنند.

لوازم جانبی بهترین گوشت کوب های دستی
نکات خرید گوشت کوب دستبشقاب ها و کاسه ها قسمت استانداردی از میکسرهای دستی هستند که شما برای مقاصد خرد کردن و مخلوط کردن با آن استفاده می کنید. آنها به شما کمک می کنند از جلوگیری از سم پاشی مواد در محل کار خود جلوگیری کنید. اگر قصد استفاده از گوشت کوب های دست خود را برای هر کار خاص مانند شلاق زدن ، زوزه زدن ، مخلوط کردن و خرد کردن دارید ، با یکی از آنها که لوازم جانبی خاصی را برای این اهداف ارائه می دهد ، استفاده کنید تا امور راحت تر شود.

خوب ، توجه داشته باشید که همه لوازم جانبی مطابق انتظارات عمل نمی کنند. بنابراین ، قبل از پرداخت هزینه اضافی ، بررسی هایی را که در بخش فوق به آنها اشاره کردیم بخوانید.

مواد بهترین گوشت کوب های دستی
ما به خریداران پیشنهاد می کنیم با گوشت کوب هایی که دارای شفت های فلزی هستند ، پیشگیری کنند زیرا در مقایسه با مدل هایی که دارای شفت های پلاستیکی هستند ، احتمال کمتری لکه دار می شوند. حتماً می دانید که شافت هر گوشت کوبنده بخشی از کثیف شدن آن است و اگر قصد دارید مقدار زیادی سوپ را با گوشت کوب گوشت کوبید ، خرید یکی از آن ها با شافت فلزی می تواند به شما تجربه راحت تر از پلاستیک را ارائه دهد. .

Cord Of B est Immersion And H و گوشت کوب های موجود در آمازون
اگر می خواهید یک مدل ارزان بخرید ، احتمالاً تارهای انعطاف ناپذیری و کوتاه دارید. و این باعث می شود همه چیز برای رسیدن به ظروف سخت تر شود. خوب ، هیچ چیز نگران کننده نیست زیرا بازار مدل های بی سیم زیادی برای شما دارد. چنین مخلوطی از سیم برخوردار نیست و بنابراین فرآیند ترکیب را دوچندان می کند. با این حال ، توجه داشته باشید که مدل های بی سیم بسیار گران و حجیم تر هستند و مدت زمان محدودی دارند.

حداکثر زمان اجرا از بهترین دست / غوطه وری بلندر
راهنمای خرید گوشت کوب دستزمان اجراي مخلوط كننده ها با كمتر از 9-12 ثانيه متفاوت است. این امر می تواند برای شما خوب باشد اگر فقط بخواهید مقادیر کمی را به سرعت حمله کنید. با این حال ، ارزش آن را دارد که قبل از خرید آن را چک کنید تا هنگام مخلوط شدن گیر نکنید.

Wattage از بهترین میکسرهای دستی
جزئیات Wattage معمولاً در جزئیات یا توضیحات محصول ذکر می شود. لطفاً توجه داشته باشید که وات بالاتر با این تفاوت که همیشه نتایج بهتر می تواند یک گوشت کوب و یا ماندگاری مدل باشد ، نیست.

وات بالاتر همیشه نتایج بهتر را تضمین نمی کند. ما به خریداران توصیه می کنیم با دقت فکر کردن در مورد آشپزی و چگونگی استفاده از گوشت کوب در آشپزخانه خود فکر کنند تا بتوانند با استفاده از تمام مخلوط های کاری ، گوشت کوب مناسب را خریداری کنند.

بنابراین ، این همان چیزی است که ما می خواستیم شما قبل از خرید هر کالایی از لیست 10 بهترین لیست گوشت کوب دست ما بدانید. همچنین ، ما ضمن لیست بندی کالاهایی که در این پست گنجانده ایم ، همین را به عنوان راهنمای خرید در نظر گرفته ایم. بنابراین ، از طریق این راهنما بروید و موردی را انتخاب کنید که بهترین عملکرد را به راحتی در یک بازه قیمت بودجه داشته باشد.

بنابراین ، این TOP 10 بهترین گوشت کوب های غوطه وری در دسترس در آمازون است که ما بعد از ساعت ها تحقیق و آزمایش در خانه آزمایش خود پیدا کردیم. کلیه بررسی ها اصلی و واقعی محصولات مربوطه می باشد. بروید و یکی را که نیازهای شما را برآورده می کند بخرید و بدون اینکه به شدت کیف پول خود را تخلیه کند و می تواند یک تجربه ترکیبی روان و راحت را در آشپزخانه شما به شما پیشنهاد دهد.