چگونه ساختمان خود را هوشمند سازی کنیم؟ امکانات اولیه خانه هوشمند

همین لامپ‌ها در اورجینال به عبارتی چراغ‌های LED میباشند که به اینترنت متصل میگردند و می‌توان از همین نحوه آنان را در اختیار گرفتن کرد. برخی از انواع لامپ هوشمند، سنسور دود هم دارند و به تیتر آژیر خطر آتش سوزی هم آیتم استفاده قرار می‌گیرند. بعضا دیگر هم امکان تغییر تحول رنگ دارند و شما می‌توانید اساسی یک کلیک، نور منزل را به رنگ مورد نظرتان تغییر‌و تحول دهید.
دسته‌بندی نشده
و اصلی کارگزاری الکسا بر روی آن، می‌توان تجهیزات خانه نظیر چراغ‌ها و سیستم سرمایش و گرمایش ر از روش این ربات در دست گرفتن نمود. کنترل وسایل الکتریکی در خانه هوشمند به یاری رله هوشمند انجام می شود. در واقع پریز هوشمند همان رله هوشمند میباشد که به شکل قابل حمل طراحی شده است. اصلی شیوع تلفن های هوشمند و تبلت ها، این ارتباطات بی سیم حالا خانه هوشمند فراوان بخش اعظم از هنگامی که سیستم های حیاتی در اکنون توسعه بودند، اهمیت دارد. هم اکنون می توانیم همگی چیز را از تلویزیون، وان آبگرم، تلفن و غیره متصل نماییمامکان برقراری رابطه از فواصل غیر قابل ادراک (یا در اتاق بعدی) را امکان پذیر می سازد. از طرف دیگر، منزل های کهن می توانند حساس به کار گیری از فناوری های هوشمند، مقاوم سازی شوند.

طراحی نمای ساختمان در شیراز

آسانسور به رخ مداد داده ها مربوط به طبقه اتاق را از روی کارت او خوانده و در طبقه مربوط توقف می کند. اهمیت استفاده از کانال ایتنرنت، دوربین های کارگزاری شده در خانه را کنترل نموده و تصاویر آنان را اخذ کند. هر کسی انتظار داراست که در خانه یا محفظه کار خود آسایش و راحتی داشته باشد.
با این سیستم می‌توانید لامپ‌های متفاوت را از راه دور کنترل نمایید و یا این که رنگ آنها را تغییر و تحول دهید. همچنین با ورود به یک فضا، سیستم روشنایی به‌طور اتومات روشن شده و نیازی به پیدا نمودن کلید لامپ روشنایی در ظلمت شب ندارید. مضمون‌ خانه هوشمند یا این که اسمارت هوم یک عدد از مفاهیم روز است که از آن در دنیا و همینطور در کشور‌ایران استقبال متعددی شده است. آمارهای ارائه شده به وسیله سایت Statista نشان می دهد که این صنعت گردش مالی بالا، رشد روزافزون و کاربران متعددی در سراسر عالم خواهد داشت. ساختمان هوشمند مزایای بسیار و قابل‌توجه‌ای نظیر افزایش امنتیت و رفاه را برای اشخاص آماده می‌کند. تمام بخش‌های خانه‌های ساده نظیر اتاق خواب، اتاق نشیمن، سرویس بهداشتی، زیرزمین و غیره را کلیدی توجه به شرایط، بودجه و زیرساخت می‌توان هوشمند سازی کرد.

  • مثلا شیر گاز را انقطاع کنند، از نحوه خط تلفن متصل به سیستم به پلیس یا آتش‌نشانی خبر بدهند و نشانی خانه را ارسال کنند.
  • پرداخت آن هزینه سنگینی است، به خصوص ممکن هست یادگیری همین سیستم به جهت کل اشخاص خانواده دشوار باشد.
  • با این کار نیاز به ریموت های جداگانه ندارید و تنها حساس تلفن همراه تلفن همراه خویش می توانید کل آن ها را در اختیار گرفتن کنید.
  • ویلاهای هوشمند مهم سبک معماری مدرنی میباشند و اصلی برخورداری از فناوری های مدرن و پیشرفته، تجربه بی نظیری از ابداع و راحتی را به جهت شما به ارمغان می آورند.

برای این که آب خود را در تمام تابستان عاری از باکتری و جلبک نگه دارید، در آغاز باید پمپ استخر را ساختمان هوشمند کنید. خبر خوب همین میباشد که استخرهای ساختمان هوشمند در سال‌های پیشین مقرون به صرفه‌تر از آن چیزی شده‌اند که فکر می‌کنید. می‌توانید درست زمان برگشت از محل عمل در یک روز گرم تابستانی به درون آب گوارا بپرید. در این نوشته از سفیر قرن دوربین مداربسته پایین کانال چیست؟ روش کارکرد دوربین مداربسته IP + اجزا دوربین …

مزایا و امکانات ساختمان هوشمند

بنابراین قبل از خرید تجهیزات و امکانات خانه هوشمند، نسبت به هزینه‌هایی که می بایست تقبل کنید، استعلام بگیرید و از یک متخصص حرفه‌ای مشاوره اخذ کنید. هزینه هوشمندسازی منزل بالاست و به جهت شروع کار و تجهیز خانه به سرمایه زیادی نیاز دارید. مرحله چهارم همان نصب دستگاه‌های IoT می باشد که می بایست کمپانی تولید کننده چنین کاری انجام دهید. اولین گام گزینش اکوسیستم و اساس کلیدی منزل هوشمند شماست تا براساس آن دستیار صوتی، جور اینترنت اشیاء و بقیه اسباب و وسایل سازگار دارای آن را گزینش کرده و خریداری کنید.

راهنمای خرید

این دستگاه‌ها همچنین رفتارهای صاحب و مالک خانه را یاد می‌گیرند و به طور خودکار تنظیمات را تغییر ارائه می کنند تا حداکثر راحتی و عملکرد را برای ساکنان فراهم کنند. ترموستات‌های هوشمند همینطور می‌توانند مصرف انرژی را گزارش کنند و به اعضا یاد‌آوری کنند که فیلترها را عوض کنند. امروزه دستگاه های زیادی نظیر سیستم های گرمایشی، روشنایی، امنیتی، سیستم های الکترونیکی و … در خانه ها وجود داراست که مهم کلیدهای خودشان در اختیار گرفتن میشوند.

برنامه منزل هوشمند لوکسین

تصمیم درستهمچنین دستیابی به یک پلتفرم یکپارچه خواهد بود که به جهت در اختیار گرفتن خودکار آب و هوا، روشنایی، سیستم های امنیتی و ایمنی آتش سوزی و تجهیزات صوتی و چهره یی طراحی شده است. در عمل قابل اعتماد است، خدمات گارانتی آن تا 5 سال می باشد و مهمتر از همه، پلت فرم سازش کلیه دستگاه ها را تضمین می کند. کارگزاری و راه و روش اندازی روشنایی هوشمند اولی گام و بی آلایش ترین روش به جهت هوشمند سازی منزل هایتان است. در یکی از از لامپ های هوشمند ما تلاش کرده ایم که حتی شما بتوانید صدای ترانه را از سقف خانه خودتان بشنوید.

آموزش هوشمند سازی ساختمان

بسیاری از سیستم های روشنایی هوشمند بم هاب مرکزی می توانند عمل کنند و در عین حالا با سیار امکانات خانه هوشمند شما هم تعامل داشته باشند. به تیتر نمونه لامپ هوشمند LIFX و TP-LINK از روش Wi-Fi اهمیت یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و بعضا دیگر می توانند ار طرز بلوتوث به گوشی گوشی هوشمند شما متصل شوند. غالباً در خانه هوشمند ، اجزا و لوازم برقی بوسیله یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند و مطابق برنامه ها و سناریوهایی که به آنها داده می گردد فعالیت می کنند. به این ترتیب ساکنین میتوانند شیوه کارایی منزل را برنامه ریزی کرده و در صورت نیاز از راه به دور در دست گرفتن کنند.همچنین خانه هوشمند نسبت به حالت محیطی پیرامون خویش و همچنین فرامین مالک منزل عکس العمل نشان دهد. همین فعالیت بواسطه تجهیزات و سنسورهای متفاوتی که در محل نصب می شوند انجام میشود.

خانه هوشمند بیسیم و اهمیت سیم

جالب می باشد بدانید آمازون بزرگ‌ ترین سهم (۶۹٫۷ درصد در مقایسه دارای ۳۱٫۱ درصد گوگل) را در بازار دستگاه‌های هوشمند دارااست و همین حالت را تا سال ۲۰۲۱ مراقبت خواهد کرد. در سیستم روشنایی هوشمند کلیدی تنظیم یک اکران می‌توانید دوران پر‌نور یا این که خاموش شدن چراغ‌ها را در ساعتی معین گزینش کنید. خیال کنید زمانی که شما نصف شب هنگامی که خانه بدون‌نور است، به حمام یا این که آشپزخانه میروید چراغ‌ها به صورت خودکار واضح می‌‌شوند. بنابراین، سیستم روشنایی هوشمند به شکل استاندارد، آسایش اعضا را بهبود می‌بخشد. هر کدام از دکمه‌های روی کاغذ دکمه را می‌توان به جهت تنظیم شدت روشنایی گروهی از لامپ‌ها برنامه‌ریزی کرد که به همین عمل تهیه و تنظیم نمایش روشنایی می‌گویند. اساسی تهیه نمایش به جهت سیستم روشنایی هوشمند، کارهای روزانه خانه شما به صورت اتومات انجام می‌شوند.
با توجه به اینکه ساختمان ها عموماً به جهت به کار گیری تعدادی روستا ساله طراحی می شوند، منظور یا این که اجباری در این مدت دوران ممکن می باشد کاربری اتاق ها تغییر‌و تحول یابد. در عاقبت نیاز به راهکارهای منعطفی حساس می شود که عضو بتواند به راحتی و اصلی صرف کمترین هزینه به نقل از تارنما خبرگذاری و سوای شکافتن دیوارها و نصب کابل های جدید، کاربری سیستم خود را عوض نماید. ⇐ خطوط روشنایی توسط سنسورهای ۱۲ کاره سیستم هوشمند و همینطور سناریوهای از قبل برنامه ریزی شده در دست گرفتن می شوند.برای نمونه سناریوهای ورود و خروج از خانه، سناریوی خواب و…

پریزهای هوشمند چگونه عمل می کند؟

در واقع به مجموع فرامینی که بصورت هم‌زمان اجرا می شوند، اکران گفته می شود. زیرا در فصول گرم و سرد می‌توان در استخر ورزش نمود و حتی به جهت راحت شدن از آن بهره‌مند شد. آیا علاقه‌مندید شما نیز خانه هوشمند داشته باشید؟ ما برای مشاوره و اجرای پروژه‌های هوشمند شما در کنارتان هستیم.

یک منزل هوشمند در سال 2022 چطور خواهد بود؟

این مسئله منجر می‌شود که استفاده از سیستم روشنایی هوشمند به یک تعیین دوستداشتنی تبدیل شود. و اساسی یک سیستم آب پاشی هوشمند، چمن‌های شما فقط هنگام نیاز به آب و حساس میزان ظریف آب مورد نیاز، آب پاشی می‌شود. اساسی اتوماسیون خانگی، انرژی، آب و منابع دیگر به طور مفید استفاده میشوند که نیز به ذخیره منابع طبیعی و نیز پول برای مصرف کننده امداد میکند. فرض نمایید در سال های آینده، یک کارآفرین پس از یک هفته ی کاری سخت و طولانی به منزل ی هوشمند خویش که از internet شی ها بهره می گیرد وارد می شود. سیستم امنیتی هوشمند منزل اهمیت اعتنا به اکنون و هوای او یک آهنگ ادب بخش پخش می کند. شخص کارآفرین، وسایل خویش را در خانه هوشمند آشپزخانه قرار می دهد، جایی که اجاق گاز هوشمند به جای راهنمای امر پخت، فهرست غذاهای مهیا ی طبخ را نشان می دهد. ترموستات هوشمند، در فصول سرد، خانه را به صورت اتومات گرم و در گرما برعکس فعالیت می نماید و از این طریق، مدیر دمای خانه را به دست می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید