چگونه از اسانس خوراکی استفاده کنم؟

اسانس سوز در علم رایحه درمانی (آروماتراپی Aromatherapy) کاربرد فراوانی دارد. رایحه فوقانی (top notes) در ابتدا به مشاممان خواهد رسید اما به سرعت ناپدید خواهد شد. این بخار روغن یا عطرمایه داخل گیاه را به صورت تعلیق در می­آورد؛ این موضوع نشان دهنده ­ی این است که روغن گیاه داخل آب حل نمی­ شود بلکه به صورت قطره از آب خارج می­گردد. روغن ها یا اسانس های اصلی در شوینده نه تنها خاصیت پاک کنندگی قدرتمندی دارند بلکه می توانند رایحه بسیار دلپذیر به محصول ببخشند و در نهایت، ظاهری درخشان و زیبا در شوینده به وجود آورند. از این رو در بین افراد مختلف محبوبیت بسیار بالایی دارند.

Ravintsara (Cinnamomum camphora) یک روغن اسانس خفیف با منافع برای انواع مختلف پوست است. آن ها به عطر شما گرمی می دهند و بوی آن خرید اسانس ایفل ها ماندگارتر است. مدیریت این شرکت امروزه به عهده فردی به نام ژیل آندریر است. اسانس Whamisa: این اسانس بهترین اسانس برای کاهش تولید چربی در پوست است که حاوی ترکیبات مرطوب کننده ضدالتهاب و آنتی اکسیدانی مثل عصاره درخت چای، اسید هیالورونیک و عصاره کلم بروکلی است.

همچنین به نظر میرسد Terpinen-4-ol فعالیت گلبولهای سفید را افزایش میدهد، در نتیجه به مبارزه با میکروبها و سایر مهاجمان خارجی کمک میکند.این خاصیت ضد میکروبی باعث میشود اسانس درخت چای به عنوان یک داروی طبیعی با ارزش برای معالجه بیماریهای باکتریایی و قارچی پوست، استفاده شود. در این مرکز بهترین طعم های میوه ای آن به فروش می رسد. با این وجود، روغنهای ضروری اگر به درستی استفاده نشوند، میتوانند آسیب بیشتری داشته باشند. این محصول، باعث لطافت پوست می شود ، رنگی سالم و ظاهری مرتب به شما می بخشد و کمک چشمگیری به کاهش چین و چروک های عمیق وضد پیری می کند.

اول صورت خود را با آب و صابون بشویید و چند دقیقه ای به پوست خود استراحت دهید تا انرژی از دست رفته اش را ریکاوری کند . اسانس گل و اسانس مرکبات هم حس خوشبو به بدنتان می دهد و هم پوستت را شفاف و نرم می کند. برای این منظور شما می توانید چند قطره از عطر مورد نظر را به تنهایی و یا به همراه مقداری آب و یا گلاب درون اسانس سوز بریزید و با یک عدد شمع وارمر محیط پیرامون خود را معطر کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خرید اسانس پودری دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر