چاپ برچسب دو طرفه ، چاپ برچسب دو طرفه

برچسب های دو طرفه دارای اطلاعات یا طراحی شما هستند که هم در قسمت جلویی و هم از پشت برچسب یا برچسب چاپ شده اند. روشی عالی برای ایجاد منافع مصرف کننده و روشی جدید برای مضاعف کردن فضای چاپ شما برای انتقال اطلاعات مفید به مشتریان است. برای محصولات شیشه ای در منزل ، تجارت و محصولات عالی است.

در سمت چسب چاپ کنید
برچسب جلویی در قسمت چسب چاپ شده است که امکان استفاده از آن را در قسمت داخلی و پنجره های شیشه ای فراهم می کند. پیوستن داخلی محافظت در برابر چاپ ، ضد نقاشی و ضد آب را برای یک راه حل با ماندگاری تضمین می کند.

روی قسمت پشتی آستر چاپ کنید
به غیر از فضای چاپی مضاعف برای انتقال اطلاعات مفید به مشتریان ، یکی دیگر از تهویه ها برای کشف است. استفاده از برچسب روشن توسط دستگاه برچسب زدن اتوماتیک ممکن است دارای مشکلات مربوط به سنسورهای واضح و روشن باشد. بهترین راه حل استفاده از یک دوربین اختصاصی برای تشخیص چهره روشن است. یا استفاده از روش اقتصادی برای چاپ یک علامت محکم در قسمت پشتی آستر برای کمک به تشخیص در صورت بودجه عدم تعویض دوربین و سنسورها.

مشخصات
کارهای هنری سفارشی طراحی شده
گزینه های مواد: رزین های کاغذی یا مصنوعی (BOPP / PE / PET / PVC / PP)
چسب: دائمی یا قابل جابجایی
چاپ: چاپ UV (CMYK یا رنگ خاص)
گزینه های پایان: لمینیت براق / مات / مهر زنی داغ / لاک الکل
شکل: قالب برش سفارشی
MOQ: 5000 ~ 10،000 قطعه ، متغیر بستگی به اندازه دارد
بسته به روش کاربرد – با دستی یا توسط دستگاه برچسب زدن سرعت بالا اعمال می شود ، برچسب ها را می توان در رول یا به صورت ورق تهیه کرد. اگر به صورت رول هستید ، لطفاً اطلاعات زیر را ارائه دهید.
جهت باز کردن عقب (جهت غلتک برچسب) چیست؟
چند برچسب در هر رول؟

چاپ استیکر باکیفیت بالا و براق