وشن کننده قوی پوست Prim

معرفی یک کرم روشن کننده قوی پوست Prim: نمایندگی محصولات پریم مرجع اصلی

کرم روشن کننده قوی Prim با داشتن ترکیبات و فرمول های خاص باعث کاهش و بهبود لکه های پوستی می شود و از ایجاد لکه های جدید جلوگیری می کند و با استفاده مداوم از این محصول ، پوست شفاف ، شفاف و حتی پوستی خواهید داشت. کرم روشن کننده اولیه اولیه حاوی چربی های اشباع نشده و اسیدهای چرب ضروری پوست نمایندگی محصولات پریم ، ویتامین های E و D ، ویتامین های طرفدار ، آلانتوئین و کره شی است. ترکیبی از این مواد مغذی و ویتامین ها باعث تقویت پوست ، کاهش چین و چروک های سطحی ، هیدرات ها به طور عمیق باعث احیا و تحریک تولید کلاژن ، نمایندگی محصولات پریم افزایش مقاومت پوست در برابر آسیب های محیطی ، کاهش درد و التهاب ناشی از سوختگی و محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش می شود.

ویژگی های اصلی پریم

– آبیاری مؤثر

– مغذی

– فندک

– ضد التهاب

– ضد لک قوی

– ضد چروک

– باعث ترمیم و تقویت پوست می شود

– حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین های ضروری است

– لکه ها و لکه های پوستی را ملایم تر کنید

بدون مواد تشکیل دهنده:

– ترکیبات هیدروکینون

چه کسی مناسب آن است:

کرم روشن کننده قوی Prim برای افرادی که دارای پوست حساس و حساس  نمایندگی محصولات پریمبه حساسیت هستند مناسب است

چه کارهایی:

مایع آرامش بخش هیدرا ، یک شیر مرطوب کننده نمایندگی محصولات پریم بدون چربی ، پوست را با کره درخت روغن قلم و روغن هسته زردآلو ترمیم و تغذیه می کند.

لیست قیمت کرم های “Prime Prime”

هر چند ساعت یکبار به روز می شود و برای مشاهده زمان دقیق بروزرسانی ، خرید آنلاین ، مقایسه قیمت فروشندگان یا پیگیری قیمت کرم ها ، بر روی کالای مورد نظر خود کلیک کنید. ذکر شده است نمایندگی محصولات پریم که مینای دندان یک بازار رقابتی است و قیمت ذکر شده برای کرم های “Prime Prime” پایین ترین قیمت فروشنده کالاها است و سایر پیشنهادات فروشندگان را می توانید با کلیک روی هر محصول مشاهده کنید. همچنین ، قیمت ها نمایندگی محصولات پریم توسط فروشندگان ذکر شده و مینای دندان تداخل نمی کند. فروش و قیمت را ضبط نمی کند