همه چیز درباره ردیاب حیوانات خانگی و کاربردهای آن – جی پی اس خودرو

ردیاب حیوانات یا ردیاب قلاده ای یکی از انواع مدل های ردیاب است که به یک قلاده مجهز می باشد تا بتوانید این ردیاب رو بر روی گردن حیوان خانگی خود متصل کنید، ردیاب حیوانات معمولا از کوچکترین و سبک ترین مدل های ردیاب در جهان هستند که قابلیت های زیادی دارد که در ادامه با آن آشنا می شویم. اما مراقبت از این کوچولوهای دوست داشتنی یک راه حل دارد: ردیاب حیوانات یک دستگاه کوچک و کم حجم است که روی قلاده و گردنبند حیوان نصب میشود و میتوان رفت و آمد آنها را رصد و حتی یک حصار جغرافیایی برای آنها تعریف کرد.

اندازه حیوان خانگی خود را در نظر بگیرید و مطمئن باشید همه آنها بسیار کوچک و سبک هستند. برخی از جیپیاسهای حیوانات به عنوان یقه و ردیاب در یک فروخته میشوند. صاحب حیوان می تواند به وسیله اپلیکیشن مخصوص ردیاب یک محدوده مشخص را روی نقشه برای حیوان ترسیم کند که اگر از آن محدوده خارج شد سریعا به وسیله ردیاب متصل به قلاده حیوان برای صاحبش یک پیام هشدار ارسال میشود که شخص میتواند به صورت آنلاین مکان حیوان خانگی خود را بر روی موبایل و یا کامپیوتر ردیابی کند.

بررسی و کاربرد ردیاب حیوانات ، امروزه داشتن ردیاب بر روی انواع حیوانات خانگی و یا حیوانات گران قیمت با نژادهای خاص مانند اسب های اصیل و گران باشگاه های سوار کاری بسیار متداول و رایج است. تنها لازمه استفاده از این جی پی اس همراه کوچک و مسیریاب فردی نصب یک سیمکارت درون دستگاه است و در صورت کامل بودن شارژ باتری، امکان استفاده از جی پی اس برای مدتزمانی 3 تا 10 روز در اختیار شما قرار میگیرد. برای آشنایی بیش تر با انواع جی پی اس پرندگان پیشنهاد بهتر است مقاله ردیاب پرندگان را مطاععه کنید. از این راه به راحتی از طریق جی پی اس حرکات و محل بازی سگتان را پیدا کنید و به دنبال او ردیاب مخصوص حیوانات بروید.

وقتی حیوان شما از این محدوده امن بیرون برود، برای شما یک پیامک ارسال می شود تا از موقعیت او آگاه شوید و در صورت لزوم به کمک او بروید. برای به کار گیری از دستگاه های موقعیت یاب تنها کافی است یک سیم کارت را در دستگاه متصل کنید تا با استفاده از آن، سیستم ارسال پیامک جهت ارسال اطلاعات و موقعیت مکانی برای شما فعال شود. GK130 به گونه ای طراحی شده تا پس از نصب و فعالسازی دستگاه به محض دور شدن حیوان از محدوده امن پیامک های اطلاع رسانی برای مالک ارسال گردد.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account