هدیه دولت سیزدهم به بازنشستگان کشوری خدمات بیمه تکمیلی ارائه می‌شود ایراسین

همسان سازی حقوق در دیگر صندوق ها اجرایی شده می باشد (لشکری و کشوری) اما هنوز بازنشستگان همین سازمان، با حداقل پرداختی ماهانه بازنشستگی دست و پنجه نرم می کنند. دست‌کم دستمزد بازنشستگان، از کارافتادگان و جمع مستمری بازماندگان سازمان تأمین اجتماعی بر مبنا مواد ۹۶ و ۱۱۱ ضابطه تأمین اجتماعی نباید از حداقل مزد کارگری خرید بیمه تکمیلی کمتر باشد، حیاتی رعایت قوانین مربوط و حیث مصوبه شورای خوب کار، مقدار دریافتی حداقل بگیران تامین اجتماعی ۵۷ % و بازنشستگان سایر سطح ها همین سازمان ۱۰ % افزایش یافت. بدانند کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران نمایندگانی که در مجلس میباشند و از حقوق و دستمزد کارگران دفاع نمیکنند رأی نخواهند داد.
دسته‌بندی نشده
انواع مدیون مجله لندو حالت تسهیلات منحصر زوج‌های برنا را بخوانید تا بتوانید کلیدی توجه به وضعیت خودتان مناسب‌ترین آن‌ها را التماس دهید. شرکت تیم طبابت حکمت در سال ۱۳۷۱ تأسیس شوید و اداره بیمارستان اطلاعات در مورد بیمه تکمیلی صدر را بر عهده دارد. علاوه بر این که سال ها علم آموزی کردیم، تفاوت خاصی در دریافتی های خودمون نمیبینیم. همه دستمزد همین وبسایت وابسته به شهر آرا بوده و استفاده از مطالب آن مهم ذکر منشاء بلا مانع است.

مهلت ۳ ماهه بازنشستگان به جهت ثبت‌نام و به کار گیری از سرویس ها بیمه تکمیلی

به حیث میرسد در ساختار تازه صندوق بازنشستگی کشوری، قصد داراست تا به شکل محدودتر از پیشین تامین کننده خدمات درمان تکمیلی آن گروه از بازنشستگانی باشد که از طرف دستگاه استخدامی ، تمهیداتی برای بیمه تکمیلی آنان درنظر گرفته نشده است. و در این جلسه مقرر گردید تمامی مکاتبات حیاتی کانونهای شهرستانهای تهران و استان صرفا از طریق کانون خوب مرزو بوم صورت بگیرد و در نتیجه مقرر گردید بیمه کشور‌ایران اهمیت اعتنا به واریز پولهای بیمه عمر بوسیله شعبات که بموقع تحویل و پرداخت می‌شود بنابرین انتظاراست بموقع مبالغ فوتی ها به کانونها واریز تا در اختیار وراث قرار گیرد. خواهش ارتقا مستمری سال 99 را بر مبنا واقعیت های موجود کلیدی اعتنا به ارتقاء سرسام آور تورم 98 بر اثر ارتقاء بها سوخت و نوسانات ارزی سال گذشته که تورم سنگینی برای ما تولید کرده خواستار پرداخت تورم عقب افتاده سالهای پیشین را که طلب داریم یار حساس ارتقا مستمری در شأن و جایگاه بازنشستگان به آنها ارائه و تصویب شده گردد.

  • البته این طریق افزایش حقوق و دستمزد و مبلغ حقوق و دستمزد کارمندان دولت با واکنش بعضا از نمایندگان مجلس مواجه شده است.
  • پس از پرداخت حق بیمه به مدت ۳۰ سال، شخص می‌تواند مستمری بازنشستگی اخذ کند.
  • لازم به ذکر هست اهمیت اعمال مصوبه وزرای کاربر هیات‌امنای تأمین‌اجتماعی در آیتم ارتقاء مستمری سایر سطوح، ماهانه ۲۶۰۰ میلیارد تومان به هزینه‌های پرداخت مستمری بیشتر شده و مجموع مبلغ مستمری ماهانه پرداختی سازمان تأمین‌اجتماعی، به رقمی بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.

فرزندان از کارافتاده کلی یا اهمیت معلولیت خیالی و جسمی اصلی ارائه مدرک اعتبار می توانند سوای انحصار سنی از بیمه تکمیلی به کارگیری نمایند. قابلیت و امکان تصویب نام برای آن جور از بازنشستگان کشوری که حساس شماره محل کار تمام و دفترچه بیمه مبنا باشند، قابلیت پذیر است. مهم وجود همین تکلیف رسمی البته در کار رویکرد واحدی برای دسترسی کارکنان بازنشسته هر دستگاه به خدمات بیمه درمانی وجود ندارد. دولت هم از هراس این‌که تامین احتماعی طلبش رو ازش مطالبه نکنه صداش درنمیاد در جهت احقاق حقوق و دستمزد بازنشستگان. در این بیمه نامه اساسی تعیین گزینه تضمین، در رخ فوت بیمه شده ادامه حقوق مستمری ماهانه تا پایان عصر تضمین به ذینفع تعیین شده پرداخت می گردد. برای افرادی که تمایل به پرداخت حق بیمه در سالیان طولانی را ندارند و اشخاصی در سال های کودکی و یا جوانی خود فرصت خرید بیمه های مستمری سالانه را از دست داده اند.

تعطیلی مدرسه های روز شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

این سقف سرمایه در طول مقطع پرداخت مستمری بیمه تا سن 80 سالگی نیز ادامه خواهد داشت که در جور خود جزو پوشش بیمه بی مثل خواهد بود. به همین ترتیب بیمه شده از انجام آزمایش برای بهره مندی از پوشش بیمه ای در سنین بالا معاف خواهد بود. در حقیقت کارفرمایان عزیز می توانند از طرق متفاوت و حساس هماهنگی بیمه شدگان اقدام به قرار دادن مبالغ مطلوب جهت تشکیل اندوخته بیمه و سود بیمه عمر مناسب برای بیمه نامه ها کنند تا کارمندان آنان اساسی فراق بال بتوانند به وظایف سازمانی محول شده خویش بپردازند.
درمان بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی در جداول پایین کلیدی جزئیات معین شده است. در نوشته به رخ مفصل درباهر مورد ها پایین پوشش بیمه بازنشستگان کشوری سخن کردیم و همانطور که گفتیم این بیمه تکمیلی مورد ها مربوط به مسائل ناباروری را شامل نمی شود. به حیث می‌‎رسد افزایش هزینه‌های درمانی و محدودیت‌های مالی سبب ساز شده میباشد تا همین صندوق درصدد اجرای چکیده از قانون مدیر سرویس ها کشوری برآید که تا امروز اجرا نشده است. جالبه که این بیش تر حقوق و دستمزد بابت امداد به هزینه بازنشستگان هست تاجبران تورم کمرشکنی باشد که ازسال پیشین به برکت دولت آقای رییسی و جراحی اقتصادی ایشان به بازنشستگان اجبار شده . اما بازنشستگانی که ماههاباهمان حقوق و دستمزد ناچیزبسختی گذران زندگی کرده انداینبارو به برکت ریاست آقای موسوی از اخذ یکباره مایه التفاوت بیش تر دستمزد که می‌توانست علاج زخمی باشدصرفه نظرکند . سلام……باد از 30 سال سرویس بابت بیمه تکمیلی تمام بازنشستگان دغدغه خاطر و نگرانی دارا‌هستند چه بسا پوشش مهربانی نیز بیمه تکمیلی ندارد تنها جیب آتیه سازان هر ماه مالامال میشه…اگر قابلیت داراست کمپانی بیمه را عوض کنید حساس پوشش بهتر…..

سقف ارزش نفت روسیه باید ۳۰ دلار شود

و اجرای متناسب سازی بایستی بر پایه سوابق بیمه پردازی امتیازدهی گردد و حق بازنشستگان سابق که سقف را پرداخت کردند عدالت در آیتم آنها اجرا گردد. در حالی که استعمال از شرایط و مزایای اشکال بیمه قدمت در سنین بالا مستمند انجام آزمایش طبابت است، در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد ، بیمه شده در ارتفاع دوران دریافت مستمری بیمه تا سن 80 سالگی از پوشش بیمه عمر برخوردار است. همین وضعیت خاص و زیاد مناسب در بیمه قدمت و تامین آتیه بازنشستگی از سوی شرکت بیمه پاسارگاد برای اولین بار در مرز و بوم عزیزمان ارائه می شود و به همین ترتیب بیمه شدگان از پوشش سرمایه فوت تا سنین بالاتری برخوردار خواهند بود. همینطور بر مبنا احکام ضابطه بودجه در خصوص صندوق‌های بازشستگی مبنی بر پرورش ۱۰ درصدی حقوق و دستمزد این دسته و در راستای هماهنگ سازی پرداخت دستمزد همین مجموعه به جهت مشمولینی که دریافتی بیشتر از دست کم حقوق و حقوق را دارند، ارتقاء قریه درصدی اعمال شده و به جهت یاری معیشت این نوع مبلغ ماهانه ۶۵۰ هزار تومان به شکل ماهانه تصویب می‌گردد.

آیا حقوق و دستمزد بازنشستگان عاقبت از خردادماه افزایش پیدا خواهد کرد؟

اين دستور به ادامه پوشش خدشه‌اي وارد نمي‌كند و ساير شرايط بيمه ‌نامه‌ ادامه دارد. اين دستور به ادامه پوشش خدشه‌ای وارد نمی‌كند و ساير شرايط بيمه ‌نامه‌ ادامه خواهد داشت. مطلوب که برای مورد ها فوق طراحی شده‌است، به تامین همین هزینه‌ها یاری خواهد کرد. نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به افراد حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. وب سایت مشاوره یار مشاور یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی هست و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر هیچگونه وابستگی ندارد.

افزایش ۴۵ درصدی پرداخت تسهیلات بانکی در ۷ ماه گذشته

پرداخت مطالبات معالجه صنعت تندرست مرز و بوم حیاتی تاخیر که مشکلاتی را برای صنعت سلامت به خصوص بیمارستان های دولتی به ارمغان آورده است. درصورتیکه کارمند هستید و دربین ۸ تا ۱۰ ساعت عمل می کنید، دست‌کم ۲ ساعت در روز برای به دست آوردن مدارک صلاحیت رشته ای در حوزه به دست آوردن و فعالیت فعلی و آتی خود، وقت بگذارید. سایر سطح های مزدی هم نسبت به سال ۹۸ به ۱۵% به علاوه مبلغ ثابت روزمره ۵۵،۳۳۸ ریال افزایش یافت . به خواسته تقابل اهمیت تورم فرضی، به التماس بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواندهر سال به میزان 5 تا 25 درصد نسبت به سال قبل افزایش یابد. در صورتی بیمه شده در طول مدت قرار اعطا کرد در اثر حادثه فوت نماید علاوه بر سرمایه بیمه عمر، سرمایه بیمه واقعه و نیز سرمایه تشکیل یافته از محل بیمه (سرمایه به شرط حیات) هم به استعمال کنندگان از قرار اعطا کرد پرداخت می گردد. این پوشش به شما همین امنیت و متانت را می دهد که چنانچه سرپرست خانواده (بیمه اخبار استانها گذار) بر اثر رخداد کاری، از کارافتادگی دایم و تام برای وی حادثه افتاد، همگی حق بیمه را بیمه گر پرداخت کرده و در انتهای قرار اعطا کرد کلیه موجودی صندوق به وی پرداخت می گردد. لطفاً اول نظام هماهنگ حقوق را در باره ی بازنشستگان فرهنگی، مانند بقیه پرسنل و بازنشستگان، اعمال نمایند بعد، حقوق را طولانی تر کنند. همین الانم نسبت به سال های قبل دولت ۵ % از ارتقا سنواتی هرساله و ۶ ماهه اولیه سال رو بالا کشید ابم روش…
احکام متناسب‌سازی مدتهاست که صادر شده است؛ در همین احکام، ارتقاء متناسب‌سازی جدا قید شده است؛ ما از به عبارتی ابتدای اجرای متناسب‌سازی به این معنی که از مردادماه ۹۹، سعی کردیم که متناسب‌سازی جزو مستمری قرار بگیرد تا مشمول ارتقاء سالانه‌ی مصوب شورایعالی فعالیت شود و خوشبختانه همین اتفاق افتاد؛ متناسب‌سازی ۹۹ مشمول ارتقاء حقوق ۱۴۰۰ شد. «مؤسسه خوب پژوهش تأمین اجتماعی» به عنوان صرفا مرکز پژوهشی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۳۷۱ عمل خود را آغاز کرد. بیانیه مأموریت این مؤسسه ارائه انواع سرویس ها پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای، همچنین اطلاع‌رسانی با هدف ارتقای دانش تأمین اجتماعی بوده و همواره اهمیت ارائه دیدگاه‌ها و راهکارهای علمی در راستای سیاست گذاری‌های مؤثر به خواسته دستیابی سازمان به هدف ها عالیه نظام تأمین اجتماعی کشور، کوشا بوده‌است. این پالایشگاه، گنجایش اسمی ۵۰٬۰۰۰ بشکه در روز و ظرفیت عملیاتی ۵۵٬۰۰۰ بشکه در روز را داراست. طعام این پالایشگاه از نفت ناپخته میدان‌ها دریایی سلمان، رشادت، بلال، رسالت و میعانات‌گازی پارس‌جنوبی تأمین می‌شود. کانون عالی می بایست در قرارداد تازه بیمه تکمیلی نیازها و درخواست‌های جامعه بازنشستگان را جدی بگیرد.

آخرین اخبار

افرادی که آنگاه از سال ۱۹۶۴ متولد شده اند در ۶۷ سالگی بازنشسته خواهند شد و اشخاصی که قبل از این سال متولد شده اند ممکن میباشد زودتر بازنشسته شوند. بدینوسیله دستورالعمل شماره ۳ کمیته فنی تولید رویکرد شرح پایین جهت اجراء بیان می‌گردد. در خصوص بازنشسته‌های مشمول تأمین اجتماعی مقرر شوید طبق رأی دیوان عدالت اداری به شماره ۱۸۳۱ مورخ ۲۲/۹/۱۳۷۸ که بشرح پایین می‌باشد عمل گردد و در صورتیکه مشغول به کار بازنشسته به شغلی که قبل از بازنشستگی در آن محل به آن شغل اشتغال داشته، اشتغال یابد، مشمول حق بیمه و در سایر موردها غیرمشمول تلقی می‌گردد.
هر چه قدر مقدار درآمد و پرداختی بیمه اکثر باشد، حقوق بازنشستگی نیز عمده خواهد بود. «بانک‌ها به استدلال اینکه به افراد به شکل ماه شمار سود می‌دهند در حصر قرار دارند، البته صندوق‌ها سود روزشمار را… به گفته وی، چنانچه دولت بدهی خود را بپردازد، قابلیت اجرای باقیمانده متناسب‌سازی در این ماه‌های مانده تا انتها سال هست. بر مبنا مطالعه ای که در کنفرانس ویژه انجمن آمریکایی تحقیقات سرطان انجام گرفت بازماندگان سرطان که در برهه زمانی کودکی به سرطان در گیر بوده اند و قند بیشتری مصرف می کنند، اساسی تعداد بیشتری از بیماری های مرتبط حساس ارتقاء سن هستند. من به دشواری درس خوندم لیسانس گرفتم ولی ده سال دا رم تو کارگاه کارگری میکنم همون دستمزد ادا ره کاری نمودند بهم الان به خاطر کار زیاد دیسک کمر گرفتم احتمال دارد زیرا زن هستم همین چه رسمی چه….
اخه همین تمامی شل کن سفت کن برای چیه؟ اقایان برای خودشان درخواسست بیش تر دستمزد و ماشین و خونه می نویسن و آن‌گاه خودشان نیز موافقت می کنن و دستور پرداخت میدن و میگیرن از سر وته حقوق و مزایای کارکنان و بازنشسته هم میزنن و کلی هم از خودشان تمجید می کنن که به فکر منافع مردم هستن واقعاً که…. الان دست‌کم حقوق بازنشسته و شاغل کاهش از نصف بایستی هست و عیدی به یک دهم ان پولی که می بایست باشد یعنی معادل ۵۰ دلار میباشد که مایه شرمندگی می باشد . خرسند می‌شویم نظرات خود را درباره حقوق بازنشستگی ۱۴۰۱ دارای ما در دربین بگذارید. آن‌گاه از اتمام تمامی فرآیند حضوری و آنلاین فرآیند ثبت‌نام، شما در سازمان بیمه مالک یک کد شناسایی می‌شوید. در صورتی که متقاضی بیمه خویش‌فرما هستید، کامل شدن ثبت‌نام و صدور دفترچه شما منوط به پرداخت حق بیمه است. به شما زیر تیتر سرمایه حیات بیمه طومار و سود بیمه قدمت پاسارگاد گشوده خواهد گشت.
در واقع همین هزینه‌ها جدا از خدماتی می باشد که به‌طور معمول حیاتی دفترچه ارائه می‌شود. علاوه بر بازنشستگان و مستمری‌بگیران، اعضای خانواده آنها هم در رخ داشتن دفترچه تأمین اجتماعی مشمول بیمه تکمیلی شوند. در ضمن اگر شخص مستمری‌بگیر فوت شود، بازماندگان قانونی او گشوده هم زیرمجموعه پوشش بیمه تکمیلی تأمین اجتماعی قرار می‌گیرند. 1-اعتراض به عدم اجرای بنیادین و درست ماده 96 قانون تامین اجتماعی و الزام بر ارتقا دستمزد و مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی بر مبنا نرخ واقعی تورم سالیانه و ارتقا هزینه زندگی و عقب ماندگی سالیان متمادی که با تورم حدود 7/46 درصد بر مبنا نرخ تورم رسمی عقب ماندگی داریم باید در ارتقاء سال 1400 نظر گردد.
من ۲۰ سال ‌کار کردم و درسال بیستم سرطان خون گرفتم و الان ازکارافتاده کلی شدم و افتادم تو خونه و درمان. البته همین طرح می بایست به ثبت پایانی رسد تا بازنشستگان بتوانند همین مبلغ را دریافت کنند. همگی حقوق و دستمزد برای وب سایت خبری “شما نیوز” محفوظ میباشد و نقل مطالب فقط اصلی ذکر مرجع مجاز است. به گفته فرامرز توفیقی، دولت بایستی تکلیفش را اهمیت سازمان و بدهی‌های مضاعف بزرگی که به این سازمان دارد، پر‌نور نماید تا جلوی ورشکستگی سازمان گرفته شود نه اینکه اساسی زیرپاگذاشتن ضابطه به اسم عدالت عین بی قانونی و بی عدالتی را رواج دهد.

آموزش و رشد استان اصفهان

زنان خانه‌دار بعد از رسیدن به سن بازنشستگی حیاتی امداد همین بیمه می‌توانند از سازمان تأمین اجتماعی مستمری اخذ کنند. در این بیمه عمر اصلی تشکیل سرمایه و سود بیمه مناسب به علت کمتر هزینه ها از سوی شرکت بیمه پاسارگاد همین هدف حیاتی مطلوبیت بالایی به دست می آید.هر یک از بیمه شدگان می توانند دارای گذشت دست کم 3 سال از مدت بیمه عمر و تامین آتیه خویش درخواست دریافت اندوخته بیمه و سود بیمه عمر را بصورت یکجا یا این که برقراری مستمری بیمه نمایند. اصلی دقت به ارتقاء سالانه حقوق و دستمزد و مزایای بیمه شدگان همین قابلیت و امکان وجود داراست تا حق بیمه قدمت پاسارگاد هم بنا به خواهش بیمه گذار ارتقا یابد. کارفرمایان می توانند سنوات کارکنان خود را به عنوان سپرده در بیمه قدمت و تامین آتیه پاسارگاد و یا ارتقاء در حق بیمه قدمت به بیمه عمر بازنشستگی تزریق کنند و به این ترتیب شتاب پرورش اندوخته بیمه طومار قدمت عمده شده و در غایت مستمری دریافتی در آینده بالاتر خواهد بود. کمپانی رفاه گستر تأمین اجتماعی در سال ۱۳۷۶ اساسی تیتر شرکت بسط و تجهیز هتل‌های سازمان تأمین اجتماعی تأسیس و موضوع فعالیت آن، برنامه‌ریزی و جهت دهی امور سیاحتی، زیارتی و رفاهی برای کارکنان شاغل، بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و اداره مراکز رفاهی سازمان است.

ببینید بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به افراد متقاضی، مرهون و تسهیلات مالی پرداخت می‌کنند، در حالتی‌که وام‌گیرندگان فوت نمایند، مهم خرید کردن بیمه قدمت مانده بدهکار، اقساط دار وامدار بیمه شده از تاریخ فوت تا پایان مدت دار وامدار یکجا در وجه بانک و یا مؤسسه وام‌دهنده پرداخت خواهد شد. جی پلاس؛ حال که دفترچه‌های درمانی کاغذی حذف شده، هم اکنون که مجبوریم پول پای بیمه تکمیلی بپردازیم، لااقل همین دو درصد سهم درمان را از حقوق ما بازنشستگان کسر نکنند؛ این‌که خواسته‌ی زیادی نیست. اضطراری به ذکر است بنظر می رسد تعویق افتادن ترمیم حقوق ها علاوه بر هیاهو مجلس به استدلال رای اعتماد به وزیر کار، عارضه ها دیگری از جمله اختلاف نظر های مجلس اساسی دولت و سازمان برنامه و میزان دارایی داشته باشد همین داعیه هنگامی واضح تر می شود که نگاهی به تغییرات لایحه ارسالی دولت به مجلس و سیر تغییرات آن در کمیسیون های نخستین و دوم داشته باشیم. حقوق و دستمزد بازنشستگان ۹۰۰ هزار تومان بطور ثابت برای همگی افزوده می‌گردد به علاوه ۵ درصد دستمزد شان که آن هم طبق جلسه دیروز مجلس افزون بر ۹۰۰ هزار تومان اضافه می‌شود. اما حق عائله‌مندی و حق اولاد هم که برای بازنشستگان افزایش پیدا می‌کند. روزنامه دنیای اقتصاد در مصاحبه‌ای که اصلی یک‌سری از نمایندگان مجلس داشته رقم افزایش حقوق سال آینده پرسنل و بازنشستگان را پیش‌بینی کرده است.
داشتن پشتوانه مالی در سنین ابتدایی کار اقتصادی و اجتماعی هر شخص در ساخت آتی ای چیره فراوان تاثیرگذار است. کمپانی سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی که به اختصار شستا نامیده می‌شود، در سال ۱۳۶۵ به منظور محافظت و ارتقا قیمت ذخایر سازمان اساسی سرمایه نخستین ۲۰ میلیارد ریال تأسیس شد و در سال‌های آن گاه در طی تعدادی تراز مبادرت به ارتقاء سرمایه کرد. حواس تان باشه که سهام بانک رفاه باید بین بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی تقسیم شود. پرداخت مستمری بازنشستگان کارگری از بیستم ماه اعصاب براساس حروف الفبا شروع شده است، اما گویا پرداخت به جهت مستمری‌بگیرانی که نام خاندان آن ها دارای «ب» آغاز می‌شود، از دیروز دچار وقفه شده است. به گزارش شهرآرانیوز، بازنشستگان کارگری، از وقفه یک روزه در پرداخت مستمری مهرماه خبر دادند. به موجب ماده ۸۵ از ضابطه رئیس سرویس ها کشوری، هر دستگاه مدنی ملزم است تا به جهت پرسنل مشغول به کار و بازنشسته خود قابلیت و امکان دسترسی به خدمات درمان تکمیلی را فراهم کند.
طبق سنوات قبل، انتظار می رود که جایزه پایان سرویس فرهنگیانی که بازنشسته می شوند، کاهش نداشته و فرهنگیان عزیز، جایزه انتها سرویس خود را بر شالوده ۳۰ روز و ۳۰ سال خدمت اصلی هر میزان حقوقی که می گیرند، اخذ خواهند کرد. تامین نقدینگی مورد نیاز اصلی استقراض از نتورک بانکی سرزمین که سبب پرداخت سود سنگینی و کاهش ظرفیت سرمایه گذاری و سرمایه در گردش سازمان می شود. یا یابد اصلاحات ساختار و پارامتریک در تامین اجتماعی ایجاد کنیم یا این که باید بودجه بگیر دولت باشیم. گزارش امروز محاسبان تلاشگر کاردان ، قصد ندارد شما بیمه پرداز محترم سازمان را از آینده بیمه پردازی مهم مستمری بگیری، بترساند. همین گزارش به شما نوید خواهد داد که ان طور نیز که گمان می کنید، وضعیت سازمان، دراماتیک وجود ندارد و راهکارهایی برای برون رفت از مشکلات وجود دارااست و نگران نباشید. ۱۳ درصد به حقوق آن ها بیشتر می شود و ۲ میلیون ۶۱۰ هزار تومان هم دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید