هاب و ثبت نام در آن رایگان است. گرفتن حق درز ( جای دوخت ); ارسال رایگان در بستهبندی مناسب خرید هدرز پراید برای راحتی شما. خودتان قضاوت کنید پیشرانه ای که در حالت استاندارد بیش از 100 اسب بخار برای هر لیتر قدرت در نظر گرفته است باید تکنولوژی بالایی داشته باشد، اتصال دهنده های آن همه از استیل فورجد می باشند و پیستون های آن هم آلومینیوم قالب گیری شده اند که با گرافیت Coat شده اند، و از دیگر مزایای آن باید به قابلیت بالای آن برای بهینه سازی یاد کرد طوری که با ست کردن یک سیستم اگزوز و نصب یک کیت هواکش قدرت آن به طور محسوس افزایش می باشد، در سال 2001 هم S54 به عنوان بهترین پیشرانه با تکنولوژی جدید در دنیا معرفی شد و از همان سال تا سال 2004 همه ساله در لیست 10 پیشرانه برتر دنیا بود، این ها خود سرآغاز قدرت نمایی این قلب تپنده بی ام و بودند، و نکته ای دیگر اینکه علاوه بر خانواده بی ام و S54 بر روی خودروی بسیار منحصربفرد Wiesmann MF3 هم ست آپ خرید هدرز پراید شده است.

هدرز پراید 111 در ابتدای این مقاله بهتر است واقعیتی را با شما بازگو کنیم ، معمولاً شرکت های سازنده اتومبیل ECU ها را به نوعی تنظیم مینمایند که خودرو نتواند نهایت کارایی خود را نشان دهد چراکه در صورت استفاده حداکثری از توان خورو امکان به وجود آمدن ایراداتی وجود دارد پس نمیتوان گفت این کار اشتباه است. ضمن اینکه زانتیا در نسخه ۶ سیلندر به تعداد اندکی در بازار ایران عرضه شد اما مشخص نشد که به چه دلیل، عرضه آن متوقف شد.سیتروئن زانتیا به دلیل جذابیت ظاهری در کنار تواناییهای فنی بالا توانست به یکی از موفقترین خودروهای تولید داخل تبدیل شود و با وجود قیمت نسبتا بالا، ۹ سال متوالی بر روی خط تولید باشد. کلید انتخاب سوخت را کمتر از دو ثانیه به حالت بنزین برده و دوباره به گاز برگردانید و استارت بزنید خودروهای گاز سوز جهت گرم شدن رگلاتور به آب گرم موتور نیاز دارند بنابراین وجود ضدیخ در موتور در همه شرایط الزامی است.

تغییر شکل از مایع به گاز دمای سیلندر را به طور قابل ملاحظه ای پایین می آورد. اما در دورهای پایین و رانندگی عادی شهری (دور پایین) ای سی یو همان فرامین استاندارد و میزان سوخت بهینه را توسط انژکتور به موتور می رساند. عملکرد هدرز 206 تیپ 5 به چه طریق است؟ عملکرد هدرز پرشیا موتور زانتیاELX به چه طریق است؟ تلفن همراه / ثبت نام از طریق تلفن همراه. نکتهای که در رابطه با طراحی و ساخت این قطعه اهمیت دارد، زمان و هزینهای است که شما باید برای آن در نظر بگیرید، ساخت هدرز را میتوان یک فرایند وقتگیر و پرهزینه بهحساب آورد که به همین دلیل بسیاری از خودروسازان آن را بهعنوان یک آپشن در نظر میگیرند که باید بهصورت جداگانه بر روی خودرو نصب شود و از آن بهعنوان یک قطعه فابریک استفاده نمیکنند. برای اینکار ابتدایی ترین و کم خرج ترین کار اینه که کاتالیزر را برداشته و به جای آن لوله گذاشت .مدل حرفه ای تر اینه که از هدرز استفاده کنید ، هدرز ها حجم بیشتری از هوا را از موتور خارج میکنه و در نتیجه در هنگامی که گشتاور موتور بالا میرود روی موتور فشار کمتری میاید .

هدرز اچ زد پاور خریداران باهوش این کراس اوور ها قطعا متوجه خواهند شد که فضای صندوق عقب جای بسیار راحت تری را برای وسیله و بارهایشان ارائه میکند. هدرز عملا جایزگینی گران قیمت برای منیفورلد خروجی استاندارد پیشرانه می باشد و به دلیل قیمت زیاد و هزینه های تولید بسیار بالا، کمتر از سوی خودرو سازان به شکل استاندارد استفاده خواهد شد. شاید در اینده از یه هدرز حرفه ای استیل استفاده کردم اونوقت این کارو میکنم! وبسایت مشرق: همه شرکت های خودروسازی دنیا از هر محصول خود ابتدا یک نمونه اولیه ساخته و پس از انجام تستهای مختلف تصمیم به ساخت آن در تیراژ بالا را میگیرند.

گرفته تا تقویت موتور و نصب سپرهای اسپرت و رینگ های مختلف. شماره موتور قبلی روی موتور جدید حک شده و به تأیید ایران خودرو و آگاهی رسیده است. زانتیا توانست در بازار ایران، به یک خودرو محبوب تبدیل شود که یکی از مهمترین دلایل آن، موتور قدرتمندی بود که در شتاب و سرعت، حرفهای زیادی برای گفتن داشت. کلا دیگه بعد از کاتالیست خیلی نباید حساس بود و مهمترینش همین هدرز و کاتالیست هست. استفاده کنه بعد از اون کم کم بره جلوتر بهتره یه کم بیشتر توضیح بدی هدفش از تیونینگ چی هستش. همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز پرشیا موتور زانتیا ELX از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود.