نکاتی درباره نظافت آشپزخانه در کرونا که باید بدانید

نظافت آشپزخانه در کرونا

آشپزخانه محلی برای طبخ و سرو غذا می باشد. از این رو، نظافت آشپزخانه در کرونا یکی از مهمترین بخش های نظافت منزل می باشد. کرونا یکی یک بیماری ویروسی خطرناک است که ارتباط مستقیمی با عدم رعایت بهداشت دارد. از این رو توصیه می شود در روز های کرونایی از نیرو های نظافتی شرکت های خدماتی معتبر که در این زمینه مهارت کافی را دارند و تمامی نکات بهداشتی مربوطه را رعایت می نمایند، استفاده شود. من همیشه در چنین مواقعی، از اپلیکیشن پالسین برای خدمات مربوط به   نظافت منزل خود استفاده می کنم. نظافتچیان شرکت پالسین از لحاظ وضعیت جسمانی در صحت و سلامت کامل به سر می برند و تمامی نکات بهداشتی را ضمن انجام خدمت رعایت می کنند. این نیرو ها همگی قبل از رفتن به منازل دیگران برای ارائه خدمات و سرویس، تست کرونا داده اند و جواب تست این افراد منفی شده است. لذا در این مورد هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای نداشته باشید.

نظافتچیان شرکت پالسین از تمام وسایل و مواد بهداشتی، از جمله ماسک، ژل ضدعفونی کننده دست، دستکش، الکل و …حین انجام خدمت در منازل افراد استفاده می کنند تا کار نظافت آشپزخانه را در بهترین و بهداشتی ترین شکل ممکن انجام دهند تا هیچ گونه خطری برای ساکنین منازل نداشته باشند چرا که به این وسیله از انتقال ویروس از محیط بیرون از خانه به داخل خانه جلوگیری به عمل می آید. چرا که مهمترین هدف و اولویت شرکت خدماتی و نظافتی پالسین، حفظ سلامت مشتریان و جلب رضایت آنان است.پس شما می توانید با خیالی آسوده نظافت آشپزخانه در کرونا را به کارکنان شرکت پالسین بسپارید تا هیچ گونه نگرانی در رابطه با انتقال این ویروس منحوس نداشته باشید.

با ما همراه باشید تا مطمئن شوید بهترین گزینه برای استخدام نظافتچی آشپزخانه در روز های کرونایی شرکت پالسین است.

دلایل انتخاب شرکت نظافتی خدماتی پالسین برای نظافت آشپزخانه در کرونا

 • نظافتچیان شرکت پالسین، قبل از استخدام در این شرکت، تست کرونا داده اند و از سلامت جسمانی کامل برخوردار هستند. شما می توانید قبل از به کار گیری این نظافتچیان از سلامت کامل این افراد مطمئن شوید.
 • کارکنان این شرکت به محض بروز علائم مربوط به بیماری کرونا، از انجام خدمت منع می شوند و برای مدتی به مرخصی می روند تا عدم ابتلا این افراد به کرونا تایید شود.
 • کارکنان و نظافتچیان این شرکت، تمامی نکات و موارد بهداشتی را قبل و حین نظافت منزل و آشپزخانه رعایت می کنند.
 • کارکنان این شرکت به روز بوده و کار نظافت را مطابق با دستورالعمل های توصیه شده از طرف اصناف و سازمان بهداشت جهانی، انجام می دهند.
 • این افراد ماسک، الکل، ژل ضدعفونی کننده دست را به میزان فراوان در اختیار دارند که در زمان های گوناگون از این مواد استفاده می کنند تا از انتقال این ویروس جلوگیری کنند.
 • این افراد در مورد راه های انتقال ویروس کرونا آشنا هستند، از این رو حین انجام نظافت آشپزخانه ، تمامی این نکات را به کار می گیرند، به عنوان مثال این افراد می دانند که ویروس کرونا در سطوح مختلف مثل کابینت، درب یخچال، دستگیره در و … زنده، باقی می ماند و افراد با دست زدن به این سطوح، امکان مبتلا شده به کرونا را دارند. پس این سطوح را با مواد ضدعفونی کننده مناسب، ضدعفونی می نمایند تا از انتقال این ویروس جلوگیری کند.
 • شرکت پالسین همواره به فکر سلامت مردم و کاربران این اپلیکیشن بوده است از این رو تمام تلاش خود را در جهت استخدام افراد سالم و ماهر به کار برده است
 • این شرکت تمامی خدمات خود را در قالب یک اپلیکیشن به افراد ارائه می دهد. از این رو کاربران می توانند به راحتی از انواع خدمات این شرکت آگاه شوند و اقدام به ثبت درخواست کنند بدون اینکه لازم باشد در این روز های کرونایی از منزل خارج شوند.
 • نظافتچیان و کارکنان این شرکت خدماتی همواره از بهترین و مناسب ترین مواد ضدعفونی کننده و شوینده جهت نظافت آشپزخانه در کرونا استفاده می کنند تا رضایت مشتریان را به طور کامل جلب نمایند.

 

نظافت آشپزخانه در کرونا چگونه انجام می شود؟

 

 • همان طور که گفتیم، ویروس کرونا می تواند چند ساعت بر روی سطوح مختلف باقی بماند پس نظافت سطوح مختلف در آشپزخانه از مهمترین بخش های نظافت آشپزخانه در کرونا می باشد. نظافتچیان شرکت پالسین از ضدعفونی کننده مناسب برای ضدعفونی این سطوح استفاده می کنند.
 • تمام مراحل نظافت آشپزخانه در روز های کرونایی باید با دستکش، ماسک و رعایت تمام نکات بهداشتی انجام شود تا خطر انتقال این ویروس منحوس حداقل برسد.
 • اگر سطوح آشپزخانه آلودگی زیادی داشته باشد، بهتر است این سطوح ابتدا با آب و صابون شسته شوند، سپس از یک ماده ضدعفونی کننده برای ضدعفونی کامل این سطوح استفاده شود تا این سطوح به طور کامل تمیز شوند.
 • استفاده از محلول سفید کننده رقیق شده نیز برای ضدعفونی سطوح آشپزخانه توصیه می شود.
 • بهتر است برای نظافت هر قسمت از آشپزخانه، دستمال جداگانه ای باشد. در صورت استفاده از دستمال واحد برای نظافت تمام سطوح، باید بعد از نظافت هر قسمت، دستمال را با آب گرم و صابون شسته شود، سپس برای نظافت قسمت دیگر استفاده شود.

 

 

 

 

کلام آخر

 

کرونا ویروس، مهمان ناخوانده این روز های مردم است که به این زودی نیز قصد رفتن ندارد، پس باید کار های روزانه خود را با این ویروس مطابقت دهید. یکی از این کار های روزانه و مهم، نظافت آشپزخانه در کرونا می باشد. شرکت خدماتی پالسین از بهترین و با تجربه ترین کارکنان و نظافتچیان آشپزخانه استفاده می کند، از این رو شما می توانید با به کار گیری این نیرو ها، بدون کوچکترین دغدغه ای از انتقال این ویروس، نظافت آشپزخانه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.