میزان تاثیر کمربند لاغری بر بدن

هر کسی که دارای اضافه وزن یا چاقی باشد کمربند لاغری به دنبال یک روش ساده ، سریع و جادویی برای کاهش وزن است. استفاده از قرص لاغری و بسیاری از عوارض جانبی استفاده از کمربند لاغری در بین این روش ها بسیار موثر نیست.

کمربندهای لاغری انواع و قیمت های مختلفی دارند. امروزه استفاده از کمربندهای لاغری توسط رسانه ها تبلیغ می شود ، تبلیغات اغوا کننده و بسیار جذابی که باعث تمایل فرد به خرید این کمربندها می شود ، تولیدکنندگان ادعا می کنند که استفاده از این محصول بدون تلاش در مسیر نامناسب باعث کاهش وزن می شود.

(گزارش) آیا واقعا کمربند لاغری باعث ایجاد معده می شود؟

بیشتر بخوانید: چگونه وزن کم کنیم؟ / بهترین روش لاغری در این هفته

استفاده از کمربند لاغری نه تنها در افراد چاق و دارای اضافه وزن محبوب است ، بلکه بسیاری از افراد دارای اضافه وزن نیستند و از تجمع مقداری چربی در شکم و پهلو احساس ناراحتی می کنند. به نظر می رسد استفاده از این کمربندها یکی از ساده ترین راه های خلاص شدن از شر این چربی ها باشد.

تسمه زنجیر کار می کند؟
حیدرعلی قربانی ، متخصص تغذیه گفت: “کمربندهای لاغری انواع مختلفی دارند که عملکردهای مختلفی دارند ، از جمله کمربندهای ارتعاشی ، جذب گرما و ضربه گیر ، که تقریباً مکانیسم یکسانی دارند.”

وی گفت: “در واقع ، با استفاده از این کمربندها ، چربی فقط در ظاهر و به طور موقت تجمع می یابد ، اما آنها هنوز در بدن هستند. اگرچه برای از بین بردن چربی باید سوزانده شود ، اما چربی اضافی به خصوص در ناحیه شکم و پهلو برای همه تحریک کننده است.

(گزارش) آیا کمربند بد واقعاً باعث ایجاد معده می شود؟

اسلینگ ها چگونه کار می کنند؟
این متخصص تغذیه ادامه داد: “فعالیت کمربند لاغری می تواند باشگاه خبرنگاران جوان شامل تعریق ، فشرده سازی چربی و بهبود وضعیت بدن باشد. از مزایای کمربندهای لاغری می توان به بهبود وضعیت بدن ، کاهش کمر درد ، کاهش وزن موقتی و اثرات مثبت روانی بر کاهش وزن اشاره کرد.

قربانی در مورد عوارض جانبی کمربندهای لاغری گفت: مشکلات پوستی ، کم آبی (کم آبی) ، عدم تعادل الکترولیت ها ، مشکلات داخلی از عوارض جانبی کمربندهای لاغری است ؛ سریعترین ، بهترین و ماندگارترین راه برای کاهش وزن و بهبود وضعیت جسمی ، ورزش و متعادل کردن رژیم غذایی است.

بیشتر بخوانید: خواص هفت شربت عرق؛ از کاهش وزن گرفته تا کاهش چربی خون

وی توضیح داد: برای افزایش توده عضلانی و بهبود فرم عضلانی ، بهتر است هفته ای 2 تا 3 روز متوالی ایروبیک و حداقل دو بار در هفته ورزش های مناسب برای انعطاف پذیری کلی بدن انجام دهید.

(گزارش) آیا واقعا کمربند لاغری باعث ایجاد معده می شود؟

برای افزایش وزن چند کالری باید مصرف کنیم؟

الهام نوروزی ، متخصص تغذیه ، در مصاحبه با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران جوان ، در مورد کاهش وزن سالم گفت: برای کاهش وزن ، ابتدا باید محاسبه کنید که چه مقدار کالری از بدن شما ، وزن شما به پوند (هر پوند = 453) نیاز دارد. تقسیم بر 2 ، 2 ، ضرب در 24 (این مقدار کالری است که برای زنده ماندن باید استفاده کنید) ، ضرب در عددی که در عدد 2 به 1.6 می گیرید ، می توانید فعالیت کالری خود را بدست آورید. بیا ، این مقدار کالری که روزانه باید مصرف کنید و وزن اضافه نمی کنید.

وی ادامه داد: برای لاغر شدن ، میزان کالری که می سوزانید باید کمتر از مقدار کالری باشد ، چه با ورزش یا با خوردن کمتر. ساده ترین راه برای کاهش کلسترول خوردن انگور است. پوست انگور حاوی ترکیبی است که به کاهش کلسترول کمک می کند.

این متخصص تغذیه گفت: سیر بخورید ، سیر ماده ای است کمربند لاغری كه باعث كاهش كلسترول می شود. همچنین به کاهش فشار خون کمک می کند. روزانه 2 هویج بخورید ، این به تنهایی 10 تا 20 درصد کلسترول شما را کاهش می دهد ، حداقل سه بار در هفته 30 دقیقه پیاده روی داشته باشید.

(گزارش) آیا واقعا کمربند لاغری باعث ایجاد معده می شود؟

بیشتر بخوانید: رمز و راز لاغری قهوه سبز / کاهش وزن قهوه سبز

بالاترین منبع کمربند لاغری زنان

نوروز گفت: برخلاف آنچه شما فکر می کنید ، چربی بدن شما به دلیل خوردن گوشت یا شیرینی نیست. باید بدانید که سس سالاد 9 درصد چربی مصرف شده است ، به جای سس ، سعی کنید از آب لیمو ، فلفل و کمی نمک برای چاشنی سالاد استفاده کنید.

وی افزود: “الیاف گندم گندم سالهاست که دفاعی محکم در برابر سرطان به ویژه سرطان روده بزرگ است. تحقیقات جدید نشان می دهد که شکل در غلات صبحانه بسیار مهم است. اگرچه پوست گندم محافظت خوبی در برابر سرطان روده بزرگ است ، اما پوست گندم که از نوارهای کوتاه و ترد برای استفاده تجاری تهیه شده است ، در جلوگیری از سرطان روده بزرگ موثرتر است.

(گزارش) آیا کمربند بد واقعاً باعث ایجاد معده می شود؟

نوروزی با اشاره به اینکه زنانی که ورزش می کنند بیشتر از زنانی که این کار را انجام نمی دهند ، چربی شکم خود را از دست می دهند ، گفت: زنانی که به مدت 30 دقیقه و پنج روز در هفته ورزش می کنند ، 17 درصد کمتر از زنان چربی شکم خود را از دست می دهند. قبلاً ذکر شد که این یک پیاده روی است.

این متخصص تغذیه گفت: هر زمان که خواستید می توانید غذا بخورید. بیشتر خانمها اینطور فکر می کنند

دیدگاهتان را بنویسید