میانگین حقوق مشاغل در کانادا چقدر است؟

حتما می دانید قبل از تصمیم مهاجرت به کانادا، باید از شرایط شغلی و میانگین حقوق مشاغل مختلف در این کشور اطلاع داشته باشید. زیرا برای تامین هزینه های زندگی حتما احتیاج به شغل مناسب در کانادا خواهید داشت. طبق تحقیقاتی که اخیرا منتشر شده، میانگین حقوق مشاغل در کانادا برای مهاجران افزایش چشمگیری داشته است. آمار نشان می دهند میانگین دستمزد در سالی که گذشت بیست و چهار هزار دلار کانادا تخمین زده شده که این رقم طی چهل سال گذشته بی سابقه بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

خوشبختانه، حقوق مشاغل مختلف در کانادا در مقایسه با کشورهایی همچون انگلیس، امریکا و اکثر کشور های اروپایی بالا است. دلیل این موضوع را هم می توان ارزش رو به افزایش دلار کانادا در جهان دانست. از سال 2007 تا کنون ارزش دلار کانادا حدود پانزده درصد افزایش داشته و این یعنی افزایش ارزش دستمزد مشاغل مختلف در کانادا.

بیشترین حقوق دریافتی برای مشاغل مختلف در کانادا

افرادی که از طریق تجربه ی کاری به کشور کانادا مهاجرت می کنند بیشترین حقوق را دریافت می نمایند. اما مهاجرت از طریق حرفه و تخصص و همچنین مهاجرت از طریق قوانین استان های مختلف کانادا احتمالا دستمزد کمتری را در پی خواهد داشت.

از طرفی دیگر، افرادی که در نهادهای خدمات رفاهی، مثل شرکت مخابرات و برق، فعالیت شغلی دارند، یکی از بالاترین دستمزدها در کشور کانادا را دریافت می کنند. اما کمترین دستمزد ها مربوط به شاخه ی هنر و سرگرمی می باشد.

نسبت دستمزد به سال های سکونت در کانادا

دستمزد شما با افزایش سالهایی که به کانادا مهاجرت کرده اید افزایش خواهد یافت. در واقع مهاجرتی که در شاخه ی شغلی یکسان فعالیت می کنند، ممکن است دستمزدهای متفاوتی را دریافت نمایند. محل تولد، جنسیت و سن از جمله عواملی هستند که در میزان دستمزد فرد شاغل در کانادا تاثیرگذار می باشند.

محل تولد در میزان دستمزد زنان شاغل در کانادا تاثیر کمتری دارد، اما به طور کلی زنان شاغل کمتر از مردان شاغل در کشور کانادا حقوق می گیرند.

به گزارش وبسایت فنی شو، افرادی که تحت پوشش یکی از اعضای خانواده به کانادا مهاجرت می کنند، بعد از پنج سال قادر به اخذ اقامت استانی که در آن زندگی می کنند خواهند بود. برای مثال، نود و سه درصد از مهاجران به استان کبک که توسط یکی از اعضای خانواده به کانادا دعوت شده اند، بعد از پنج سال می توانند در این استان اقامت و اجازه ی کار داشته باشند. این رقم برای پناهندگان هفتاد و هشت درصد و برای مهاجران اقتصادی هشتاد و دو درصد می باشد.

حداقل دستمزد در کانادا

طبق قوانین مهاجرتی کانادا، کارفرمایان ملزم به پرداخت حداقل دستمزد ساعتی به مهاجران می باشند. در کانادا، لغت حداقل دستمزد یعنی کمترین مبلغی که کارفرما باید به ازای هر ساعت کار به کارمند خود پرداخت کند. این رقم ممکن است در استان های مختلف کشور کانادا متفاوت باشد. مهاجران هرگز نباید حقوق کمتر از حداقل دستمزد را از کارفرمای خود بپذیرند. با این کار کافرما نه تنها از زحمات مهاجران سوء استفاده می کند، بلکه قوانین کشور کانادا را نیز زیر پا گذاشته و مشمول تنبیه قانونی خواهد شد.  

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account