مقایسه پکیج ایران رادیاتور و بوتان و مشخصات کامل هر پکیج متناسب با متراژ خانه سرویس و تعمیر

در این مقاله تلاش داریم بهترین جور پکیج بوتان را که می تواند مطلوب خانه شما باشد معرفی کنیم، امیدواریم به گزینش شما کمک کرده باشیم. در پکیج دیواری، مشعل وظیفه ایجاد شعله و گرمایش را بر عهده دارد. در دسته های سابق تر، محفظه های احتراق از دسته باز بود و دود حاصل از احتراق به شکل طبیعی خارج می شد. در مدل های امروزی تر، محیط احتراق از مدل بسته هست و دود حاصل از احتراق بوسیله یک رشته از باطن پکیج خارج شده به خارج از ساختمان سوق دهی میشود.
در همین بخش پرفروش ترین و بهترین پکیج های دیواری در بازار را به شما معرفی می کنیم. در فصل زمستان، پکیج وظیفه دارد تا آب گرم را، بوسیله پمپ، به سمت رادیاتورها بفرستد و محیط خانه را گرم کند. در نتیجه پمپ همواره در حالا کار نمودن می باشد و شعله پکیج هم تا وقتی که آب به دمای تنظیم شده رسد (و همینطور فن)، واضح می ماند. ولی در تابستان، صرفا وقتی که یکی از از شیرهای آب گرم را باز کنید، پکیج روشن می شود. بیشترین فشار آب پکیج‌های دیواری به جهت برندهای بارلی و ایران‌رادیاتور دارای 0.5بار و کمترین فشار به جهت برند بوتان اهمیت 0.13 توشه می‌باشد.
پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور بهتره یا این که بوتان؟ همین دغدغه بسیاری از اشخاصی هست که قصد خرید کردن پکیج را دارند. همانطور که می‌دانید برندهای جمهوری اسلامی ایران رادیاتور و بوتان پرفروش‌ترین برندها در میان تولیدکنندگان داخلی میباشند و رقابت کلیدی برای فروش پکیج، در بین همین دو حریف سابق رخ می‌گیرد. همین قابلیت و امکان به تیتر یکی از امتیازات پکیج های مدرن دیواری و زمینی مطرح شده است. همین قطعه کاربردی از استهلاک زود هنگام پکیج ها به علت خدمت به موقع و مطلوب پرهیز کرده و بروز هر نوع عیب و محدودیتی در کارکرد پکیج را به شما گزارش می دهد. امروز بعضا از گونه های گونه های کشور‌ایران رادیاتور و بوتان مجهز به همین سیستم می باشند. در صورتی که ناحیه مورد نظر یک حوزه‌ سردسیر باشد سیستم ضد یخ زدگی پکیج هم مطرح می گردد بنابراین قبل از خرید کردن پکیج بوتان و کشور‌ایران رادیاتور بدون شک به همین مسئله دقت کنید.

  • در صورتی که پمپ پکیج گیرپاژ کرده باشد، به وسیله پیچ گوشتی، محور روتور را بچرخانید.
  • برای عیب یابی پکیج بوتان در صورتی که واضح نمیشود باید در آغاز گاز محل ورود بررسی شود چرا که در همین حالت مشکل حیاتی پکیج، گاز پکیج است.
  • سلام.LG دستگاه فراوان خوبیه ولی متاسفانه عمده جاهایی که LG کارگزاری کردن از نظر خدمات اذییت میشن به این عامل که قطعاتش کمه و صد رد صد می بایست به خدمات دهیِ برند و شرکت مورد نظر دقت کنید.
  • تفاوت آن‌ها صرفا در متراژ محیطی که می خواهید از آنها به کارگیری نمایید می باشد.

یک واحد ویلایی دوبلکس به متراژ ۸۰ متر همکف و ۸۰ متر بالای همکف با محل قرارگیری پکیج در همکف و حساس دودکش حدود ۵ متر بصورت عمودی به طرف پشت بام و وضعیت شمالی خانه واقع در ارومیه چه دسته پیشنهاد میکنید. حساس عرض درود وخسته نباشید خدمت مهندسین گرامی به جهت منزل ویلایی دوبلس ۱۳۰متری همپا گرمایش کف و۴عدد رادیاتور وطبقه دوم۴۰متری گرمایش کف وسه رادیاتور ایا یک پکیج کفایت می کند ؟چه مدلی؟یا باید دو پکیج کار شود . ولی درحال حاضر سیستم گرمایش و آب گرم از موتور خونه تامین میشه اما خواستم برای واحد خودم جدا از هم پکیج بذارم، به هیچ عنوان همین مسئله قابلیت پذیر هس.. حداکثر دمای آبگرم گرمایش در همین پکیج ها 85 جايگاه سانتیگراد می باشد، ضمن این‌که حداکگثر فشار آبسرد ورودی آنان 10 bar است.

علل استعمال از پمپ آب پکیج بوتان و کارداران اثر گذاری گذار در قیمت پمپ آب پکیج بوتان :

در مطلب بعدی پکیج دیواری داده ها مهمی را درباره عیب‌یابی پکیج‌ها و طرز رفع همین ایرادات در اختیار شما می‌گذاریم. مدلهای پارما، پرلا، بیتا و پاویا کمپانی بوتان را از گلستان تاسیسات(نمایندگی بوتان در گرگان) تنظیم کنید. توجه داشته باشید که کلیدی شروع فصل زمستان حتماً برای هواگیری پکیج بوتان مبادرت کرده و به این ترتیب کارایی آن را بهبود بخشید. در صورتی که کلیدی خلل سرد و گرم شدن آبگرمکن مواجه می‌باشید مسلما نوشته ما را مطالعه کرده و اساسی به کار گیری از راهکارهای گفته شده به جهت برطرف کردن ایراد مبادرت کنید.
عمومی
پکیج های گازوئیل سوز و دوگانه سوز که از اشکال پکیج های زمینی می باشند عموما در ویلاها و ساختمانهای تا 100 متر مربع تحت سازه مورد استعمال قرار می گیرند. فکرش را بکنید پکیجتان خراب شود و صرفا جایی که بتوانید پروسه تعمیر پکیج خویش را پیگیری نمایید شرکت حیاتی سرویس ها پس از فروش در تهران باشد. قاعدتا از این بابت که جای فیزیکی و متمرکزی به جهت تعمیر پکیجتان وجود ندارد حالتان گرفته میشود. تولیدات پکیج کمپانی بوتان، اکثرا پکیج‌های دومبدل می‌باشند و سیاست کاری همین شرکت بیشتر، بر تولید پکیج‌های دو‌مبدل است.

لیست کامل کد خطای پکیج ایساتیس

لذا می‌توانید دارای مشورت اهمیت کارشناسان ما نیاز خویش را به جهت تهیه سیستم گزینه لحاظ خود برطرف کنید. یک خرید کردن ایمن و باکیفیت را می‌توانید کلیدی رجا تاسیس تجربه کنید. مقایسه خصوصیات متعدد پکیج‌های دومبدل و تک‌مبدل، می‌توانیم تصمیم بگیریم که دربین پکیج تک‌مبدل یا این که دومبدل کدام را انتخاب کنیم. صدای ایجاد شده به عامل کارکرد مشعل دستگاه، در همه‌ی دستگاه‌ها وجود دارااست اما بستگی به میزان مرغوب بودن سوله تولیدکننده و سرویس به موقع پکیج، مقدار همین صدا در پکیج‌ها متفاوت است. این سیستم که به تازگی در بعضا پکیج ها استعمال می شود، سبب ساز می شود پکیج دیرتر دچار رسوب شده و خلل رسوب گیری را به جهت شما کاهش می کند.

سر و صدای پکیج بوتان

در صورتی که خلل مربوط به رسوب نمودن پکیج بود می‌بایست پکیج را رسوب زدایی نمائید. روتور پمپ پکیج را بیرون نموده و مهم دست به آرامی آن را بچرخانید. برای تنظیم پمپ پکیج در آغاز می‌بایست پیچ‌های پمپ را گشوده نمائید. در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارااست حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما مهم شما تماس حاصل نمایند. از پکیج های دیواری معمولا در آپارتمان های مسکونی و اداری ریز استعمال می شود. هواگیری پکیج را بایستی به رخ سالانه انجام بدید زیرا چنانچه در نخستین فصل ارزیابی نشه هوای باقی باقی‌مانده سبب ساز ایراد در کارکرد پکیج می شه.

پکیج ایساتیس خوب تر هست یا بوتان

1- در سطح نخستین از طريقه روشن كردن پکیج ديواري بوتان، بایستی جايگاه فشار پکیج بوتان را در دست گرفتن و تهیه کنید. چنانچه فشار کاهش از ۱.۵ باشد باید شیر کوچکی که در تحت پکیج قرار دارد (شیر لبریز کن که در زیر دستگاه و مابین شلنگهای سمت چپ قرار دارد) را باز کنید تا فشار افزایش پیدا نماید و به 1.5 برسد. ۲/۴-در این سیستم پمپ وظیفه گردش آب گرم شوفاژ به باطن لوله‌های ساختمان و همچنین گردش دریکی از جدارهای مبدل صفحه‌ای را به عهده دارد.
پکیج بوتان گونه پرلاپرو اصلی رشته جهت خروج دود و محصولات احتراق بوده و در این دستگاه از دو مبدل جهت گرمایش آب به کار گیری شده است. ایمنی بالا از پاراگراف مواقعی است که در دستگاه هایی نظیر پکیج دیواری دوچندان حائز مهم است. عدم رعایت نکات ایمنی یا خریداری دستگاهی غیر استاندارد ممکن می باشد خسارات سنگینی به اشخاص وارد کند. همین مدل از پکیج بوتان از موفقیت الکترونیک کلیدی میزان مرغوب بودن به کار گیری می کند، قطعه ای که در امنیت دستگاه تاثیر بسزایی دارد. همین قطعه حساس قطع نمودن جریان گاز و از فعالیت انداختن کارایی دستگاه هنگام نشت گاز از به وجود داخل شدن خطرات نابه هنگام پرهیز می کند. شرکت بوتان از مجموعه تولیدکنندگان لوازم گرمایشی است که از سال های دور تا به امروز در دستور تولیدپکیج دیواری بوتانمشغول خدمات به مشتریان است.

کلیه حقوق این وب سایت وابسته به مجموعه خدماتی بوتانو می باشد.

برای از بین بردن خلل در فصل تابستان شیرهای رفت و رجوع و برگشت رادیاتورها را ببندید و در آغاز فصل سوزوسرما آن ها را باز کنید. راندمان کاری بالایی نسبت به بقیه پکیج‌ها دارااست و در مصرف هزینه‌هایی مانند برق، گاز و … صرفه جویی می‌شود. در تابستان هر ماه سیستم گرمایشی خانه را به مدت 10 الی 15 دقیقه واضح نموده تا از فریز شدن و بی آبی پمپ و سایر اجزاء دارای آن خودداری شود. تخصصی پکیج، مثل هواگیری و … از سرویسکار کارشناس حوزه‌ی تعمیر پکیج کمک بگیرید.

سوخت ناقص گاز علت بوی گاز پکیج

با دقت به توضیحات همکار گرامی ما، مراد پکیجهای کامل می باشد سیستم کامل پکیج. به جهت آپارتمانی تازه مهم متراژ ۱۲۵ متر طبقه چهارم ماقبل طبقه آخر در تبریز پکیج مطلوب می خواستم . هر سوالی دارید میتوانید همینجا بپرسید تا کارشناسان فنی پاسخ دهند. حتمآ ۲۴۰۰۰به بالا باشد و در صورتی که آبگرم بهتری می خواهید ۲ مبدل باشد و در اصطلاح ۲۴ff میگویند.
حالا که درمورد تفاوت دو مارک بوتان و جمهوری اسلامی ایران رادیاتور توضیحات کاملی رو دادیم بهتره درموردیکسری نکات کلی گزینش پکیج شوفاژگازی نیز حرف نماییم تا بتونید از دربین همین دو برند یک پکیج مناسب رو گزینش کنید ، پس اهمیت من ملازم باش تا اخیر متن. در دیرباز هیچ کدام از پکیج ها اساسی رشته کمبود و همین مساله امنیت پکیج ها را کاهش میداد. ولی امروزه پکیج ها اصلی رشته ساخته میگردند که میتواند دودها و گازهای آلوده را به زور تخلیه کند. ولی نکته مهمی که می بایست در لحاظ بگیرید همین است که پکیج های اساسی حرفه از صدا برخوردار هستند. در سال‌های قبلی همگی پکیج‌های ساخت شده توسط شرکت کشور ایران رادیاتور و بوتان از جور سوای فن بود. پکیج بوتان پرلا در ظرفیت های پرلا پرو 24000، پرلا پرو و پرلا پرو می باشد. با دقت گنجایش های تولیدی این گونه از پکیج های بوتان میتوان فهمید که همین سری، به جهت متراژ های متوسط، میانگین رو به بالا و پهناور جور بندی شده اند. به جهت خرید پکیج بوتان، می بایست یکی از 4 دسته نامبرده را انتخاب کنیم. همین 4 مدل، به روزترین گونه های پکیج بوتان میباشند که امروزه ساخت و به بازار عرضه می شوند. پکیج کشور ایران رادیاتور M و BM تنها در ظرفیت ایجاد می شوند و حساس دسته های پکیج کشور ایران رادیاتور M24 و پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور BM24 می باشند.
(پکیج‌های دیواری بوتان) نیز، پکیج هایی که در آخر کد خود مهم حرف s می باشند حرفه دار هستند و مثال هایی که در اخیر کد خود حساس کلام i هستند فارغ از رشته می باشند. تنوع ظرفیت پکیج های تولیدی این دو شرکت به مهربانی جوابگوی نیاز عمده اشخاص می باشد و از لحاظ میزان ظرفیت حرارتی هیچ کدام از این دو برند بر دیگری برتری خاصی ندارد. در صورتی که شما به جهت مصرف روزانه نیاز به آب گرم داشته باشید این سه راهی، آب گرم موجود در مبدل حیاتی را به باطن مبدل ثانویه فرستاده و بعد آن را به محل گزینه لحاظ شما می فرستد. نکته‌ای که می بایست در روزگار خرید کردن پکیج رشته دار به آن اعتنا کنید همین است که پکیج های مجهز به رشته ارزش بیشتری در مقایسه اهمیت مدل های معمولی تر دارند.
باید ذکر کرد که سرویس ها و سرویس‌دهی شرکت بوتان در سراسر مرز و بوم رخ می‌گیرد. ● تنوع پکیج‌های بوتان زیاد دوچندان می باشد به طوری که اشخاص دارای سلیقه‌های متفاوت را پایین پوشش قرار می‌دهد. محصولاتی سایت منبع که در عنوان مدل آن‌ها کلمه CF به فعالیت رفته، از دسته سوای حرفه می‌باشند. هر دو شرکت تایید شده میباشند و پکیج هایی که ایجاد می نمایند اساسی نشان استاندارد و مورد تایید میباشد.
بنابراین در آغاز تکنولوژی استعمال شده در پکیج را تفسیر میدهیم و بعد از آن دو برند مشهور را کلیدی هم مقایسه می‌کنیم، پس در آغاز باید ببینیم پکیج مهم بهترین امکانات مورد حیث ما کدام است. به جهت فهم و شعور خوبتر همین دو شرکت، اجازه بدهید پیشینه این دو کمپانی تبارک را به شما ارائه دهیم. شرکت بوتان اولین آبگرمکن گازی دیواری جمهوری اسلامی ایران را در سال 1367 تولید و اولی پکیج دیواری خود را در سال 1372 به بازار کشور‌ایران عرضه کرد. از این رو شرکت بوتان سوابق طولانی در حوزه ایجاد پکیج دارااست و این سابقه اعتماد ساز است.
سپس به تعمیرکار پکیج کشور ایران رادیاتور درتهران پکیجمراجعه کنید. درصورتیکه پکیج تان مدام در گیر این ارور میشود ابتدانشتیرا رفع کنید آن‌گاه به تعمیرکار پکیج کشور ایران رادیاتور درتهران پکیجمراجعه کنید. سیستم هیدرولیک در عمده پکیج های دیواری ایران رادیاتور از محصول برنج می باشد که همین مورد به ارتقا عمر اثرگذار دستگاه یاری شایانی می کند.
پکیج‌های دیواری بوش شامل مدل‌های کامفورت و اکسکلوسیو میباشند که در ظرفیت‌های ۲۸۰۰۰،۲۴۰۰۰ و ۳۵۰۰۰ کیلووات به فروش می‌رسند. پکیج‌های دیواری بوش کلیدی ۲۴ ماه گارانتی و سرویس ها پس از فروش از مجموعه مهندسی تاش خدمت است. فن موجود در همین پکیج به ساماندهی دود مقایسه پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور و بوتان و گازهای سمی به بیرون امداد می‌کند. درصورتیکه میخواهید پکیج حتماً در باطن فضا کارگزاری شود و قیمت کمتری هم برای خرید پکیج پرداخت کنید، پکیج دیواری بدون فن را انتخاب کنید. حروف اختصاری FF به مضمون‌ وجود حرفه خروج دود در این دستگاه پکیج کشور‌ایران رادیاتور است.
3-تولیدات اولیه پکیج های دیواری حرفه مرغوبی نداشته و قابلیت داراست اهمیت گذشت روزگار صدای غیرطبیعی تولید کند. آب از مسیر مارپیچی داخل مبدل حرارتی عبور می نماید تا بیشترین مقدار گرما را جذب کند. عدم نیاز به فضای بزرگ نظیر موتورخانه ها و در دسترس بودن پکیج، به دلیل کارگزاشتن در آشپزخانه و دسترسی آسان به آن، قابلیت تهیه و تنظیم دستگاه مطابق اصلی سلیقه و نیاز مصرف کننده وجود دارد. نوع هایی که در کد آنها FF بکار رفته میباشد حساس فن هستند و محفظه احتراق آنها از دسته بسته است. از عارضه ها مهمی که موجب محبوبیت پکیج ها نسبت به موتورخانه ها شده می باشد می اقتدار به مواقعی همچون کمتر هزینه ها و سوخت مصرفی، حفظ آسان و بازدهی بالای پکیج ها اشاره کرد. آن گاه از انتخاب ظرفیت مورد احتیاج، در آغاز فن‌دار یا بدون رشته بودن پکیج را کلیدی دقت به توضیحات وارده در متن گزینش کنید.
مزایا، ویژگی‌ها و شناخت برندها می تواند خرید را به جهت شما آسان تر و دارای کیفیت‌تر کند. پمپ پکیج بوتان، قطعه ای می باشد که به خواسته پرهیز از افت فشار مدار گرمایش در رادیاتورها و مبدل ورقه ای از یک پمپ گردشی (سیرکولاسیون) در یک مدار بسته به کارگیری می شود. پکیج های دیواری، عمدتا از دو برند گرندفوس Grandfoss و یا ویلو Wilo می باشند که حداکثر ارتفاع پمپ ۶ متر می باشند. مهمتر این که درصورتیکه در پکیجی پمپ نیز نام حساس پکیج بود مطمئن باشید که پوسته پمپ به رخ سفارشی و به جهت آن شرکت تولید شده است.
با گذشت زمان، پکیج هایی به بازار آمد که مجهز به حرفه جهت تخلیه ناخواسته دود و گازهای تولیدی پکیج به بیرون بود. در این طرز پمپ اسید شویی را درون پیاله اسید می‌گذارند و به یک طرف مبدل خروجی پمپ را وصل کرده و از طرف دیگر آن را بوسیله یک شلنگ به پیاله وصل می‌کنند. رسوب زدایی آن گاه از این که اسید درون مبدل را پمپاژ کردن انجام می‎شود و اهمیت امداد به عبارتی شلنگ رسوبات از دستگاه بیرون می‌شود. در سطح آخری هم آب داخل مبدل را پمپاژ کرده و باطن دستگاه را به خوبی شستشو می دهند تا تمام اسید ها از دستگاه خارج شوند.
اگر یک عدد از قطعات برد سوخته باشد و یا این که چکیده از پلاستیک هم در گیر حریق شده باشد این نقص‌ شکل می دهد. علت بوی سوختگی از پکیج و یا بوی بدن آن به واسطه به کارگیری نکردن از دستگاه برای مدت دست کم یکسری ماهه است. در همین موقعیت نیاز هست که اتصال دودکش مجدد و اساسی اعتنا شکل بگیرد. یکی دیگر از عوامل اثرگذار در هزینه کارگزاشتن پکیج و رادیاتور قیمت اسباب و اثاث جانبی مورد نیاز به جهت نصب پکیج است.
این کمپانی در در آغاز اهمیت ساخت بخاری های گازی، اجاق گاز و سیلندر گازی پا به میدان ارگان و هم هم اکنون محصولات همین برند نام آشنا در حوزه انواع اسباب خانگی و تجهیزات گرمایشی جزو بهترین و باکیفیت ترین محصولات به شمار می آید. کمپانی بوتان در سال 1367، نخستین آبگرمکن دیواری گازی کشور‌ایران را روانه بازار کشور نمود و به عنوان نخستین ایجاد کننده ایرانی، او‌لین پکیج شوفاژ دیواری مرزوبوم را در سال 1372 تولید نمود. محصولی که دارای گذشت قلیل وقتی به متاع دوستداشتنی خانواده های ایرانی برای تامین آب گرم و گرمایش خانه ها تبدیل شد. ایرانی دارید، ممکن است هنگام خرید دربین دو برند ایرانی لورچ و بوتان، ندانید که کدام را تعیین کنید یا اصلی خودتان بگویید پکیج لورچ خوب تر است یا این که بوتان. مقایسه پکیج بوتان و لورچ به شما کمک می نماید که بتوانید فی مابین همین دو محصول بهترین آن را تعیین کنید. بایستی بدانید هر دو برند لورچ و بوتان جزو محصولات باکیفیت اهل ایران میباشند که اصلی سال ها تجربه و امتحان خطا، همواره دارای رقبای خارجی خود در درحال حاضر رقابت میباشند و تلاش دارا هستند به کیفیتی مثل آن ها دست پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید