مقایسه برنامه اسکایپ

تا به امروز ما پیام رسان ها و چت روم های زیادی همچون باران چت و .. را زیاد معرفی کرده ایم و در همه آنها باران چت را بسیار معرفی کرده ایم توجه بفرمایید که از چه اهمیتی برخوردار است.

برنامه پیام رسانی سیگنال خصوصی

رایگان

Signal Private Messenger یکی از محبوب ترین نرم افزارهای گفتگوی خصوصی است که در آن وجود دارد. این ویژگی رمزگذاری انتها به انتها برای همه پیام ها ، تماس های صوتی و چت های ویدیویی بین دو کاربر سیگنال است. او تمرکز زیادی بر روی گپ های دو نفره دارد. توابع برای چت گروهی وجود دارد ، اما بیشتر برای استفاده شخصی است. این یکی از بزرگترین افتراق دهنده های چت خصوصی تلگرام است. در آزمون ما ، تماس های ویدیویی به خوبی کار می کنند ، بنابراین ما آنها را بدون هیچ مشکلی توصیه می کنیم. همچنین راهی عالی برای دریافت چت های رمزگذاری شده است. این نرم افزار همچنین کاملا رایگان و متن باز است. واقعاً توانایی پرداخت آن را ندارید ، اما اگر می خواهید چت ویدیویی گروهی داشته باشید ، برنامه های چت ویدیویی بهتری وجود دارد.

مقایسه برنامه اسکایپ

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای.

Skype یکی از محبوب ترین برنامه های چت تصویری برای هر سیستم عاملی است. این برنامه برای اکثر سیستم عامل ها ، از جمله رایانه های شخصی ، برنامه های بومی دارد که آن را به یکی از بهترین گزینه های بین پلتفرمی موجود تبدیل کرده است. برنامه اندروید البته خیلی خوب نیست ، اما معمولاً کار را تمام می کند. شما می توانید حداکثر 25 نفر تماس ویدیویی گروهی برقرار کنید. این برنامه همچنین دارای چت متنی رایگان ، ادغام حساب مایکروسافت و فیس بوک است و حتی می توانید با پرداخت هزینه اسمی با تلفن های همراه عادی تماس بگیرید. این برنامه هنوز به کارهایی نیاز دارد ، اما قطعاً بهتر از یک یا دو سال پیش است. پشتیبانی از کراس پلت فرم نیز درجه یک است.

برای عضویت در شعبه اصلی چت باران کلیک کنید