مقامات فدرال به آرامی به سمت تغییر در تعریف “کاملاً واکسینه شده” حرکت می کنند.دولت بایدن در برابر درخواست‌ها برای به‌روزرسانی در مورد معنای «واکسینه شدن کامل» مقاومت کرده است، اگرچه لفاظی‌ها و داده‌های رو به رشد خود نشان می‌دهد که دوز اضافی برای مبارزه با عفونت و نسخه رو به رشد Omicron COVID-19 مورد نیاز است.

این اختلاف، کالج‌ها و گروه‌های هنری را وادار می‌کند تا به تنهایی اقدام کنند و به جای اینکه منتظر بمانند مقامات فدرال با تعاریفی که می‌توانند افراد واکسینه نشده را از حرکت رو به جلو منصرف کنند، مخالفت کنند، به وظایف خود تقویت‌کننده‌ها اضافه می‌کنند.

دانشگاه جورج تاون، دانشگاه آمریکایی و دانشگاه جورج واشنگتن گفتند که اساتید، کارکنان و دانشجویانی که به محوطه دانشگاه واشنگتن خود مراجعه می کنند و واجد شرایط دریافت برنامه تقویتی هستند، باید نمونه هایی را در زمان های مختلف در اواخر ژانویه و اوایل فوریه دریافت کنند که احتمالاً سایر کالج ها نیز از آن پیروی می کنند.

اپرای متروپولیتن نیویورک گفت که از 17 ژانویه به تقویت کننده ها برای مخاطبان و کارکنان نیاز دارد. این دستور برای افرادی اعمال می‌شود که واجد شرایط کارمندان اضافی هستند، و یک دوره مهلت وجود دارد که در طی آن، مخاطبان غیرتقویت‌شده می‌توانند در اجرای یک اجرا شرکت کنند، در صورتی که در عرض دو هفته از واجد شرایط بودن آنها برای عکس اضافی باشد.

کتی هوچول، فرماندار دموکرات نیویورک نیز گفت که قصد دارد تعریف رسمی ایالت را تغییر دهد، اما کاملاً آماده اعمال تزریقات اضافی در حین بررسی داده ها در مورد دوزهای اضافی نیست.

فشار برای یک استاندارد جدید در زمان خطرناکی در مبارزه با COVID-19 وارد می شود. آب و هوای زمستان، مجالس جشن و نسخه ترسناک omicron در وهله اول برای دریافت کامل ترین محافظت در برابر شلیک قرار دارند.

داده‌های آزمایشگاهی نشان می‌دهد که واکسن سوم حداقل شش ماه پس از سری اولیه واکسن‌ها دریافت می‌شود، باید محافظت پایداری در برابر عفونت علامتی نوع جدید ایجاد کند.

دکتر آنتونی فائوچی، سخنگوی دولت برای مبارزه با ویروس، روز جمعه گفت که بازتعریف آنچه که واجد شرایط واکسینه کامل است «روی میز» است، اما گفت که بحث تا حد زیادی معنایی بود، با دوز اضافی بدیهی است مفید است، در حالی که این دو مورد تعریف دوز برای دستورات موجود اعمال می شود.

دکتر فائوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، به Squawk Box CNBC گفت: «شکی نیست که واکسیناسیون بهینه با یک تقویت‌کننده است.

در حال حاضر، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها واکسینه شده را به عنوان یک تزریق از نسخه جانسون و جانسون یا دو دوز واکسن Pfizer-BioNTech یا Moderna شناسایی می‌کنند. حدود یک چهارم آمریکایی‌های واجد شرایط برای هیچ دوزی درخواست نداده‌اند، و کارمندان بر روی ارائه سطحی از محافظت در حین حمایت از افرادی که مدت‌ها پیش واکسینه شده‌اند، تمرکز می‌کنند.

دکتر فائوسی گفت: “این که CDC آن را تغییر دهد یا نه، مطمئناً روی میز است و برای بحث باز است.” “من مطمئن نیستم که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. اما من فکر نمی کنم مردم باید این پیام را که شکی نیست فراموش کنند [that] اگر می خواهید به طور مطلوب محافظت شوید، باید تقویت کننده خود را دریافت کنید.

پرزیدنت بایدن از اوایل پاییز واکسن های تقویت کننده را ترویج کرده است، اما طبق داده های فدرال، تنها 28 درصد از آمریکایی های کاملاً واکسینه شده دوز تقویت کننده دریافت کرده اند.

آرتور کاپلان، مدیر بخش اخلاق پزشکی در دانشکده پزشکی گروسمن در دانشگاه نیویورک، گفت: این پیام ممکن است فراگیر نباشد زیرا استاندارد دو دوز موجود باعث می شود که تقویت کننده به صورت اختیاری یا به عنوان یک “دسر بعد از غذا” به نظر برسد.

او گفت: “به نظر می رسد افرادی که واکسیناسیون را ترویج می کنند نمی دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند.” من واقعاً پیام های ترکیبی را دوست ندارم.

او گفت که داده‌هایی که نشان می‌دهد رژیم سه دوره‌ای بر روی اومیکرون مؤثر بوده است، مبنای قابل قبولی را برای تغییر تعریف سه دوز در اختیار دولت قرار می‌دهد.

او درباره رژیم اولیه دو دوز گفت: “فکر نمی‌کنم واکسن‌ها روی بهترین فاصله زمانی برای حداکثر اثربخشی آزمایش شده باشند، که منطقی است زیرا در آن زمان مستاصل بودند.” . اکنون می بینیم که مصونیت در حال از بین رفتن است و مشخص است که این واکسنی با سه تزریق است.

تاثیر منفی

دلایل واضحی وجود دارد که چرا دولت ممکن است بخواهد تغییر را به تعویق بیندازد، حتی زمانی که مؤسسات از تقویت کننده ها می خواهند که جای آنها را بگیرند: مطالعات نشان می دهد که گفتگوهای تقویت تأثیر منفی بر نگرش طرفداران واکسن دارد.

در ماه سپتامبر، زمانی که دولت شروع به مجاز کردن دوزهای اضافی کرد، بنیاد خانواده قیصر دریافت که صحبت های تقویت کننده “برای افرادی که قبلا واکسینه شده اند مثبت است، اما برای کسانی که واکسینه نشده اند منفی است.”

این بنیاد گفت: “بیشتر بزرگسالان واکسینه نشده بحث تقویت را نشانه ای از کار نکردن واکسن ها به اندازه وعده داده شده می دانند، در حالی که بیشتر بزرگسالان واکسینه شده این را نشانه ای می دانند که دانشمندان هنوز در حال یافتن راه هایی برای موثرتر کردن واکسن ها هستند.”

این مطالعه نشان داد که 71 درصد از افراد واکسینه نشده، تقویت واکسن‌ها را نشانه‌ای از این می‌دانند که واکسن‌ها آنطور که وعده داده شده کار نمی‌کنند، در مقایسه با 22 درصد که می‌گویند نشان می‌دهد دانشمندان در حال تلاش برای ساخت واکسن هستند. -موثر. متقاعد کردن افراد واکسینه شده آسان تر است، به طوری که 78٪ می گویند که نشان می دهد علم در حال تکامل است، در مقایسه با 19٪ که فکر می کنند واکسن ها کافی نیستند.
دلایل فنی نیز برای مخالفت با تعریف جدید وجود دارد.

اسکات گوتلیب، کمیسر سابق غذا و دارو گفت که تغییر استاندارد برای دولت فدرال دشوار خواهد بود، در حالی که واکسن ها کمتر از مجوز فعلی “استفاده اضطراری” هستند. واکسن فایزر دارای مجوز کامل است، اما تقویت کننده های آن فقط برای استفاده اضطراری مجاز هستند و سایر مارک ها در همه جا با وضعیت مشابهی کار می کنند.

دکتر گوتلیب به CNBC گفت: «تغییر این تعریف کاری دشوار است. مقامات محلی این کار را قبل از دولت فدرال و بسیاری از شرکت های خصوصی انجام خواهند داد. کالج‌ها در حال انجام آن هستند.»

دانشگاه جورج تاون به شواهدی مبنی بر کاهش قدرت واکسن در صدور درخواستی مبنی بر تقویت اساتید و دانشجویان تا 21 ژانویه یا زمانی که واجد شرایط می شوند، اشاره می کند.

دانشگاه گفت: «شواهد موجود نشان می‌دهد که واکسن‌ها همچنان در پیشگیری از بیماری‌های جدی و مرگ ناشی از کووید-19 و همه انواع آن بسیار مؤثر هستند، اما ایمنی پس از حدود شش ماه کاهش می‌یابد و واکسن‌های تقویت‌کننده می‌توانند حفاظت را بیشتر بهبود بخشند.»

فرمانداران سراسر کشور هفته ها است که خواستار تغییر در این تعریف شده اند و ترس از نوع Omicron به درخواست ها برای رسمی کردن یک رژیم سه گلوله در ایالات متحده و خارج از آن دامن زده است.

کایران مور در این ماه، یک پزشک ارشد دولتی گفت: “ما مطمئناً همه کسانی را که در حال حاضر واجد شرایط دریافت سومین دوز هستند تشویق می کنیم تا دوز خود را دریافت کنند، و دفاع ایمنی دوز سوم را در برابر omicron بررسی خواهیم کرد تا ببینیم بهترین دفاع در برابر omicron از نظر ایمنی چیست.” در انتاریو، کانادا. این می تواند تعریف آنچه را که کاملاً ایمن شده است تغییر دهد.»

خانم هوچول روز پنجشنبه اعلام کرد که تعریف نیویورک به زودی به روز خواهد شد، تغییری که پیامی واضح برای ساکنان ایالتی که شلیک سوم را یک امر تجملاتی می دانند ارسال می کند.

فرماندار حزب دمکرات گفت: «در مقطعی باید مشخص کنیم که کاملاً واکسینه شده به معنای تقویت شده است. و ما به مردم زمان کافی برای تحقق آن خواهیم داد.»

به طور مشابه، روشل والنسکی، مدیر CDC، گفت که باید در حین انتشار داده ها صبور باشید – حتی اگر برخی مکان ها منتظر نباشند.

دکتر والنسکی روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “ما همچنان این علم را دنبال می کنیم و به معنای واقعی کلمه هر روز در حال تکامل است.” با تکامل این علم، ما به بررسی داده ها و به روز رسانی توصیه های خود در صورت لزوم ادامه خواهیم داد.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر