معرفی و آموزش اپلیکیشن شماره مجازی

معرفی و آموزش برنامه شماره مجازی رایگان و بدون گزارش خرید شماره مجازی Nextplus برای اندروید و آی فون
پخش ویدئو

سایت ساخت شماره مجازی

با Nextplus یک شماره مجازی ایجاد کنید. با استفاده از این برنامه ، شما می توانید به هر تعداد به اندازه دلخواه و با هر کس در هر نقطه جهان ، به صورت رایگان ، استفاده از Wi-Fi و بدون محدودیت وصل شوید. می توانید بدون نیاز به قرارداد یا تعهد ، تماس برقرار کنید ، پیام بفرستید و دریافت کنید. این برنامه با تمام دستگاه های خرید شماره مجازی Android (از جمله تلفن و تبلت) سازگار است. Nextplus به جای مجبور کردن کاربران خود به پرداخت ، تبلیغات را در برنامه خود گنجانده است.

یک شماره مجازی بسازید

با Next Plus می توانید پیام های صوتی خرید شماره مجازی ، برچسب ها و پرونده های Gif ارسال کنید. می توانید آن را در چندین دستگاه نصب کنید و مطمئن شوید که پیام های شما همگام سازی شده اند. نماد شخصی خود را شخصی سازی کنید ، یک پیام گروهی ارسال کنید و ببینید کدام یک از دوستانتان همیشه یا آنلاین نیستند. یکی از بهترین و رایج ترین برنامه های ساخت شماره مجازی ، Nextplus است. خرید شماره مجازی این برنامه یک تعداد جعلی از فیلیپین را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. می توانید واتس اپ و تلگرام خود را با این شماره مجازی تنظیم کنید. در ادامه با نحوه ثبت نام خرید شماره مجازی و استفاده از این سایت آشنا می شویم.

ساخت شماره مجازی ایرانسل

گام اول
خطرات شماره مجازی

پس از اجرای برنامه برای اولین بار ، خرید شماره مجازی به صفحه ثبت نام بروید و گزینه ثبت نام را لمس کنید. سپس در پنجره جدید با کلیک کردن روی گزینه Allow مجوزهای لازم را به برنامه بدهید. این دسترسی ها شامل موقعیت جغرافیایی خرید شماره مجازی و مخاطبین است.

قیمت خرید شماره مجازی

مرحله دوم
برنامه ایجاد شماره مجازی رایگان

در مرحله بعد ، نام کاربری و رمزعبور مورد نظر خود را تعیین خرید شماره مجازی کرده و مطابق با قوانین را بررسی کنید. در آخر ، فقط گزینه ثبت نام را لمس کنید.

مرحله سوم
یاد بگیرید که چگونه یک شماره مجازی درست کنید

شماره مجازی سوئد

در این بخش حالت مورد نظر خود را انتخاب خرید شماره مجازی کرده و سپس بر روی دکمه Get a Custom Number ضربه بزنید. در پایان این بخش شماره مجازی جدید خود را دریافت خواهید کرد. حتما این شماره را بنویسید تا در صورت لزوم به آن دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که این نرم افزار و نمونه های مشابه آن هیچگونه ضمانت و ضمانتی ندارند و می توانند در هر زمان شکست بخورند.

برنامه Next Plus را برای Android و iPhone بارگیری کنید