معرفی هلدینگ پرشین فولاد

پرشین فولاد از جمله کارخانههای تولید انواع فولاد است که در سال 1365 آغاز به فعالیت نموده است. همانطور که میدانید کارخانههای زیادی در ایران وجود دارند که در حوزهی تولید انواع فولاد یا دیگر فلزات مشغول به کار هستند که هلدینگ پرشین فولاد از جمله بهترینهای این حوزه محسوب میشود. از مهمترین محصولاتی که در این کارخانه ساخته میشود میتوان به میلگردهای آجدار و ساده اشاره کرد. همچنین از دیگر تولیدات این هلدینگ، محصولاتی مانند ناودانی، گالوالوم، نبشی، بلیت، ورق گالوانیزه و تیرآهن است. اطلاعات به روز قیمت 

اگر چه فعالیت رسمی این شرکت در سال 1385 بوده اما به خوبی توانسته است که حداقل برای 2500 نفر اشتغالزایی کند که البته این عدد به غیر از 20 هزار نفری است که به طور غیر مستقیم با این شرکت در ارتباط هستند. ناگفته نماند که هلدینگ پرشین فولاد علاوه بر نیازهای داخل کشور، توانسته است با بکارگیری از تکنولوژی و دستگاههای برتر محصولات عنوان شده را به کشورهای حوزه خلیح فارس نیز صادر کند. گفتنی است که پرشین فولاد دارای شرکتهای تابعه به منظور همکاری و تولیدات بیشتر انواع فلزات است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

معرفی مختصر شرکتهای تابعه به هلدینگ پرشین فولاد.

 

  • یکی از شرکتهای تابعه این هلدینگ، شرکت فاران فولاد تهران است که در حوزه خط نورد  تولید تیرآهن مشغول به فعالیت است و به صورت تقریبی در هر سال حدود 400 هزار تن محصول تولید میکند. گفتنی است که این شرکت در سال 87 آغاز به کار کرده است.
  • از طرف دیگر باید به شرکت لوله و پروفیل ساز آذربایجان که ظرفیت تولیدی محصولاتش در حدود 18 هزار تن است اشاره کرد که در سال 59 مورد بهرهبرداری قرار گرفته است. این شرکت نیز توانسته حداقل 100 موقعیت شغلی را برای هموطنان ایجاد کند.
  • از دیگر شرکتهای تابعه هلدینگ پرشین فولاد، شرکت آیدین فولاد تبریز است که به صورت تخصصی به صادرات و واردات انواع آهن آلات مشغول است. تأسیس این شرکت در سال 72 بوده که هم اکنون نیز به فعالیت خود ادامه میدهد.
  • و نهایتاً میتوان به شرکت پتروارس خاورمیانه اشاره کرد که آغاز به فعالیت آن در سال 87 بوده است. این شرکت تابعه هلدینگ پرشین فولاد پروژههای مربوط به تصفیه روغن و ضایعات نفتی را در دستور کار خود دارد.

محصولات هلدینگ پرشین دسته‌ها دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید