مشکلات زنجیره تامین، خیریه های تعطیلات را برای موسسات خیریه کودکان تحت تاثیر قرار داده است

[ad_1]

در حالی که کمتر از چهار هفته تا کریسمس باقی مانده است، کریستین بیگری به سرعت سرهای عروسکی شکل کافی پیدا می کند تا به کودکان نیازمند بدهد.

اما هماهنگ کننده خرید موسسه غیرانتفاعی Family Giving Tree مستقر در کالیفرنیا می گوید یافتن آنها یا باربی ها یا شاهزاده خانم های دیزنی که از نظر نژادی متفاوت هستند دشوار بود. سایر موسسات خیریه که در طول تعطیلات به کودکان کمک می کنند، می گویند که در میان کمبود جهانی تراشه های مورد استفاده در ماشین ها، تلفن ها و سایر دستگاه ها، در یافتن کنسول های بازی، لپ تاپ و سایر اقلام الکترونیکی کافی نیز با چالش هایی روبرو هستند.

بگری گفت: من هرگز چنین چیزی ندیده بودم. “بزرگترین ترس ما این است که به کیفیت هدایایی که می خواهیم نخواهیم رسید یا به طور کلی به اندازه کافی نخواهیم داشت.”

تلاش برای برآوردن هزاران درخواست برای آرزوهای تعطیلات همیشه برای بگری یک چالش بوده است. اما امسال کاملاً اسفبار بود، زیرا تنگناها در زنجیره تامین جهانی کمبود بسیاری از اقلام را ایجاد کرده است و برآوردن آرزوهای تعطیلات زیادی را برای 34000 کودک و بزرگسال که سازمان انتظار دارد در این فصل تعطیلات در منطقه خلیج فارس کمک کند دشوار می کند. .

برخی از تامین کنندگان عمده فروشی قبلاً به او اطلاع داده اند که خریدها به دستش نمی رسد – به او فرصت بازپرداخت یا خرید کالای دیگری را می دهند. او گفت که اگر کودک هدیه مورد نظر خود را دریافت نکند، سازمان تلاش خواهد کرد تا “آرزوی دوم” آنها را برآورده کند یا کالای جایگزین دیگری پیدا کند.

نگرانی‌های مشابهی در سراسر کشور احساس می‌شود، زیرا مشکلات زنجیره تامین مربوط به کووید – تولید شده از بنادر مسدود شده در ایالات متحده، کمبود کارگر برای جابجایی محموله و افزایش شدید هزینه‌های تحویل – منجر به خالی شدن قفسه‌های فروشگاه‌ها و قیمت‌های بالای برخی محصولات می‌شود. .

به گفته پاملا ماستروتا، مدیر اجرایی این گروه، کاهش سرعت در زنجیره تامین یکی از دلایل اصلی کاهش اهدای اسباب‌بازی‌های جدید به بنیاد اسباب‌بازی در سال جاری در مقایسه با سال 2019 به دلار نزدیک به 80 درصد است. انجمن صنعت اسباب بازی به عنوان یک موسسه خیریه برای تولید کنندگان در سراسر صنعت عمل کند.

فقدان نمایشگاه‌های تجاری به دلیل همه‌گیری کووید-19 نیز برای دومین سال متوالی تلاش‌های مجموعه‌شان را تحت تأثیر قرار داده است و توانایی آن‌ها را برای دریافت هدایا برای کودکان بیمار، فقیر یا سایر آسیب‌پذیر‌های نیازمند تحت فشار قرار داده است.

ماستروتا گفت: «این یک چالش واقعی امسال و گذشته بود. “اما امسال مخصوصا.”

اکنون تنها امید ماستروتا این است که اسباب بازی های بیشتری به سرعت اهدا شود. اما چنین کمک‌هایی می‌تواند بر حاشیه سود تولیدکنندگان تأکید کند، که با هزینه‌های تحویل بالا و فشار برای انتقال هزینه‌های افزایش‌یافته به مصرف‌کنندگان مواجه هستند.

جیم سیلور، مدیر عامل Toys, Tots, Pets & More که یک وب سایت بررسی صنعت اسباب‌بازی است، می‌گوید موسسات خیریه موظفند در این فصل تعطیلات کمتر شاهد اهدای اسباب‌بازی‌های تولیدکنندگان باشند زیرا بسیاری از کانتینرهای نگهداری محصولات آنها در بنادر ایالات متحده گیر افتاده‌اند و حجم حمل و نقل را تجربه می‌کنند. کانتینرها در حالی که اقتصاد از این همه گیری بهبود می یابد.

وی گفت: کمبود وجود خواهد داشت. “بدون شک.”

ماه گذشته، رئیس جمهور جو بایدن اعلام کرد که قصد دارد عملیاتی 24 ساعته را در بزرگترین بندر کشور در لس آنجلس راه اندازی کند تا تورم ناشی از کشتی های در انتظار پهلوگیری و کمبود رانندگان کامیون را کاهش دهد. مسئولان بندر می گویند برخی از موانع آرام شده است، اما کارشناسان می گویند زمان زیادی طول می کشد تا اوضاع به حالت عادی بازگردد.

سیلور خاطرنشان می‌کند که تولیدکنندگان کوچک و متوسط، که عمدتاً در کشورهایی مانند چین اسباب‌بازی تولید می‌کنند، بیشتر از تولیدکنندگان بزرگ‌تر، از مشکلات زنجیره تامین غرق شده‌اند. با این حال، مزاحمت ها در MGA Entertainment، غول اسباب بازی آمریکایی تولید کننده برتز نیز احساس می شود! و لول تعجب! عروسک ها.

ایزاک لاریان، مدیر اجرایی این شرکت، می گوید که آنها تنها 70 درصد از تقاضای اقلام را برآورده کرده اند، زیرا شرکت منتظر صدها کانتینر پر از اسباب بازی برای پاکسازی بنادر در کالیفرنیا است.

لاریان گفت: «این کالاها تا کریسمس نمی رسد. و اسباب بازی های موجود در مغازه ها اکنون 23 درصد بیشتر از سال گذشته قیمت دارند. توصیه او برای هرکسی که می خواهد اسباب بازی تهیه کند ساده است: همین حالا خرید کنید.

دانیلا گلاتو، موسس این آژانس که با آژانس‌های خدمات اجتماعی در سراسر جهان همکاری می‌کند، گفت: علی‌رغم فرآیند برنامه‌ریزی قبلی، بسیاری از درخواست‌های هدیه برای سیستم‌های بازی و سایر موارد ارسال شده به One Simple Wish تمام شده یا با تاخیرهای عمده در تحویل مواجه شده‌اند. کشور برای تسهیل آرزوهای تعطیلات که همه می توانند برای کودکان نیازمند برآورده کنند.

گلتو گفت: «این بدیهی است که توانایی ما را برای اطمینان از اینکه می‌توانیم تمام این نیازها را به موقع برای تعطیلات برآورده کنیم، متوقف می‌کند. “زیرا هدف ما این است که همه چیز را تا یک هفته قبل از کریسمس بیرون آوریم.”

او می‌گوید که برای جلوگیری از تاخیر بیشتر، این سازمان کمک‌کنندگان را تشویق می‌کند تا زودتر از سال‌های گذشته خواسته‌های خود را برآورده کنند.

دیوید کوپر، معاون عملیات سازمان، گفت که Toys for Tots، معروف‌ترین طرح اهدای اسباب‌بازی در کشور، که توسط نیروهای ذخیره تفنگداران دریایی ایالات متحده مدیریت می‌شود، انتظار کمبود ندارد. او گفت که این سازمان در بهار امسال اسباب‌بازی‌هایی به ارزش حدود 16.5 میلیون دلار خریداری کرد تا هر گونه تأثیری که مشکلات زنجیره تأمین می‌تواند بر کمک‌های مالی داشته باشد را کاهش دهد.

این نگرانی وجود دارد که به دلیل هزینه های بیشتر، خانواده های بیشتری در سال جاری برای دریافت اسباب بازی از آنها ثبت نام کنند. با این حال، سخنگوی Toys for Tots گفت که شاخص های اولیه تلاش آنها برای جمع آوری تعطیلات به جهت مثبتی اشاره دارد.

برخی از کمک‌های آنها در گذشته به برنامه درخت فرشته ارتش رستگاری می‌رفت که در تعطیلات هدایایی را برای کودکان و خانواده‌های نیازمند جمع‌آوری می‌کند. این سازمان تخمین می زند که سالانه حدود 5 میلیون هدیه از طریق این برنامه اهدا می شود. اگرچه امسال کنت هادر، کمیسر ارتش رستگاری، می‌گوید این نگرانی وجود دارد که بسیاری از کودکان هدایای خود را به موقع دریافت نکنند.

او گفت: «ما از همه کسانی که در گذشته سخاوتمندانه از ما حمایت کرده‌اند و می‌خواهند امسال نیز این کار را انجام دهند تشویق می‌کنیم زودتر خرید کنند و این اسباب‌بازی‌ها را در اسرع وقت به ما تحویل دهند.»

در سامریتان، یک موسسه خیریه مسیحی، نگرانی‌ها مربوط به تاخیر در تحویل است. دیوید تامپسون، مدیر ارشد بخش بین‌المللی پروژه عملیات کودک کریسمس، می‌گوید که این سازمان قصد دارد 9.7 میلیون جعبه کفش پر از مواد مسیحی و هدایایی را برای کودکان در بیش از 100 کشور ارسال کند. اما کمبود کامیون، تجهیزات تحویل و سایر عوامل باعث کندی کار شد.

تامپسون گفت: ما باید انعطاف پذیر باشیم. اما تیم‌ها، داوطلبان و شبکه‌های لجستیکی ما در کشور قوی هستند. و ما مطمئن هستیم که این برنامه در همان سطح برتری دامنه مانند گذشته اجرا خواهد شد.

حق چاپ © 2021 واشنگتن تایمز، LLC.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account