مدرسه بین المللی آسیا و اقیانوسیه (APIS)

به مدرسه بین المللی آسیا و اقیانوسیه (APIS) خوش آمدید 

APIIT در سال 1993 به عنوان موسسه فناوری اطلاعات آسیا و اقیانوس آرام تاسیس شد و بیش از یک دهه به عنوان مؤسسه آموزش عالی برتر مالزی برای آموزش و آموزش فن آوری ، قبل از دستیابی به جایگاه دانشگاه کالج در سال 2004 ، باعث ایجاد شهرت جنجالی شد و در نتیجه شکل گیری آسیای اقیانوس آرام دانشکده فناوری و نوآوری دانشگاه (UCTI). UCTI به سرعت به یکی از دانشگاه های بین المللی پیشرو در فن آوری ، تجارت و مهندسی مالزی تبدیل شد ، که خود با دستیابی به وضعیت کامل دانشگاه ، در دانشگاهی که اکنون به عنوان دانشگاه فناوری و نوآوری دانشگاه اقیانوسیه شناخته می شود ، تکامل یافته است.

APIIT ، UCTI و هم اکنون APU یک فلسفه مشترک برای تبدیل مدارک تحصیلی خردسالان به حرفه ای ها و کارمندان واجد شرایط به اشتراک گذاشته اند و این در نرخ اشتغال مداوم بالای 18000 فارغ التحصیل آن منعکس شده است.

به همین ترتیب ، راه اندازی APIS در سپتامبر 2012 تمرکز گروه آموزشی APIIT بر رشد ذهن جوان را تقویت و گسترش می دهد ، و بیشتر بر مشارکت این گروه در بخش مدارس تأکید می کند ، که با تأسیس مدرسه هوشمند APIIT در سال 2006 آغاز شد.

در APIS ، ما کاملاً معتقدیم که موفقیت با بهترین آموزش شروع می شود. این قطعاً با برنامه درسی شروع می شود ، جایی که ما کمبریج IGCSE شناخته شده بین المللی را ارائه خواهیم داد.

اطلاعات بیشتر درباره مدارس بین المللی کشور مالزی را در مشاوره شریف بخوانید.

این برنامه با طیف گسترده ای از فعالیت های برنامه های درسی و خارج از برنامه تقویت می شود. با تأكید جدی بر فناوری به عنوان یك توانا در پشتیبانی از یادگیری ، APIS شیوه های آموزشی را برای پرورش دانش آموزان ما اتخاذ و تقویت می كند و از توانایی های تفكر تحلیلی و نوآورانه آنها بهره می برد.

در دستیابی به موارد فوق ، APIS یک محیط تحریک کننده را فراهم می کند که به دانشجویان ما امکان می دهد از تجربه یادگیری لذت ببرند و در مطالعات خود از برتری برخوردار شوند. امکاناتی که در APIS وجود دارد ، در مواردی که استعدادها در دانشگاه ها ، هنرهای لیبرال ، علوم ، فن آوری و ورزش شتاب می یابند ، به شدت تکمیل می کند. این تعادل عالی بین جنبه های دانشگاهی و سایر جنبه های آموزش ، درنهایت یک فرایند پرورش جامع و جامع را برای دانش آموز فراهم می کند.

تیم مدرسه ای از کارکنان دانشگاهی واجد شرایط و مجرب با دقت انتخاب می شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها قادر هستند به طور کامل الزامات برنامه درسی IGCSE را برطرف کنند ، در حالی که در عین حال دانش آموزان را از طریق آموزش تعاملی ایجاد انگیزه و ترغیب کرده و انگیزه ای برای اطمینان دانش آموزان فراهم می آورند. ساختمان در یک فضای مساعد.

APIS همان محیط یادگیری گرم و دوستانه را که مدرسه هوشمند ما به خوبی از آن برخوردار است فراهم می کند – این محیطی است که باعث ایجاد رفاقت بین دانش آموزان و معلمان می شود که فرهنگ یک خانواده بزرگ را توصیف می کند.

ما واقعاً معتقدیم که همه این ترکیبات ، همراه با بهترین برنامه درسی بین المللی ، به باز کردن پتانسیل واقعی فرزند شما کمک می کنند و آنها را به اعضای دور و نزدیک جامعه ، مجهز به دانش ، شایستگی ها ، مهارت ها و نگرش مربوط به موفقیت در مشارکت جهانی کمک می کنند.