مجلس GOP گرد هم می‌آید تا سیاست‌هایی را در مورد موضوعات اصلی ترسیم کند، اما کار هنوز ادامه دارد

[ad_1]

جمهوری خواهان فرصتی را برای تعریف یک برنامه حکومتی می بینند که در تضاد با آنچه آنها به عنوان واشنگتن به طور فزاینده ای سرکش و تحت مدیریت دموکرات ها می دانند، می بینند، اما تلاش ها هنوز جمع نشده است.

قانونگذاران برجسته به واشنگتن تایمز گفتند که آنها هنوز در حال بررسی جزئیات چیزی هستند که قرار است یک پلتفرم گسترده باشد.

کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، هفت کارگروه سیاست گذاری را در ماه ژوئن برای پیش نویس یک برنامه قانونی تشکیل داد تا به جمهوری خواهان اجازه دهد در انتخابات میان دوره ای سال 2022 شرکت کنند و در سال 2023 حکومت کنند.

خطوط کلی این پلتفرم تاکنون شامل مخالفت با دستورات واکسن، کاهش قدرت الیگارشی های فناوری، تقویت سیستم های دفاعی ایالات متحده برای رقابت با چین و احیای سیاست های سخت مهاجرت است.
شش ماه پس از ابتکار، آنچه قانونگذاران تشریح کردند به موضوعات و اهداف نزدیکتر بود تا پیشنهادات مشروح سیاست.

آقای مک کارتی، یک جمهوری خواه از کالیفرنیا، قول داد که هفت تیم سیاسی راه حل های قانونی برای بزرگترین مشکلات پیش روی آمریکایی ها را شناسایی و توسعه دهند.

این گروه های کاری عبارتند از:

• مشاغل و اقتصاد، به رهبری نماینده پاتریک مک هنری از کارولینای شمالی.

• سانسور فناوری بالا، به رهبری نماینده کیتی مک موریس راجرز از واشنگتن.

• آینده آزادی های آمریکایی، به رهبری نماینده جیم جردن.

• آب و هوا و حفاظت از انرژی، به رهبری نماینده گرت گریوز از لوئیزیانا.

• امنیت آمریکا، که شامل مسائل مرزی و مهاجرت است، به رهبری نماینده جان کاتکو از نیویورک.

• یک آینده سالم، به رهبری نماینده دوین نونز از کالیفرنیا و نماینده برت گاتری از کنتاکی.

• مسئولیت پذیری چین، به رهبری نماینده مایکل مک کال از تگزاس.

هر گروه کاری نزدیک به 20 عضو دارد که خواستار نظرات اعضای جمهوریخواه کنفرانس هستند.

از آنجا، قبل از کنفرانس عقب نشینی جمهوری خواهان در ابتدای سال آینده، محصول نهایی ایجاد و عرضه خواهد شد که از هر کارگروه استخراج می شود.

آقای جردن گفت که کار هنوز ادامه دارد.

“من در مورد گروه ویژه آزادی می دانم، ما به عنوان ماموران IRS به حساب بانکی شما نگاه می کنیم، روی آزادی از دولت تمرکز می کنیم. جمهوری خواه اوهایو در مصاحبه ای گفت: “این آزادی والدین است که مدرسه ای را انتخاب کنند که بهترین آموزش را به فرزندانشان بدهد.” «و البته حمایت از قانون اساسی، به ویژه متمم اول.

وی افزود: «بنابراین ما در مورد آن زیاد صحبت می‌کنیم، و سپس، رک و پوست کنده، برخی از همپوشانی‌هایی با کارگروه بزرگ فناوری با آنچه در مورد فناوری بزرگی که محافظه‌کاران را تعقیب می‌کند، وجود دارد.

خانم مک موریس راجرز گفت که کارگروه بزرگ گزارش‌دهی فناوری که او ریاست آن را برعهده دارد بر سه محور تمرکز دارد تا «فناوری بزرگ را پاسخگو نگه دارد».
اولین مورد سانسور است و بخش 230، بخشی از قانون نجابت ارتباطات، به پلتفرم‌های وب‌سایت مصونیت قانونی برای محتوای شخص ثالث می‌دهد. دوم کلان داده ها و اهمیت قانون حفظ حریم خصوصی است که می تواند منجر به یک استاندارد ملی شود.

رکن دیگر مسائل ضد انحصار است.

«سومین فقط قوت آنهاست، مقررات ضد تراست. او گفت: هیچ گلوله نقره ای وجود ندارد، اما ما کارشناسان خارجی را وادار کرده ایم که بیایند و بنشینند و با ما صحبت کنند. “ما با هم نشسته ایم [state attorneys general]. ما چند جلسه داشتیم.»

آقای مک کال، که ریاست کارگروه پاسخگویی چین را بر عهده دارد، گفت چین بزرگترین دشمن خارجی و تهدیدی برای امنیت ملی آن است و از اینکه مشکلات با چین دیگر دو حزبی نیست، شکایت کرد.

مک کال، یک جمهوری خواه از تگزاس، گفت: «برای من مبهم است که دموکرات‌ها نمی‌خواهند در قبال چین سخت‌گیرانه عمل کنند. «ما گزارشی را که در کنگره گذشته ارائه کردیم به روز خواهیم کرد. ما منبع خود را در گزارش COVID-19 به روز کرده ایم. این موضوع مورد استقبال چین و رئیس جمهور چین قرار نگرفت.

او هشدار داد که توانایی‌های هسته‌ای رو به رشد چین، که ماه‌ها پیش با پرتاب موشک مافوق صوت که سراسر جهان را در نوردید، نشان داده شد، باید مقابله شود.

این سلاح مافوق صوت، اگر هیچ چیز دیگری نباشد، نشان می‌دهد که چرا باید با تهدید چین بیدار شویم. وی گفت: ما در ایالات متحده چنین توانایی نداریم و سیستم های دفاع موشکی ما نمی توانند آن را متوقف کنند و می توانند محموله هسته ای را حمل کنند. “و این فقط یکی از بسیاری است. آنها از نظر اقتصادی، نظامی با ما رقابت می کنند. رقابت بزرگ با چین است.”

در حالی که تلاش حزب جمهوری خواه برای یک دستور کار قانونی محکم در محافل محافظه کار مورد استقبال قرار می گیرد، برخی از فعالان از قبل نگران هستند که در صورت کسب اکثریت در مجلس نمایندگان و سنا، سیاست های تعیین شده برای مبارزات انتخاباتی کمرنگ یا به تعویق بیفتد.
ریچارد منینگ، رئیس گروه فعال محافظه‌کار آمریکایی‌ها برای یک دولت محدود، گفت که اگر جمهوری‌خواهان کنترل کنگره 118 را در دست بگیرند، رهبران حزب باید یک صفحه از دو سال اول رهبری رئیس‌جمهور جان بونر را انتخاب کنند. جمهوریخواه اوهایو سپس از مخارج دولت اوباما که به تعیین سقف هزینه های فدرال کمک کرد، شگفت زده شد.

آقای منینگ گفت: «بسیار اوقات، وقتی جمهوری‌خواهان اکثریت هستند، تمام وقت خود را صرف کاهش مالیات بر مشتریان ثروتمند خیابان K می‌کنند و هر چیز دیگری را نادیده می‌گیرند». “به ویژه، من انتظار دارم که آنها از قدرت مالی کنگره برای معکوس کردن و بی اعتبار کردن سیاست های باورنکردنی بایدن استفاده کنند و رئیس جمهور را مجبور کنند که در واقع قوانین مرزی ما را اجرا کند و به هر گونه بقایای ماموریت ناموفق واکسن خود پایان دهد.”

آقای مک کارتی، که احتمالاً در صورت پیروزی جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان در سال آینده، به عنوان رئیس مجلس نامزد خواهد شد، به تایمز گفت که حزب جمهوری‌خواه از گروه‌های کاری خود به برنامه سیاسی خود متعهد است.

وی افزود: اگر به کارگروه‌های ما که با کل کنفرانسی که قرار است برگزار کنیم، نگاه کنید، کاملاً در مورد تعهد خود به آمریکا و اینکه دقیقاً چه کاری انجام خواهیم داد تا کشور بتواند تضاد واضحی را ببیند، خواهیم فهمید. ،” او گفت.

منتقدان محافظه‌کار هشدار می‌دهند که رهبری جمهوری‌خواه سنا یا قانون‌گذاران کلیدی جمهوری‌خواه می‌توانند سیاست‌هایی را که این حزب در گذشته دنبال می‌کرده کاهش داده یا کنار بگذارند. از زمان تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2010، جمهوری خواهان متعهد شده اند که لایحه مراقبت های بهداشتی باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا را “لغو و جایگزین کنند”.

زمانی که حزب جمهوری خواه در سال 2017 فرصت لغو آن را پیدا کرد، سه جمهوری خواه – سناتور سوزان کالینز از مین، لیزا مارکوفسکی از آلاسکا و جان مک کین از آریزونا – به نجات او رای دادند.

«فرآیند مدیریتی وجود دارد که با فرآیند کمپین متفاوت است. سناتور لیندسی گراهام، جمهوری‌خواه کارولینای جنوبی، گفت: بنابراین وقتی بیرون می‌روید، می‌دانید که کارهایی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید، و برخی از آنها را باید ادامه دهید. “شما باید صبور باشید. شما باید نبردهای خود را انتخاب کنید.”

قانونگذاران جمهوری خواه هشدار می دهند که حتی اگر هر دو مجلس را انتخاب کنند، با همان چالشی روبرو خواهند شد که دموکرات ها در حال حاضر با آن روبرو هستند و برای تصویب اکثر قوانین از آستانه 60 رای سنا عبور خواهند کرد. علاوه بر این، جمهوری خواهان باید با رئیس جمهور دموکرات مبارزه کنند.

یکی از اعضای اتاق جمهوری خواهان در خصوصی گفت: «آنچه واقعاً مهم خواهد بود تمرکز بر نظارت و پاسخگو بودن این دولت است و ما بدیهی است که جلوی همه آشغال هایی را که آنها انجام می دهند، خواهیم گرفت. هزینه و سیاست اجتماعی – ما جلوی زباله ها را می گیریم و سپس از قدرت نظارت خود استفاده خواهیم کرد. و فکر می‌کنم تمرین آن را خواهید دید، گویی مدت زیادی از آن نگذشته است.»

این نماینده مجلس که از نزدیک با رهبری همکاری می کند و نمی خواهد هنگام بحث در مورد استراتژی قانونگذاری مشخص شود، گفت: «همه چیز برای اتحاد حزب و فروش دیدگاه محافظه کارانه به رای دهندگان است، حتی اگر برخی اهداف یک شبه محقق نشود».

“ما باید این مورد را با نشان دادن آنچه که با اکثریت خود انجام می دهیم مطرح کنیم. ما نمی خواهیم بر اساس خودمان بگوییم: «به ما خانه جمهوری بدهید و ما این قانون و این قانون را تصویب می کنیم». این نماینده جمهوریخواه گفت که این اتفاق نخواهد افتاد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account