مادر داغدار می گوید که گروه های وثیقه عدالت اجتماعی در مرگ پسر نقش داشته اندنیکی استرلینگ در ماه اکتبر وقتی فهمید پسر 24 ساله‌اش دیلن در ایندیاناپولیس در حالی که تلاش می‌کرد از طرف یکی از دوستانش در یک معامله مواد مخدر مداخله کند، به ضرب گلوله کشته شد، دلش شکست.

اندوه او به ناامیدی و عصبانیت تبدیل شد وقتی فهمید که مرد متهم به قتل پسرش سال گذشته با وثیقه 5650 دلاری که بخشی از آن توسط یک سازمان غیرانتفاعی که به مبارزه با نابرابری های اجتماعی و نژادی اختصاص داده شده بود از زندان آزاد شده است. او به اتهام مواد مخدر دستگیر شده است و با سه اتهام سنگین دیگر در پرونده های در حال انجام است.

در ماه‌های بعد، خانم استرلینگ به یک صدای برجسته تبدیل شد و خواستار نظارت و محدودیت‌های بیشتر بر گروه‌هایی مانند The Bail Project، یک موسسه خیریه مستقر در کالیفرنیا شد که به آزادی مرد متهم به تیراندازی پسرش کمک کرد. داستان آن در روز سه‌شنبه به ایندیانا قانونگذاران

این گروه ها در سال های اخیر در سراسر کشور به عنوان بخشی از پاسخ به دادستان ها و سیاستمداران خشن ظهور کرده اند. خانم استرلینگ، که اکنون در آریزونا زندگی می کند، گفت که سازمان ها برای مبارزه با متهمان متهم به جنایات خطرناک بسیار سریع هستند.

هیچ مسئولیتی در قبال The Bail Project وجود ندارد. او به واشنگتن تایمز گفت: «پس از آزادی، هیچ نظارتی وجود ندارد.

«می‌دانید من سعی می‌کردم به مردم اطلاع دهم که این سازمان‌ها وجود دارند و افرادی که به خیابان‌ها می‌برند قبلاً به خاطر جنایات خشونت‌آمیز دستگیر شده‌اند.

پروژه ضمانت و گروه های مشابه، از جمله صندوق آزادی مینه سوتا و صندوق ضمانت ماساچوست، به دلیل مشارکت در “در گردان” سیستم عدالت کیفری مورد انتقاد قرار گرفته اند.

صندوق آزادی مینه سوتا، که در سال 2020 توسط سناتور وقت توییت شد. کامالا هریس پس از کمک به وثیقه 1500 دلاری برای جرج هاوارد، متهم به آزار خانگی، با واکنش عمومی مواجه شده است. آقای هوارد در حالی که در آزادی بود در ارتباط با تیراندازی در جاده در اوت همان سال دستگیر و به قتل متهم شد.

در همان ماه، صندوق ضمانت ماساچوست برای وثیقه 15000 دلاری برای شان مک کلینتون محکوم شد. sex مجرم در زندان به اتهام تجاوز جنسی مک کلینتون پس از نجات دوباره در بوستون دستگیر شد و متهم به یک پرونده تجاوز جنسی جدید شد.

پروژه تضمین در سال 2018 توسط رابین اشتاینبرگ، مدافع عمومی و مدافع عدالت اجتماعی راه اندازی شد. بر اساس وب سایت این سازمان غیرانتفاعی مستقر در پاسادنا، کالیفرنیا، در 18 ایالت فعالیت می کند و هدف آن “جلوگیری از محرومیت از آزادی و مبارزه با تفاوت های نژادی و اقتصادی در سیستم وثیقه” است.

“از آنجایی که ضمانت نامه در پایان پرونده بازگردانده می شود، کمک های مالی به صندوق ضمانت گردان ملی The Bail را می توان بازیافت کرد و مجدداً برای پرداخت هزینه ضمانت دو تا سه بار در سال استفاده کرد و تأثیر هر دلار را به حداکثر می رساند.”

مدیر امور حقوقی و سیاست گذاری ملی این گروه می گوید تعیین اینکه آیا باید به یک متهم کمک کرد یا خیر، عوامل مختلفی را شامل می شود.

تویلا کارتر به تایمز گفت: «ما از مردم در مورد نیازهایشان مانند درمان دارویی، مشاوره سلامت روان و غیره می‌پرسیم تا در صورت لزوم بتوانیم آنها را به منابع متصل کنیم. ما همچنین برنامه‌های حمایتی فردی ایجاد می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یک فرد به دادگاه می‌آید.»

خانم استرلینگ گفت که این گروه باید به اتهامات جنایی متهم اهمیت بیشتری بدهد.

اسناد دادگاه نشان می دهد که تراویس لانگ، مردی که متهم به قتل پسرش دیلن مک گینس است، ژانویه گذشته به اتهام کوکائین در زندان بود – و در دیگر پرونده های در حال رسیدگی، از جمله دزدی، دزدی، دزدی و مقاومت توسط مجریان قانون، با سه اتهام جنایت روبرو بود.

اما با کمک پیش نویس تضمین آزاد شد.

طبق یک سوگندنامه، آقای مک گینس و یکی از دوستانش در ماشین آقای مک گینس با آقای لانگ بودند که اختلاف بر سر پول نقد و هروئین و زاناکس در گرفت.

گزارش شده است که در یک نقطه، این زن با مشت به صورت آقای لنگ کوبیده است.

خانم استرلینگ گفت: «پسر من در تلاش برای کاهش تنش بود و لحظاتی قبل از مرگبار شدن جلسه از تراویس لانگ عذرخواهی کرد.

مک گینس در صحنه کشته شد و دوست دخترش در بیمارستان بستری شد.

خانم استرلینگ گفت پسرش به امید اینکه بتواند تجارت برق پدرش را به دست بگیرد، به عنوان یک برقکار کار می کند. او گفت که او غیرمصرف کننده مواد مخدر بود و به زنی که با سوءمصرف مواد سر و کار داشت کمک می کرد “سعی کند دوباره روی پای خود بایستد”.

او گفت: “و من در قلبم می دانم که او تصمیم گرفت با او برود… فقط برای اینکه مطمئن شود خطری او را تهدید نمی کند.”

وی افزود: گزارش سم شناسی پزشکی قانونی نشان می دهد که پسرش هیچ گونه دارویی در بدن ندارد.

خانم استرلینگ گفت: “دیلن مرد جوانی پر جنب و جوش و بی خیال بود.” “مهمترین چیز یکی از [his] می‌دانید بزرگ‌ترین ویژگی او این بود که دلش برای دیگران و سخاوتش و فقط کمک به دیگران در موقعیت‌های مختلف بود.»

او گفت که آقای لانگ یکی از سه متهم متهم به جرایم جدی در ایندیانا بود که سال گذشته مرتکب جنایات خشونت آمیز شدند در حالی که با کمک پروژه وثیقه به قید وثیقه آزاد شدند.

سوابق دادگاه نشان می دهد که این گروه در ژانویه گذشته 1500 دلار وثیقه برای مارکوس گاروین، که به چاقو زدن متهم شده بود، پرداخت کرد. او در حالی که قرار وثیقه گذاشته بود، بار دیگر به دلیل چاقو کشی مرگبار در ماه ژوئیه دستگیر شد و از آن زمان تاکنون به قتل متهم شده است.

این گروه همچنین در ماه آوریل برای دئونتا ویلیامز که به سرقت متهم شده بود وثیقه 750 دلاری پرداخت کرد. آقای ویلیامز ماه گذشته بار دیگر دستگیر شد و اکنون با اتهام تلاش برای قتل با چاقو زدن به دو افسر پلیس مواجه است.

خانم استرلینگ گفت این حوادث ثابت می کند که گروه هایی مانند پروژه وثیقه به مقررات، نظارت و پاسخگویی بیشتری نیاز دارند.

بتسی برانتنر اسمیت، سخنگوی انجمن ملی پلیس، ابراز عقیده خود را تکرار کرد و گفت که این انجمن “قانونی را ترویج می کند که به شدت صندوق های ضمانت خیریه را تنظیم می کند یا استفاده از آنها را به طور کامل برای کسانی که دستگیر شده و متهم به جرایم خشونت آمیز هستند حذف می کند.”

سناتور آمریکایی آرون فریمن با این موضوع موافق است.

آقای فریمن، یک جمهوری‌خواه، ماه گذشته اعلام کرد که از لایحه‌ای حمایت می‌کند که طبق آن خیریه‌ها باید به عنوان تضمین در وزارت بیمه ایندیانا ثبت نام کنند.

این قانون که به عنوان لایحه 8 سنا شناخته می شود، همچنین گروه ها را از انتشار اوراق قرضه برای متهمان دارای اتهامات جنایی منع می کند.

آقای فریمن در بیانیه ای گفت: “ما در سال گذشته شاهد جنایات خشونت آمیز زیادی بوده ایم، زیرا این سازمان ها به مجرمان اجازه می دهند آزاد و بدون مراقبت باشند.”

خانم کارتر گفت SB8 “گمراه‌کننده” بود و “برای نظارت و پاسخگویی نیست”.

«اینطور نیست که صنعت اوراق قرضه تضمینی بتواند به نحوی از این فجایع جلوگیری کند. او گفت: «یک شرکت وثیقه بخشی از وثیقه را که منجر به آزادی تراویس لنگ، مرد متهم به قتل پسر خانم استرلینگ شد، آزاد کرده است. “پروژه ضمانت به خانواده آقای لنگ فقط برای بخش دیگر وثیقه کمک می کرد زیرا آنها قادر به پرداخت حق الزحمه بنده برای کل مبلغ نبودند.”

او خاطرنشان کرد که پروژه وثیقه یادآور دادگاه و حمل و نقل رایگان برای کسانی است که به نجات خود کمک می کنند. در گزارش اخیر، این گروه اعلام کرد که از زمان افتتاح در ایندیاناپولیس در سال 2018، برای 941 متهم – که 95 درصد آنها در جلسات دادگاه شرکت کرده بودند – وثیقه پرداخت کرده است.

خانم کارتر گفت، هدف این گروه این است که “اطمینان حاصل شود که وقتی یک قاضی برای یک متهم وثیقه تعیین می کند، او فقط به این دلیل که خانواده آنها منابع لازم برای پرداخت وثیقه یا پرداخت وثیقه را ندارند، در زندان نخواهد بود.”

با این حال، خانم استرلینگ گفت که اتهامات جنایی متهم قابل بررسی نیست.

او قرار است روز سه شنبه در برابر کمیته امور جنایی و حقوق کیفری سنای ایندیانا در مورد این لایحه شهادت دهد. در صورت تصویب، این قانون از اول ژوئیه اجرایی خواهد شد.

او گفت: “من از ایندیانا می خواهم قبل از هر چیز تغییر را ایجاد کند.” «اما در سراسر کشور، خوشحال می‌شوم که ببینم این توده به سمت درستی تبدیل می‌شود، جایی که سازمان‌های وحشتناک نمی‌توانند عاملان آن را نجات دهند و به خیابان‌ها بازگردانند.

“این هدف نهایی من خواهد بود.” این آرزوی من خواهد بود.”
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر