لیفت شقیقه، معیارهای زیبایی شقیقه و روشهای جراحی لیفت شقیقه

برای انجام عمل لیفت شقیقه، ابتدا خراشی در نزدیکی محل رویش موها و انتهای گوش ایجاد میشود، سپس از محل آن، پوست یا لایههای زیرین پوست را تا حدی میکشند کهد چین و چروک قسمت شقیق از بین رفته و گوشه ابرو بالاتر بیاید. در این روش با برشی که در داخل موها داده می شود، اندوسکوپ و ابزارهای جراحی وارد می شوند و با آزاد کردن و بلند کردن بافت نرم از روی غلاف عضله تمپورالیس و استخوان جمجمه، آنها را با استفاده از بخیه یا آندوتاین، به قسمتهای بالاتر فیکس می کنیم. در این روش در ناحیه شقیقه برشهای کوچکی ایجاد شده و عضله سطحی زیر پوست به سمت بالا کشیده میشود. کسانی که تنها به دلیل عوامل ارثی دچار افتادگی در پوست شقیقه خود شده اند هم گزینه مناسبی برای انجام جراحی لیفت شقیقه هستند. این کلینیک با بهره گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در اصفهان خدمات خود را ارائه میدهد. لذا در لیفت پیشانی ناحیه جراحی وسیعتر است. در این مقاله عمده مباحثی که یک متقاضی جراحی لیفت شقیقه و ابرو باید بداند را در بخش های مختلفی آورده ایم.

یا بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی دو نوع عمده راهکار هایی هستند که باعث برطرف کردن درد در روند جراحی می شوند. عوارض مواد بیهوشی: در مواردی که افراد با روش بیهوشی این جراحی را انجام داده اند تا مدت زمان کوتاهی حالت گیجی، حالت تهوع و سردرد دارند که در کوتاه ترین زمان بهبود پیدا می کنند. ۳- زمان استراحت طاق باز بخوابید و چند بالش زیر سرتان بگذارید تا سر بالا تر قرار بگیرد. از دیر باز هنرمندان بنامی همچون لئوناردو داوینچی برای آنالیز صورت از نظر زیبایی شناسی، آن را به سه قسمت تقسیم کرده اند. ۵- در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید و کرم های ضد آفتابی که پزشک نجویز کرده است را استفاده کنید. با استفاده از این عمل برای مدتی طولانی میتوانید فرم ابروها و چشمهای خود را کشیدهتر کرده و جوانی و جذابیت را بار دیگر به چهره خود دعوت کنید.

۱- قبل از جراحی در جلسات مشاوره از اهداف و انتظارات خود از این عمل با پزشک صحبت کنید. در سال 1385 تخصص جراحی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند. دکتر شبنم شادابی متولد بیستم تیر ماه سال 1353 در تهران است. در بسیاری از موارد برای از بین بردن این افتادگی ، از لیفت شقیقه استفاده میشه تا پوست اطراف چشم و شقیقه کمی به سمت بالا کشیده بشه و زیبایی چشم ها و چهره بهتر و بیشتر بشه. بعد از اتمام کار ، محل ایجاد برش با بخیه بسته میشه و بعد از گذراندن دوره بهبودی که معمولا 7 تا 10 روز طول میکشه میتونید بخیه ها رو بکشید و نتیجه حاصل از لیفت شقیقه رو مشاهده کنید. عمل جراحی تمپورال با بی حسی موضعی و طی یک روز انجام می شود. پس از کسب این اطلاعات در مورد عمل لیفت شقیقه قطعا سوالاتی در مورد اینکه آیا این راه ساده برای رسیدن به زیبایی عوارضی هم خواهد داشت یا خیر ؟

همچنین افراد غیر متخصص ممکن است جراحی را طوری انجام دهند که عوارض بسیار زیادی داشته و همچنین نتایج مورد قبولی نیز در پی نداشته باشد. پزشک متخصص باید در نظر داظته باشد که عمل لیفت شقیقه را طوری انجام دهد که تقارن ابروها و صورت فرد از بین نرود. استفاده از روش های لیفت شقیقه بخصوص عمل لیفت شقیقه به دلیل ماندگاری دائمی بهترین گزینه برای از بین بردن چین و چروک های پوست و جوانسازی چهره است. از طرفی در لیفت ابرو برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی و بالاکشیدن کل ابروها استفاده می شود در مقابل افرادی قصد عمل زیبایی شقیقه دارند که جوان تر هستند و تنها می خواهند به دلیل عوارض افزایش سن تغییراتی را در بخش کناری پیشانی و در ناحیه ابرو و چشم خود ایجاد نمایند. 1. افرادی که فاصله بین چشم و ابرو آنها کم است. امروزه بسیاری از زنان و مردان، دنبال روشهای جدیدی میگردند که به کمک آنها جوانتر و زیباتر به نظر برسند. شلی و نازکی پوست و بافتهای ناحیه شقیقه، به افتادگی کلی ناحیه شقیقه و کاهش استحکام آنها در مقابل جاذبه زمین منجر می شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فواید لیفت شقیقه بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر