بررسی های معتبر بهترین دستگاه های تمیزکننده بخارشوی و مایع بخارشوی است که به شما کاشی های درخشان و کف های تمیز و کم فشار با حداقل دردسر می دهد.
تماس بادیوید لودلواز طریق توییتر| 26 نوامبر 2019 10:41 صبح GMT

Karcher SC5 (20)

قیمت بخارشوی مکش دار خانگی
بهترین جاروبرقی که می توانید بخرید چیست؟
بخارشوی یک چیز بسیار شگفت انگیز است. این طبیعی است که لکه های سرسخت را از بین می برد و میکروب ها را می کشد ، بدون اینکه به استفاده از مواد شیمیایی خشن متوسل شوید.

بنابراین ، خواه بخواهید آن ویندوزهای قدیمی را تمیز کنید ، کاشی های خود را تازه کنید یا فقط یک کف سخت را در حالت نوک تند نگه دارید ، باید بهترین بخارشوی تمیز کننده را برای کار پیدا کنید.

برای راحتی ، ما همه بهترین بخارشوی تمیز کننده های خود را در لیست زیر ذکر کرده ایم ، اما بخاطر پایین آمدن هر محصول یا پیوندی برای بررسی کامل ، این مقاله را بخوانید.

بهترین بخارشوی تمیزکننده کلی: بخارشوی تمیزکننده بخارشوی Karcher SC5 easyFix Premium
بهترین تمیزکننده بخارشوی بودجه: Bissell Vac & Steam 1977E
بهترین بخارشویی بخارشوی: Shark Klik n ‘Flip S6003UK Mop بخارشوی
بهترین جاروبرقی بخارشوی چند منظوره: بخارشوی برقی Black & Decker FSMH1321 7IN1
بهترین جارو برقی و دستی: Shark Lift-Away 2 in 1 Steam Pocket Mop S3901
بهترین جیپیاس بخارشوی و دستی که دارای بخارشوی است : Vax Steam Fresh Combi S86-SF-C
بهترین گزینه جایگزین بخارشوی بخارشوی: پاک کننده کف سخت Karcher FC5
بر خلاف بسیاری از وب سایت های دیگر ، ما در واقع تعداد زیادی مدل از تولید کنندگان برتر دستگاه بخارشوی پاک کننده را بیرون آورده ایم و مورد بررسی قرار داده ایم و به ما این امکان را می دهیم که نقاط قوت و ضعف هر مدل را با هم مقایسه و تضاد کنیم تا این لیست قطعی را برای شما به ارمغان بیاوریم. ما لیستی از نه دستگاه بخارشوی پاک کننده را در اختیار شما قرار داده ایم که طیف گسترده ای از بودجه و مصارف آن را پوشش می دهد.

چگونه بهترین فیلترهای بخارشوی را انتخاب کردیم


همه دستگاه های بخارشوی شونده را تحت شرایط یکسان آزمایش می کنیم. نکته اصلی هر محصولی مانند این ، کیفیت تمیز کردن است ، بنابراین:

ما هر بخارشوی پز را روی سطوح مختلف آزمایش می کنیم. بسته به دلبستگی های ارائه شده و هدف از بخارشوی تمیز کننده ، ما به عملکرد تمیز کردن روی فرش ، کف سخت ، پنجره و آشپزخانه یا حمام می پردازیم.
خارج از کیفیت تمیز کردن ، می پرسیم استفاده از بخارشوی پاک کننده چقدر آسان است. همه بررسی های ما پاک کننده ها را برای استفاده در آن به طور کامل آزمایش می کند ، از جمله چقدر ساده بودن آنها برای پر کردن مجدد ، چه چیزی در استفاده از آنها در شرایط مختلف و اینکه تغییر پیوست ها چقدر آسان است.
ما همچنین به خانه نگاه می کنیم که هر پاک کننده می تواند روی یک مخزن پر از آب بماند و ایده ای از منطقه ای که می تواند با یک بار تمیز شود ، ارائه می دهد.
اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، ما یک راهنمای خرید بخارشوی تمیز کننده در پایین صفحه داریم تا به شما در محدود کردن انتخاب خود کمک کند.

بهترین پاک کننده های بخارشوی 2020: بهترین برای فرش ، کاشی ، کف و سایر موارد
اگر به طیف وسیعی از محصولات موجود در بازار نگاهی بیندازید ، خواهید دید که دستگاه های تمیز کننده بخارشوی در دو نوع اصلی وجود دارد: دستگاه های تمیز کننده بخارشوی سنتی و مایع بخارشوی. بنابراین ، چه تفاوتی دارد و به کدام یک نیاز دارید؟

بیایید با مپس بخارشوی شروع کنیم . همانطور که از نام آن پیداست ، مپس به طور منظم ، فقط آنها از یک مخزن آب و بخارشویی استفاده می کنند تا بخارشوی را به سمت سر گون بخورد.

در حین حرکت کفپوش روی زمین ، بخارشوی برای شل کردن خاک استفاده می شود ، در حالی که سر موپ (به طور معمول میکرو فیبر) خاک را جمع می کند. به همین سادگی است و این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که در کف های سخت مورد استفاده قرار می گیرند تا آنها را با استفاده از پیوند کمتر سخت تر از پاک کن سنتی تمیز کنند. و ، موتورهای بخارشوی کف را از مرطوب تر شدن کف خیس کمتر می کنند ، بنابراین می توانید با آب کمتری تمیز کرده و دوباره در کف های تازه خود قدم بزنید.

تمیز کننده های بخارشوی سنتی تمایل دارند با مخزن جداگانه ای همراه شوند ، و بخارشوی از نازل متصل به شیلنگ بیرون می آید. طیف وسیعی از لوازم جانبی برای مقابله با مشاغل مختلف تمایل به حمل و نقل با این دستگاه ها دارند: ضمیمه های معمولی شامل ضمیمه اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان ، یک نازل کوچک برای هدایت بخارشوی به طور مستقیم در ماسه سنگ و ابزار تمیز کردن پنجره است. بسیاری از تمیز کننده های بخارشوی سنتی نیز دارای ضمیمه برقی هستند ، به طوری که می توانید از آنها در کف سخت نیز استفاده کنید.

تمیز کننده های بخارشوی سنتی معمولاً از مپس ها متنوع تر هستند ، اما تجارت این است که هزینه های بیشتری دارند. اگر فقط می خواهید کف سخت خود را تمیز کنید ، یک بخارشوی بخارشوی بخرید. اگر می خواهید با مشاغل بیشتری مقابله کنید ، یک دستگاه تمیز کننده بخارشوی سنتی بخرید و مطمئن شوید که دارای ضمیمه های مورد نیاز شماست.

در آخر ، لازم به ذکر است که بخارشوی تمیزکننده های دستی نیز ذکر شده است . اینها دستگاه های دستی هستند که برای تمیز کردن مناطق بسیار کوچکتر مانند کاشی یا حمام طراحی شده اند. اگر مناطقی را با علائم سفت و سخت به دست می آورید ، مانند کاشی های اطراف آشپزخانه یا حمام ، تمیز کننده های دستی انتخاب خوبی هستند.

با استفاده از این روش ، انتخاب ما در اینجا است.

 1. پاک کننده بخارشوی Karcher SC5 easyFix Premium
  دستگاه تمیز کننده بخارشوی مورد علاقه ما

بله ، گران است ، اما دلیل خوبی برای آن وجود دارد: پاک کننده بخارشوی Karcher SC5 easyFix Premium بهترین تمیز کننده ای است که ما آزمایش کرده ایم. این بخارشویی با داشتن ظرفیت تقریبی 2 لیتری ، بخارشویی 2 کیلو وات + و حالت قدرتمند VapoHydro ، می تواند همه چیز را برطرف کند.

توان کنترل بخارشوی متغیر به شما امکان می دهد تا خروجی SC5 را کنترل کنید ، بنابراین می توانید کارهای ظریف تری را برطرف کنید. این VapoHydro است که واقعاً توجه را به خود جلب می کند: این حالت آب را با بخارشوی مخلوط می کند و نوعی عمل شستشوی فشار را ایجاد می کند.

کارچر تقریباً برای هر شغل لوازم جانبی فراهم می کند. یک سر آسانسور کف Easyfix با پارچه های میکرو فیبر قابل شستشو و یک دستگاه کشویی فرش وجود دارد. یک برس بزرگ مربع به شما قدرت تمیز کردن سخت را می دهد. و یک نازل جزییات که یک برس کوچک دور ، یک برس کوچک با جزئیات کوچک و یک نازل قدرت را می گیرد. در حقیقت ، تنها چیزی که از دست رفته ابزاری برای تمیز کردن پنجره است.

در تمام سطوح از کف و فرش های سخت گرفته تا کاشی ها و آستانه های پنجره ، SC5 خود را اثبات کرد که یک مجری قدرتمند است و خاکهای سرسخت را تغییر می دهد. و می تواند آن را با سرعت انجام دهد؛ در واقع ، ما هرگز تصفیه کننده بخارشوی را ندیده ایم که بتواند خیلی سریع کف سخت را تمیز کند.

برای قابلیت تمیز کردن همه جانبه ، پاک کننده بخارشوی Karcher SC5 easyFix Premium انتخاب نهایی است.

نوع تمیز کننده بخارشوی : سیلندر ، ابعاد : 439 x 301 x 305 میلی متر ، لوازم جانبی : کیت تمیز کننده کف ، لوله تمدید EasyFix + (5 × 2 متر) ، نازل دستی ، نازل جزئیات ، برس دور (کوچک) ، پوشش میکرو برای نازل دستی ، آب مخزن : 1.5 لیتر ، فشار بخارشوی : 4.2bar

بررسی کامل بخارشوی تمیز کننده بخارشوی Karcher SC5 easyFix Premium ما را بخوانید

 1. Bissell Vac & Steam 1977E
  تمیز کننده بخارشوی بودجه مورد علاقه ما

بیسل ولت متناوب و بخارشوی 1977E زمان بهینه ساز فوق العاده است، جارو و تمیز کردن در همان زمان. ما عاشق نسخه اصلی بودیم و اکنون مدل 1977E دارای یک به روزرسانی کوچک است و اکنون به رنگ آبی واضح در آمده است. این مدل به عنوان یک بخارشوی مستقل یا جاروبرقی مستقل ، جوایزی را کسب نمی کند. با این حال ، ترکیبی از این دو ویژگی ، نتایج پاک کننده قدرتمندی را ایجاد می کند.

با جارو برقی بدون سیم 400W و بخارشویی بخارشوی 1100 وات ، ذرات کوچک قبل از اینکه پد میکرو فیبر کف را بخارشوی کند ، مکیده می شوند و لکه ها را جمع می کنند. برای مناطقی که به خوبی در خانه شما با کفپوش های سخت تردد شده اند ، Bissell Vac & Steam 1977E می تواند به طور موثر زمان تمیز کردن شما را نصف کند. بیسل سه منطقه را برای قسمت های کثیف و خوب کار می کند ، برداشت گرد و غبار و از بین بردن لکه ها را توصیه می کند.

نکته منفی این سیستم این است که خیلی انعطاف پذیر نیست و همچنین جارو برقی خوبی نیست و یا بخارشوی پاک کننده ای منعطف و قدرتمند نیست. هنوز هم ، ترکیب قطعات حائز اهمیت است و Bissell Vac & Steam 1977E در تمیز کردن کف سخت ارائه می دهد.

نوع تمیز کننده بخارشوی: جاروبرقی بخارشوی و خلاء ، ابعاد : 439 x 301 x 305 میلی متر ، لوازم جانبی : سر کف (فرش و کف سخت) ، مخزن آب : 380ml

بررسی کامل Bissell Vac & Steam 1977E ما را بخوانید

 1. Shark Klik n ‘Flip S6003UK Mop بخارشوی
  استاندارد جدیدی را برای مپس های بخارشوی تنظیم می کند

اگر به دنبال کفپوش بخارشوی برای تمیز کردن سریع کف های سخت هستید ، Shap Klik n ‘Flip S6003UK Mop بخارشوی می تواند الگوی شما باشد. این بخارشویپز بخوبی با تمرکز بر تمیز کردن کف ، حمل و نقل با یک پد برقی دو طرفه است که به پایین چنگال می چسبد. این یک کارخانه بزرگ است ، و کار کوتاه از کف را انجام می دهد ، زیرا می توانید مناطق بزرگ را با یک ضربه تند وشدید زدن تمیز کنید.

با هوشمندی ، سر Klip n ‘Flip می تواند از طریق تمیز به درون مترو بچرخد و به شما تمیز نگه می دارد ، بدون آنکه یک تغییر طولانی را ایجاد کند ، تمیز بودن پد را ادامه دهید. عملکرد تمیز کردن بسیار عالی بود ، با استفاده از بخارشویپوشش Shark Klik n ‘Flip S6003UK گل و لای روی کف کاشی با سهولت مرتب کردن گل و برداشتن لکه های روزمره آشپزخانه: عملکرد انفجار بخارشوی برای تمیز کردن لکه های سخت تر بسیار مفید است.

استفاده آسان ، جابجایی آسان و قیمت درخشان ، Shark Klik n ‘Flip S6003UK Mop بخارشوی بهترین جارو برقی است که ما تاکنون آزمایش کرده ایم. اگر کف سختی زیادی به دست آورده اید ، این یک مدل عالی برای خرید است.

نوع تمیز کننده بخارشوی : مپ بخارشوی ، ابعاد : 1190 x 110 x 100 mm ، لوازم جانبی : سر کف ، مخزن آب : 330ml

بررسی کامل ماوس بخارشوی Klik n ‘Flip S6003UK را بخوانید

4- Black & Decker FSMH1321 7IN1 بخارشوی برقی
جارو برقی همه کاره که می تواند هر مناسبت را تحمل کند

قسمت 7IN1 نام به شما می گوید که بخارشویپز Black & Decker FSMH1321 7IN1 محصولی همه کاره است: می تواند همه چیز را از کفپوش کف گرفته تا کارهای دستی دقیق انجام دهد. با داشتن ابزار زیادی در جعبه ، محصول بسیار خوبی برای قیمت است.

واحد اصلی دارای یک قطب بزرگ و تمیزکننده کف می باشد ، اما برای تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی از نازل های مختلفی از جمله برس ، یک جیب پنجره و یک پارچه میکرو فیبر استفاده می کنید. عملکرد کف بسیار عالی بود ، با استفاده از پد ، مقدار زیادی آهک از کاشی و کف لمینت برداشت. کابل کوتاه برای تمیز کردن پنجره ها در حالت دستی کمی آزار دهنده بود ، هرچند که این نتایج خوب بود رواناب آب در پایین. عملکرد اثاثه یا لوازم داخلی بسیار خوب بود.

کابل کوتاه کمی آزار دهنده است ، همانطور که درپوش پر کننده نشتی وجود دارد. و ، کفپوش کف تمایل دارد تا در مناطق غلیظ ، خاک را جمع کند ، به این معنی که باید پارچه را مرتباً تعویض کنید. هنوز هم می توان همه این موارد را برای قیمت بخشش کرد و بخارشویپز Black & Decker FSMH1321 7IN1 انتخاب بودجه ای عالی است.

نوع تمیز کننده بخارشوی : بخارشویپز بخارشوی ، ابعاد : 325 x 179 x 650 میلی متر ، لوازم جانبی : شلنگ لوازم جانبی انعطاف پذیر ، جوراب بادی پنجره ، برس کوچک ، کاشی و قلموی گروت ، پد استاندارد 2 برابر ، روکش میکرو فیبر برای جاروبرقی ، مخزن آب : 500ml

بررسی کامل Black & Decker FSMH1321 7IN1 ما را بخوانید

5- Shark Lift-Away 2 in 1 Steam Pocket Mop S3901
جارو برقی به صورت ایستاده و تمیز کننده بخارشوی دستی همه در یک

کوسه موپ 8

اگر بعد از تمیز کردن بخارشوی دستی برای مقابله با همه چیز از کف و میزهای مختلف گرفته تا اثاثه یا لوازم داخلی ماسه سنگ استفاده می کنید ، Shark Lift-Away 2 in 1 Steam Pocket Mop S3901 انتخاب مناسبی است. این دستگاه تمیزکننده بخارشوی همه کاره به عنوان یک گوی بلند به صورت ایستاده با یک واحد دستی که از بدنه اصلی جدا می شود می آید.

این مجموعه شامل یک مجموعه عالی از ابزارهای با طراحی مناسب است ، از جمله یک برس تمیز کننده گروت با جت بخارشوی در وسط ، یک لوازم جانبی صاف کننده صاف ، یک نظافت فرش و دو جیب تمیز کردن چند منظوره دو منظوره. این کار به طور موثری تمیز می شود ، کار سبک کاشی های زبر و فرش های روغنی را نیز به وجود می آورد.

مخزن تمیز کننده 300 میلی لیتری پاک کننده برای 15-20 دقیقه بخارشوی کردن در پایین ترین تنظیم یا نیمی از آن در حداکثر تنظیم اسکراب مناسب است. یک مزیت واقعی این است که از آب شیر به تنهایی برای خنک کردن خاک استفاده می کند و نیاز به خرید مواد شوینده گران قیمت را برطرف می کند.

نوع تمیز کننده بخارشوی : بخارشوی پز و بخارشوی دستی ، ابعاد : 1295 x 170 x 310mm ، لوازم جانبی : نازل کنسانتره ، اسکرابر مسطح ، گلایدر فرش ، پنجره نیز ، برس جزئیات ، مخزن آب : 300ml

بررسی کامل ماوس Shark Lift-Away 2 در 1 بررسی Steam Pocket Mop S3901 را بخوانید

 1. Vax Steam Fresh Combi S86-SF-C
  بخارشوی تمیز کننده و کاربردی بخارشوی 2 در 1

VAX بخارشوی تازه ترکیبی S86-SF-C بزرگ برتری 2 در 1 که در تقریبا در هر شرایطی است. علاوه بر این ، بر خلاف برخی از 2 در 1 ، شما می توانید بسیاری از ابزارها را بر روی موپ خود ذخیره کنید ، که زندگی را بسیار آسان تر می کند.

این یک بخارشوی شوینده سبک و قابل استفاده است و وقتی می خواهید از آن به عنوان دستی استفاده کنید ، بسیار متعادل و متعادل است. سر موپ مثلثی ورود به گوشه های کف را آسان تر می کند ، و به این معنی است که برای تمیز کردن پیچ های پیچیده نیازی به دست و زانو نخواهید داشت.

انتخاب عالی ابزارها تمام مشکلات ممکن را پوشش می دهد – ما مشکلی برای تمیز کردن ویندوز و یا از بین بردن کپک از تزریق نداشتیم. هر دو مخزن – یکی برای آب و جداگانه برای تمیز کردن مواد شوینده – از بین می روند ، بنابراین می توانید به راحتی آنها را دوباره پر کنید.

نوع تمیزکننده بخارشوی : بخارشوی پز و بخارشوی دستی ، ابعاد : 1120 x 300 x 280 میلی متر ، لوازم جانبی : شیلنگ ، برس فلزی ، برس پلاستیکی کوچک ، برس بزرگ پلاستیکی ، ابزار قراضه ، ابزار تمرکز ، برس گروت ، نازل خم ، ابزار پنجره ، مخزن آب : 260ml

بررسی کامل ما Vax Steam Fresh Combi S86-SF-C را بخوانید

نحوه تهیه بخارشوی مناسب برای شما
کدام یک از بخارشوی تمیز کننده ها را باید خریداری کنید تا حد زیادی به آنچه شما می خواهید از پاک کننده خود استفاده کنید بستگی دارد. این راهنمای سریع باید به شما در تصمیم گیری کمک کند.

اگر می خواهید کفها را تمیز کنید ، یک جارو بخارشوی بخرید . آنها برای طبقات سخت بهترین هستند ، اما برخی از آنها برای تازه کردن فرش و بلند کردن لکه ها نیز مفید هستند. آنها معمولاً ارزانتر از ماسک بخارشوی 2 در 1 هستند ، که می توانند برای کارهای دیگر به حالت دستی تبدیل شوند.
اگر می خواهید کف و سایر سطوح را تمیز کنید ، یک جارو برقی بخارشوی 2 در 1 بخرید . از این موتورهای بخارشوی متنوع تر نیز می توان به عنوان دستی استفاده کرد و به طور معمول با انتخاب ابزار مناسب برای مشاغل مختلف همراه هستند. این بدان معنی است که می توانید در بالای آشپزخانه ، کاشی حمام ، پرده و موارد دیگر بسیار مقابله کنید – همه با یک پاک کننده دستی.
در صورت پیدا کردن ماسپ های بخارشوی به سمت بالا خیلی سنگین ، بخارشوی تمیز کننده بخارشوی را خریداری کنید . در حالی که برخی از بخارشوی سیلندرهای بزرگ به طور کلی سنگین تر هستند ، واقعیت این است که آنها روی چرخ ها قرار دارند به این معنی است که راحت تر می توان آنها را جابجا کرد. اکثر کارهای مشابه را انجام می دهند که یک بخارشوی 2 در 1 انجام می دهد ، در حالی که مدل های کاملاً فشرده ای وجود دارند که می توانید شانه خود را نیز انجام دهید.
تفاوت مهم دیگر این است که بخارشوی تمیز کننده های بخارشوی سیلندر مدت زمان بیشتری را آماده می کنند – به طور معمول چند دقیقه – اما مزایای آن زمان طولانی تر و پر کردن کمتر است. بعضی از موارد حتی به محض تمیز کردن در صدر قرار می گیرند ، بنابراین لازم نیست پاک کننده را ادامه دهید.

دیوید لودلو
تماس از طریق توییتر
تماس از طریق LinkedIn
ویرایشگر فناوری خانه
دیوید با شروع زندگی در مطبوعات مصرف کننده در سال 1998 ، در 20 سال گذشته در خط مقدم فناوری بوده است. وی ویرایشگر Computer Shopper و Expert Expert را ویرایش کرده است و یک بار کتابی را در مورد …
دیوید لودلو
بر خلاف سایر سایتها ، ما با استفاده از تست های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات ، همه مواردی را که توصیه می کنیم کاملاً مرور می کنیم. ما همیشه آنچه را که می یابیم برای شما تعریف خواهیم کرد. در صورت خرید از طریق لینک های قیمت ما ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. آنچه را که فکر می کنید به ما بگویید – به ویرایشگر ایمیل کنید